# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wysocki Paweł | Ostrołęka | Polska | Bieg dzieci - 200m | SP nr 10 w Ostrołęce | |
2 | Brusiło Basia | Warszawa | Polska | Bieg dzieci - 200m | Mamy Ruszamy | |
3 | Sekścińska Zuzanna | Ruciane Nida | Polska | Bieg dzieci - 200m | Szkola | |
4 | Sekściński Kacper | Ruciane Nida | Polska | Bieg dzieci - 200m | Szkola | |
5 | Czopek Krzysztof | Dźwierzuty | Polska | Bieg dzieci - 200m | Mały ale szybki | |
6 | KRESIN KAMIL | GIŻYCKO | Polska | Bieg dzieci - 200m | SP 1 GIŻYCKO | |
7 | Karasik Milena | Koczarki | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
8 | Rożkowicz Tomek | Bartoszyce | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
9 | Łastówka Tomasz | BARTOSZYCE | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
10 | Łastówka Szymon | BARTOSZYCE | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
11 | Biernacka Anna | BARTOSZYCE | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
12 | Biernacki Mateusz | BARTOSZYCE | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
13 | Mirota Emil | Lipowa GÓra Wschodnia | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
14 | Błoński Nikodem | Dźwierzuty | Polska | Bieg dzieci - 200m | OSP Linowo | |
15 | Błońska Judyta | Dźwierzuty | Polska | Bieg dzieci - 200m | OSP Linowo | |
16 | Kocisz Zuzanna | Giżycko | Polska | Bieg dzieci - 200m | BBL GIŻYCKO | |
17 | Kocisz Michał | Giżycko | Polska | Bieg dzieci - 200m | BBL GIŻYCKO | |
18 | Serafin Antoni | Dźwierzuty | Polska | Bieg dzieci - 200m | OSP DŹWIERZUTY | |
19 | Cieciorko Julia | Dobrzyniewo Duże | Polska | Bieg dzieci - 200m | Nadaktywni / Spartanie Dzieciom | |
20 | Dublaszewska Ula | Jaroty | Polska | Bieg dzieci - 200m | STG-OLSZTYN | |
21 | Kujawa Damian | Biskupiec | Polska | Bieg dzieci - 200m | Biskupiec Biega | |
22 | Kujawa Wiktoria | Biskupiec | Polska | Bieg dzieci - 200m | Biskupiec Biega | |
23 | Falk Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci - 200m | Falk Team | |
24 | Falk Julia | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci - 200m | Falk Team | |
25 | Wojciechowski-Pawlicki Tobiasz | Mrągowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
26 | Soczewica Hubert | Mrągowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
27 | Soczewica Oliwier | Mrągowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
28 | Kodź Mikołaj | Mrągowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | Power Rangersi Mrągowo | |
29 | Kodź Kacper | Mrągowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | Power Rangersi Mrągowo | |
30 | Wojkowski Krystian | Mrągowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
31 | Morgaś Miłosz | Mikołajki | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
32 | BIERNACKI JAKUB | KOLNO | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
33 | Biernacka Ewa | Kolno | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
34 | BANACH KAROL | BARTOSZYCE | Polska | Bieg dzieci - 200m | BGB Endorfiny | |
35 | BANACH SZYMON | BARTOSZYCE | Polska | Bieg dzieci - 200m | BGB Endorfiny | |
36 | ROMANOWSKA POLA | BARTOSZYCE | Polska | Bieg dzieci - 200m | BGB Endorfiny | |
37 | ROMANOWSKI OLAF | BARTOSZYCE | Polska | Bieg dzieci - 200m | BGB Endorfiny | |
38 | Piotrowska Maria | Choroszcz | Polska | Bieg dzieci - 200m | Nadaktywni / Spartanie Dzieciom | |
39 | Kondraciuk Andrzej | Białystok | Polska | Bieg dzieci - 200m | CROSSFIT Białystok | |
40 | NOWICKI IGOR | SUWAŁKI | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
41 | Klimuk Hanna | Bartoszyce | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
42 | Klimuk Gabriela | Bartoszyce | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
43 | Luzny Przemek | Bartoszyce | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
44 | Luźny Adam | Bartoszyce | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
45 | JAKSZEWICZ Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
46 | Szczygielski Dominik | Bartoszyce | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
47 | Szczygielski Kacper | Bartoszyce | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
48 | Kalinowski Mateusz | BARTĄG | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
49 | Wejknis Karolina | ŁUKTA | Polska | Bieg dzieci - 200m | HUSARIA RACE TEAM | |
50 | Wejknis Lena | ŁUKTA | Polska | Bieg dzieci - 200m | HUSARIA RACE TEAM | |
51 | Puchacz Lena | Łukta | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
52 | Puchacz Nadia | Łukta | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
53 | Waszkiewicz Edyta | Kętrzyn | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
54 | Serwin Błażej | Kętrzyn | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
55 | Kowalewski Marcel | Bartoszyce | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
56 | Kopaniec Krzysztof | Sorkwity | Polska | Bieg dzieci - 200m | MDP SORKWITY | |
57 | Kopaniec Artur | Sorkwity | Polska | Bieg dzieci - 200m | MDP SORKWITY | |
58 | Rempuszewski Oskar | Mochowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | Mochowo | |
59 | Osiecka Maria | Kętrzyn | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
60 | Osiecki Krzysztof | Kętrzyn | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
61 | Osiecki Piotr | Kętrzyn | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
62 | Kachel Hanna | Mragowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
63 | Karwowski Adam | Mrągowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | Power Rangersi Mrągowo | |
64 | Karwowski Szymon | Mrągowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | Power Rangersi Mrągowo | |
65 | Kalinowski Marcel | Mrągowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | Power Rangersi Mrągowo | |
66 | Bierycki Patryk | Mrągowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | paid on-line | |
67 | Gocaliński Piotr | Mragowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
68 | Michalak Tomasz | Mrągowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
69 | Karasik Maria | Langanki | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
70 | Banach Wiktoria | Orłowo | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
71 | Adamkiewicz Daria | Bartoszyce | Polska | Bieg dzieci - 200m | paid on-line | |
72 | Lipińska Maja | Pisz | Polska | Bieg dzieci - 200m | WATAHA Grupa Treningowa | paid on-line |
73 | Szaniawski Aleksander | Dobrzyniewo Duze | Polska | Bieg dzieci - 200m | paid on-line | |
74 | Szaniawski Mateusz | Dobrzyniewo Duze | Polska | Bieg dzieci - 200m | paid on-line | |
75 | Dubel Szymon | Kętrzyn | Polska | Bieg dzieci - 200m | paid on-line | |
76 | Dubel Jakub | Kętrzyn | Polska | Bieg dzieci - 200m | paid on-line | |
77 | Kordek Wiktor | Szczytno | Polska | Bieg dzieci - 200m | MORSY SZCZYTNO #RESET | |
78 | Będzińska Zosia | Lidzbark Warmiński | Polska | Bieg dzieci - 200m | paid on-line | |
79 | JURKOWSKA MAJA | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Bieg dzieci - 200m | paid on-line | |
80 | JURKOWSKA Milena | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Bieg dzieci - 200m | paid on-line | |
81 | Orlowska Zuzanna | Piecki | Polska | Bieg dzieci - 200m | ||
82 | Broniek Lena | Bartoszyce | Polska | Bieg dzieci - 200m | BGB Endorfiny | paid on-line |
83 | Bandura Miłosz | Bartoszyce | Polska | Bieg dzieci - 200m | BGB Endorfiny | paid on-line |
84 | Chmurzyńska Natalia | Rudziszki | Polska | Bieg dzieci - 200m | Sp Perły | |
85 | Jerzok Eryk | Korpele | Polska | Bieg dzieci - 200m | MORSY SZCZYTNO #RESET |
Views: 10967