3. Bieg Królewski
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Siemieniuk Dorota Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok paid dotpay
2 Majecki Robert SANDOMIERZ Bieg Główny - 10 km JW Sandomierz
3 Sawicz Magdalena Białystok Bieg Młodzieżowy - 1 500 m szkoła podstawowa nr 37 Białystok
4 Kwiatek Wojciech Warszawa Bieg Główny - 10 km paid dotpay
5 Gładzka Wiktoria Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
6 Pleskowicz Łukasz Narew Bieg Główny - 10 km Narew paid dotpay
7 Korniluk Bogdan Biała Podlaska Bieg Główny - 10 km Klub Biegacza Biała Biega
8 Markiewicz Grzegorz Czeremcha Bieg Główny - 10 km paid dotpay
9 Brodacki Wieslaw Tychy Bieg Główny - 10 km paid dotpay
10 Kamiński Wiesław Warszawa Bieg Główny - 10 km Nasielsk Baszta Team paid dotpay
11 Iwaniuk Włodzimierz Lipiny 129 Bieg Główny - 10 km paid dotpay
12 SYDOR TOMASZ BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Podlasie Białystok paid dotpay
13 LEOŃCZUK Justyna BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km paid dotpay
14 Samsel Beatka Orło Bieg Główny - 10 km TEAM Małkinia
15 Rosiński Arkadiusz Orło Bieg Główny - 10 km
16 Tarasiuk Filip Rzepniki Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
17 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg Główny - 10 km Klub Biegacza GOCH
18 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km Tim Małego paid dotpay
19 Simoniuk Jerzy Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km paid dotpay
20 Troc Marek Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km paid dotpay
21 Pleskowicz Andrzej Narew Bieg Główny - 10 km Narew paid dotpay
22 LEOŃCZUK Andrzej BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Podlasie Białystok paid dotpay
23 Lewczuk Wiktoria Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
24 Bobryk Zenon Łosice Bieg Główny - 10 km
25 Szubzda Piotr Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże Bieg Główny - 10 km Moto Agro Team paid dotpay
26 Kaczoch Adaś Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Szkoła nr 2
27 Kaczoch Jaś Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Szkoła nr 2
28 Chmielewski Szymon Kleszczele Bieg Młodzieżowy - 1 500 m ULKS Orzeł Kleszczele
29 JANCEWICZ DIANA BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Vege Runners paid dotpay
30 Borkowski Krzysztof BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Vege Runners paid dotpay
31 Drozdowska Anna Łosice Bieg Główny - 10 km paid dotpay
32 Kot Tolek Hajnówka Bieg Główny - 10 km
33 Szumarska Justyna Siemiatycze Bieg Główny - 10 km paid dotpay
34 Chwojko Paulina Pasieki Bieg Główny - 10 km paid dotpay
35 Supiński Adam Protasy Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
36 Bondaruk Adam Hajnówka Bieg Główny - 10 km HAJNÓWKA BIEGA paid dotpay
37 Drozdowski Marcin Siemiatycze Bieg Główny - 10 km paid dotpay
38 szewczak andrzej Białystok Bieg Główny - 10 km Masters Białystok paid dotpay
39 Stasiewicz Leon Hajnówka Bieg Główny - 10 km
40 Stasiewicz Wiera Hajnówka Bieg Główny - 10 km
41 Młodzianowski Walenty Kleszczele Bieg Główny - 10 km Wolny biegacz
42 Koziejko Stanisław Białystok Bieg Główny - 10 km Biegam dla Justysi paid dotpay
43 Kochański Krystian Białystok Bieg Główny - 10 km paid dotpay
44 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg Główny - 10 km Pedziwiatr Białystok /Morsy Białystok paid dotpay
45 Wiesiełowski Jarosław Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km PRONAR paid dotpay
46 Kuleszo Karol Suwałki Bieg Główny - 10 km POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE
47 Gryciuk Walenty Nurzec-Stacja Bieg Główny - 10 km paid dotpay
48 Tarasiuk Adam Czeremcha Bieg Główny - 10 km paid dotpay
49 Dankiewicz Henryk Białystok Bieg Główny - 10 km Biegamy dla Zdrowia paid dotpay
50 Kowalczuk Magdalena Siemiatycze Bieg Główny - 10 km MKS Juvenia Białystok paid dotpay
51 Tarasiuk Monika Rzepniki Bieg Główny - 10 km paid dotpay
52 Burnecki Artur Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega paid dotpay
53 Leszczyński Roman Ostrołęka Bieg Główny - 10 km so-biebie-gam
54 Miniuk Paweł Białystok Bieg Główny - 10 km Palę Wrotki paid dotpay
55 Andrzejuk Bogusław Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
56 czopek jaroslaw EŁK Bieg Główny - 10 km Maratonka
57 Karwan Zbigniew Lublin Bieg Główny - 10 km BBL
58 CZYKWIN Mikołaj BIELSK PODLASKI Bieg Młodzieżowy - 1 500 m The Best Family Jogging Club
59 CZYKWIN Julian BIELSK PODLASKI Bieg Młodzieżowy - 1 500 m The Best Family Jogging Club
60 Czykwin Jerzy Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km The Best Family Jogging Club paid dotpay
61 KARANOS Tadeusz Hajnówka Bieg Główny - 10 km RKB Hajnówka paid dotpay
62 Bielawski Marek Białowieża Bieg Główny - 10 km paid dotpay
63 Chirko Stefan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega paid dotpay
64 Szczotkiewicz Mateusz Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
65 Sawa Oskar Hajnówka Bieg Główny - 10 km
66 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja Bieg Główny - 10 km paid dotpay
67 Radzicki Patryk Nurzec Stacja Bieg Główny - 10 km Mielnicki Klub Biegacza paid dotpay
68 Norwa Sylwester Patków Bieg Główny - 10 km JET SET
69 Łuksza Michał Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega
70 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok paid dotpay
71 Sołoguba Paulina Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega paid dotpay
72 Sołoguba Jan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega paid dotpay
73 Frankowska Urszula Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km Tim Małego paid dotpay
74 Wasilewska Urszula Grabówka Bieg Główny - 10 km paid dotpay
75 Łotowska Katarzyna Dzikie Bieg Główny - 10 km Palę Wrotki paid dotpay
76 WISZENKO ELŻBIETA BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km BiegamBoLubię Białystok paid dotpay
77 Czemiel Dariusz Białystok Bieg Główny - 10 km paid dotpay
78 Strelczuk Janusz Lewki Bieg Główny - 10 km paid dotpay
79 Frączek Luiza Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega paid dotpay
80 Mackiewicz Ireneusz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega paid dotpay
81 Giermaniuk Anna Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega paid dotpay
82 Androsiuk Aleksandra Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Hajnówka Biega
83 Androsiuk Barbara Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega
84 Karpowicz Marek Siemiatycze Bieg Główny - 10 km paid dotpay
85 Bedkowski Kacper Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
86 Bedkowski Stefan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega paid dotpay
87 Drużba Grzegorz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
88 Michaluk Damian Łosice Bieg Główny - 10 km SHA-LE-NI paid dotpay
89 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km ZS "Strzelec" OSW JS 1035 paid dotpay
90 Golonko Sylwia Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega
91 Szerszunowicz Katarzyna hajnowka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega
92 Tellos Justyna Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega paid dotpay
93 Karczewski Adrian Karczewski Kleszczele Bieg Główny - 10 km CB163
94 Artemiuk Eugeniusz Hajnowka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega paid dotpay
95 Artemiuk Eugenia Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega paid dotpay
96 Grygoruk Tomasz Dubicze Osoczne Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega
97 Tomaszuk Jagoda Hajnówka Bieg Główny - 10 km paid dotpay
98 BIENIAS Adrian Kleszczele Bieg Główny - 10 km
99 Kupa Bartosz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Klub Biegaczy JYSK paid dotpay
100 Karczewski Jan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega paid dotpay


Views: 3633

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ