IV Bieg Kolejarza
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Żyłko Anna Rzekuń 3km
2 Serowik Patryk Ostrołęka 3km
3 Zalewski Michał Ostrołęka 3km STARGLASS TEAM
4 Zalewska Hanna Ławy 3km UKS Atleta
5 Koślik Zosia Ostrołęka 3NW SP 3
6 Zalewski Dawid Ostrołęka 3km
7 Zalewska Magdalena Ostrołęka 3km
8 Figura Olga Ostrołęka 3km
9 Kowalewski Henryk Ostrołęka 1000m SP 3
10 ROMEJKO DARIUSZ komorowo 3km OSTRÓW BIEGA
11 Wółkowska Małgorzata Ostrołęka 3NW UKS MAG Ostrołęka
12 Niziński Szymon Rzekuń 3km Gimnazjum w Rzekuniu
13 Dovgosheya Adam Rzekuń 1000m APN Ostrołęka
14 Sendrowski Michał Ostrołęka 1000m APN Ostrołęka
15 Sendrowski Marek Ostrołęka 1000m MKKK Ostrołęka
16 Sendrowski Mariusz Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
17 Sendrowska Monika Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
18 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka 3km Morsy Ostołęka
19 Suchcicki Krzysztof Ostrołęka 1000m Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce
20 Suchcicki PIotr Ostrołęka 1000m Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce
21 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka 3km
22 Kraśniewski Karol Kraśniewski Łątczyn 3km
23 Gumkowski Bartosz ostroleka 3km Sp 10 Ostrołęka
24 Będźkowski Marek Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka
25 Oleksiak Martyna Ostrołęka 1000m UKS Clan Ostrołęka/ SP6
26 Różycka Weronika Ostrołęka 1000m UKS Clan Ostrołęka/ SP6
27 Olbryś Jakub Ostrołęka 1000m UKS Clan Ostrołęka/ SP5
28 Olbryś Julia Ostrołęka 1000m UKS Clan Ostrołęka/ SP5
29 Bakuła Szymon Ostrołęka 3km UKS Clan Ostrołęka/ Gim. KL.
30 Olbryś WIKTOR Ostrołęka 3km UKS Clan Ostrołęka/ Gim. KL.
31 Wojciechowski Wiktor Ostrołęka 1000m Sp 6
32 Ostasz Zenon Ostrołęka 3km
33 Budziszewski Tomasz Ostrołęki 3km
34 piersa malgorzata Ostrołęka 3km
35 Pazik oliwia Ostrołęka 3km szkola nr 3
36 Wiśniewska Anna Miastkowo 3km
37 Sienkiewicz Kajetan Ostrołęka 1000m Szkoła Podstawowa nr 3
38 Babik Sebastian Ostrołęka 3km Ulany Team
39 Mieczkowska Elżbieta Łomża 3km
40 Roicki Radosław Ostrołęka 3km UKS MAG CREW
41 Życiński Szymon Ostrołęka 3km Ulany Team
42 Roicki Wiktor Ostrołęka 3km Ulany Team
43 Mieczkowska Anna Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
44 Ciborowska Alicja Rzekuń 1000m Szkoła Podstawowa w Rzekuniu
45 Ciborowska Maja Rzekuń 1000m Szkoła Podstawowa w Rzekuniu
46 Więckowski Tadeusz Olszewo-Borki 3km KK24h
47 Chorąży Remigiusz Ostrołęka 1000m Szkoła Podstawowa nr 1
48 Olender Kinga Rżaniec 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
49 Mierzejewski Tomasz Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
50 Rychlicka Alicja Rzekuń 1000m Szkoła Podstawowa w Rzekuniu
51 Lewandowska Magdalena Łomża 3km
52 Rychlicki Jakub Rzekuń 1000m OTS Korona Ostrołęka
53 Jeleniewski Jakub Ostrołęka 1000m
54 Mamiński Bartosz Ostrołęka 1000m Zespół Szkół nr 3 w Ostrołęce
55 Mierzejewska Małgorzata Ostrołęka 3km Morsy Ostołęka
56 MIERZEJEWSKI ANDRZEJ ŁAWY 3km
57 Gumkowski Piotr Czarnowiec 3km
58 Jabłońska Małgorzata Ostrołęka 1000m Szkoła Podstawowa nr.3 w Ostrołęce
59 Rostkowski Igor ostrołęka 1000m Zespół Szkół nr 3 w Ostrołęce
60 Sagała Małgorzata Ostrołęka 1000m SP Nr 3
61 Jeleniewska Joanna Ostrołęka 1000m Szkoła Podstawowa nr.3 w Ostrołęce
62 Bartczak Zofia Ostrołęka 1000m Szkoła Podstawowa nr 3
63 JASKÓLSKA Weronika OSTROŁĘKA 1000m SP Nr 3
64 Samsel Beatka Orło 3km TEAM Małkinia
65 Rosiński Arkadiusz Orło 3km WKB Meta Lubliniec
66 Jankowski Wiesław Troszyn 3km
67 Rzewnicka Daria Ostrołęka 1000m SP Nr 3
68 Rzewnicki Mikołaj Ostrołęka 1000m SP Nr 3
69 Bierek Alexander Ostrołęka 1000m BB LOFT
70 Bierek Katarzyna Ostrołęka 3km BB LOFT
71 Biedrzycki Mikołaj Ostrołęka 3km BB LOFT
72 Biedrzycka Ewa Ostrołęka 3km BB LOFT
73 Piórkowski Kacper Czarnia 3km OKLA Ostrołęka
74 Dąbkowska Aleksandra Chojniki 3km Gimnazjum Nowa Wieś
75 Kamińska Patrycja Zabiele Piliki 3km Gimnazjum Nowa Wieś
76 Pędzich Marianna Szafarczyska 3NW BBL Ostroleka
77 Ziemiecka Zofia Ostrołęka 1000m Szkoła Podstawowa nr3 w Ostrołęce
78 Krukowska Oliwia Ostrołęka 3NW
79 Rzewnicki Marek Czerwin 3km Nadleśnictwo Ostrołęka
80 Niziński Artur Ostrołęka 1000m Szkoła Podstawowa nr.3 w Ostrołęce
81 Sadłowski Piotr Susk Nowy 3km LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
82 Korsak Grzegorz Korsak Ostrołęka 3km UKS ,,Clan''
83 Krukowska Nikola Ostrołęka 3NW
84 Lipka Aleksandra Ostrołęka 3NW
85 Komuda Klaudia Czerwin 3km AWF Warszawa
86 Siemiątkowski Norbert Rzekuń 3km
87 Eliasz-Laskowska Magdalena Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
88 Lis Gabrysia Ostrołęka 3NW Gimnazjum w Rzekuniu
89 Daniszewska Emilia Ostrołęka 3NW Szkoła Podstawowa nr.3 w Ostrołęce
90 Sieniawski Kacper Ostrołeka 1000m Szkoła Podstawowa nr 3
91 Mróz Sandra Ostrołęka 3NW IPM INVESTMENT Sp. z o.o.
92 Mróz Jreneusz Ostrołęka 3NW IPM INVESTMENT Sp. z o.o.
93 Gocłowski Adam Ostrołęka 1000m Przedszkole nr 9
94 Gocłowska Aleksandra Ostrołęka 3km Sp 10 Ostrołęka
95 Radomski Piotr Małkinia Górna 3km
96 Długokęcka Amelia Ostrołęka 1000m SP 3
97 Żebrowska Wiktoria Ostrołęka 3km
98 Nadrowski Bartłomiej Ostrołęka 3km
99 Bożomańska Alicja Ostrołęka 1000m UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5
100 PIASTA ANTONINA OSTROŁĘKA 1000m Szkoła Podstawowa nr.3 w Ostrołęce


Views: 3073

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ