# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Ossowski Łukasz Gdynia 5 km
2 Kłosiński Andrzej Sopot 5 km 3 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
3 Nastały Joanna Banino Bieg wirtualny
4 Siemiątkowska Gabriela Gdańsk Bieg wirtualny
5 Lisowski Andrzej Gdańsk Bieg wirtualny
6 Kościecha Jakub Gdynia Bieg wirtualny
7 Dzięgo Oskar Gdańsk 5 km
8 Dzięgo Andrzej Gdańsk 5 km
9 Konstanczak Marcin Bydgoszcz 5 km
10 Molik Zuzanna Rumia Bieg wirtualny
11 Walczak Martyna Gdynia Bieg wirtualny
12 Karkowska Marta Gdynia Bieg wirtualny
13 Nowakowska Barbara Gdańsk 5 km
14 Łukaszyk Agnieszka Gdańsk Bieg wirtualny
15 Chojnacki Mariusz połchowo 5 km
16 Granicka Małgorzata Bielawa 5 km
17 Lewandowski Jakub Gdynia 5 km
18 Jakubowska Marta Gdańsk 5 km
19 Szarszewska Natalia Lipno 5 km
20 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 5 km Face Nordic Walking Team
21 Nadolski Marcin Gdańsk 5 km
22 Śrubarczyk-Cichowska Mariola Gdynia Bieg wirtualny
23 Platta Izabela Lublewo Bieg wirtualny
24 Wysocki Stanisław CHWASZCZYNO 5 km paid
25 Tymoszewska Karolina Gdańsk 5 km
26 Wysocka Gabriela Chwaszczyno 5 km
27 Pardej Patryk Gdynia 5 km
28 Bieszk Karolina Wejherowo 5 km
29 Leginowska-Koitalla Iwona Otomin Bieg wirtualny paid
30 Grygierzec Anna Gdynia Bieg wirtualny
31 Zborowski Tomasz Gdańsk Bieg wirtualny
32 Muszalska Justyna Gdansk Bieg wirtualny
33 Stiebler Klaudia Gdynia 5 km
34 Malinowska Monika Gdańsk 5 km paid
35 Klimkiewicz Łukasz Gdańsk 5 km
36 Jagmin Izabela Mosty 5 km paid
37 Żerański Radosław Gdańsk Bieg wirtualny paid
38 Grzymała Hanna Grzymała Gdynia Bieg wirtualny
39 Mosór Maksymilian Gdynia 5 km Gdynia
40 Langowska Agnieszka Gdańsk 5 km
41 Kazimierska Kasia Gdynia 5 km paid
42 Szmit Dariusz Gdynia Bieg wirtualny paid
43 Zabłocka-Abi Yaghi Adriana Zabłocka-Abi Yaghi Sopot 5 km paid
44 Szczęsna Kinga Gdynia Bieg wirtualny paid
45 Remigiusz Moenert Pępowo 5 km Pony Girl Team
46 Gołaś Alicja Pępowo 5 km
47 Lewalski Robert Rewa Bieg wirtualny paid
48 Kosiński Stanisław Gdynia Bieg wirtualny paid
49 Jakubowski Sławomir Gdańsk 5 km paid
50 Lewandowska Joanna Gdynia 5 km paid
51 Lewicki Mirosław Gdańsk Bieg wirtualny paid
52 WANSEL DOROTA GDYNIA Bieg wirtualny paid
53 Jurkiewicz Krzysztof Czaple Bieg wirtualny paid
54 Sikora Anna Sikora Władysławowo Bieg wirtualny paid
55 Kawczyńska Alicja Gdynia 5 km paid
56 Janus Rafał Gdynia Bieg wirtualny paid
57 Szmyt Marek Gdańsk 5 km paid
58 Kilarska Ania GDYNIA Bieg wirtualny
59 Witt Oskar Gdańsk 5 km paid
60 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk 5 km paid
61 Suska Agata Gdańsk 5 km paid
62 Kraszewska Magdalena Gdańsk 5 km paid
63 Styborski Marcin Gdańsk 5 km Yacht Club Rewa, PG Racing paid
64 Klasa Jakub Mściszewice 5 km Akademia Biegowa Kiełpino paid
65 Klasa Anna Mściszewice 5 km Akademia Biegowa Kiełpino paid
66 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice 5 km Akademia Biegowa Kiełpino paid
67 Klasa Michał Mściszewice 5 km Akademia Biegowa Kiełpino paid
68 Wilk Maciej Gdynia 5 km paid
69 PIETRZYCKA Renata Reda 5 km Runeda paid
70 Kozłowski Grzegorz SMOLNO Bieg wirtualny paid
71 Węcławska Krystyna Gdynia Bieg wirtualny paid
72 Kozłowski Krzysztof SMOLNO Bieg wirtualny paid
73 Kozłowski Piotr SMOLNO Bieg wirtualny paid
74 Kozłowska Katarzyna SMOLNO Bieg wirtualny paid
75 Romanow Kamil Suchy Dwór Bieg wirtualny paid
76 Liszka Dariusz Gdynia Bieg wirtualny ASO WM paid
77 Stasiak Beata Bovenkarspel Bieg wirtualny paid
78 Porzeżyński Mariusz Gdańsk Bieg wirtualny paid
79 Grządkowska Maria Izabelin Bieg wirtualny paid
80 Wysocki Kacper Gdynia Bieg wirtualny paid
81 Stankiewicz Grzegorz Gdańsk 5 km paid
82 Grabowski Maciej Suchy Dwór Bieg wirtualny Baza Sport Gdynia paid
83 Grabowski Marcin Suchy Dwór Bieg wirtualny Baza Sport Gdynia paid
84 Grabowska Aleksandra Suchy Dwór Bieg wirtualny Baza Sport Gdynia paid
85 Grabowska Sylwia Suchy Dwór Bieg wirtualny Baza Sport Gdynia paid
86 Glińska Danuta Gdańsk Bieg wirtualny paid
87 Kawczyńska Ewa Gdynia Bieg wirtualny paid
88 Skórska Ewa Gdańsk Bieg wirtualny paid
89 Kubacka Marta Gdańsk 5 km paid
90 Kruszyńska Magdalena Gdynia Bieg wirtualny biegamyrazem.pl paid
91 Szymańska Anna Bojano 5 km paid
92 Szymański Krzysztof Bojano 5 km paid
93 Szopa Małgorzata Gdynia 5 km Runeda
94 Klas Katarzyna Gdynia 5 km Baltic Clinic paid
95 Wilk Ania Gdynia Bieg wirtualny paid
96 klas weronika Gdynia 5 km paid
97 Ossowski Szymon Gdynia Bieg wirtualny paid
98 Mielewczyk Paweł Mściszewice Bieg wirtualny paid
99 Dalecki Przemysław Gdynia Bieg wirtualny Gdynia Sport Team paid
100 Szopa Marek Gdynia 5 km Runeda


Views: 5176

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ