# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strumiłło Daniel | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
2 | Pijanowski Wojciech | Tczew | Polska | 10 km | Reebok Run Crew Tczew | paid on-line |
3 | Zając Edyta | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 10 km | 49 Baza Lotnicza | paid on-line |
4 | Grążawski Piotr | Gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
5 | Karczewska Aleksandra | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
6 | Yuskiv Liliia | Gdańsk | Polska | 10 km | WSB w Gdańsku | paid on-line |
7 | Witczak Grzegorz | Gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
8 | Heyka Jarosław | Lębork | Polska | 10 km | Morska Jednostka Rakietowa | paid on-line |
9 | Bramowicz Jacek | Juszkowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
10 | Czerwiński Marcin | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
11 | Fijał Magda | Gołębiewo Wielkie | Polska | 10 km | Tumboteam | paid on-line |
12 | Budzińska-Kożyczkowska Karolina | Banino | Polska | 10 km | Runnersi S7 Banino | paid on-line |
13 | Kowalski Szymon | Gdańsk | Polska | 10 km | RBM Team | paid on-line |
14 | Gruba Grzegorz | Tczew | Polska | 10 km | ST RUNNERS | paid on-line |
15 | Półrola Robert | Banino | Polska | 10 km | paid on-line | |
16 | Bolek Daniel | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
17 | Mroczkowski Tomasz | Sztum | Polska | 10 km | paid on-line | |
18 | Kotwa Paweł | Gołębiewo Wielkie | Polska | 10 km | paid on-line | |
19 | Kachniarz Żaneta | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | Pruszcz Biega / Straszyn Biega | paid on-line |
20 | Domel Dariusz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
21 | Domel Katarzyna | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | 49 Baza Lotnicza | paid on-line |
22 | Nałęcz Adam | Straszyn | Polska | 10 km | Straszyn Biega | paid on-line |
23 | Jankowska Magdalena | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
24 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | 10 km | PROCAR Gdynia | paid on-line |
25 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Gdynia | paid on-line |
26 | Węgiel Aleksandra Węgiel | Słupsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
27 | Kliś Klaudia | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
28 | s. tom | pruszcz gdanski | Polska | 10 km | ftw | paid on-line |
29 | Różycka Joanna | Gdańsk | 10 km | paid on-line | ||
30 | Różycki Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
31 | Krygier Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | Pruszcz Biega | paid on-line |
32 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
33 | Załęska Agata | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
34 | Tucholski Piotr | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
35 | Wieliński Jacek | Poznań | Polska | 10 km | BZ WBK Runners | paid on-line |
36 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | 10 km | Leasing Polski Team | paid on-line |
37 | Michalak Konrad | Gdynia | Polska | 10 km | Gracja&Alicja 3miasto | paid on-line |
38 | Gumienny Maciej | Bydgoszcz | Polska | 10 km | paid on-line | |
39 | Truszczyńska Joanna Truszczyńska | Gdynia | Polska | 10 km | Padł Na Ryj Team | paid on-line |
40 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | Polska | 10 km | RCI Gdynia | paid on-line |
41 | Radulski Radosław | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
42 | Wieczorek Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
43 | Lenzer Daniel | Elbląg | Polska | 10 km | paid on-line | |
44 | Gadomska Ewa | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
45 | Wojtowicz Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
46 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | paid on-line |
47 | Sowiński Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
48 | Bach Łukasz | Pruszcz Gdańskin | Polska | 10 km | paid on-line | |
49 | Skolimowski Dariusz | Skowarcz | Polska | 10 km | paid on-line | |
50 | Kwidziński Tadeusz | Pępowo | Polska | 10 km | Pępowo | paid on-line |
51 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | 10 km | paid on-line | |
52 | KISIEL Piotr | Skowarcz | Polska | 10 km | paid on-line | |
53 | Richter Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
54 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Bolszewo | Polska | 10 km | Elite Team | paid on-line |
55 | Szefer Mateusz | ocypel | Polska | 10 km | paid on-line | |
56 | Wojtoń Łukasz Wojtoń | Kraków | Polska | 10 km | paid on-line | |
57 | Szymańska Monika | Kraków | Polska | 10 km | paid on-line | |
58 | Kargul Wojciech | Łęgowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
59 | Gibas Lucyna | tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
60 | Kielo Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
61 | Gut Piotr Gut | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
62 | Uber Marcin | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | Mini Altana Squad | paid on-line |
63 | HOFFMAN Sławek | Gdańsk | Polska | 10 km | REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE | paid on-line |
64 | Lewicki Maciej | Straszyn | Polska | 10 km | paid on-line | |
65 | Chyła Mateusz | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
66 | Oliwniak Marcin | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
67 | Saluk Dariusz | Juszkowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
68 | Pierzchała Małgorzata | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
69 | Wojciechowski Tomasz | Rumia | Polska | 10 km | Akademia Morska | paid on-line |
70 | GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ | Gdansk | Polska | 10 km | paid on-line | |
71 | Wlazły Rafał | Borkowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
72 | Puzio Tomasz Puzio | Świecie | Polska | 10 km | paid on-line | |
73 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | 10 km | Run Beach Morning | paid on-line |
74 | Chalecka JOLA | Braniewo | Polska | 10 km | paid on-line | |
75 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | 10 km | paid on-line | |
76 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | paid on-line | |
77 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | 10 km | Run Beach Morning | paid on-line |
78 | Stenzel Łukasz | Gdańsk | Polska | 10 km | ST Runners | paid on-line |
79 | Bachórz Agata | Gdańsk | Polska | 10 km | REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE | paid on-line |
80 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | 10 km | paid on-line | |
81 | RADECKA ANNA | PRUSZCZ GDANSKI | Polska | 10 km | Pruszcz Biega | paid on-line |
82 | RADECKI GRZEGORZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 10 km | paid on-line | |
83 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | 10 km | ECM El-Hurt | paid on-line |
84 | Sertel Ula | Gdańsk | Polska | 10 km | LOTOS Team/ Biegaj z głową | paid on-line |
85 | Piszczatowska Joanna | Łęgowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
86 | Piszczatowski Michał | Łęgowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
87 | Cylkowski Dominic | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
88 | Kolk Andrzej Kolk | Gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
89 | Piasecki Wojciech | Gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
90 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | 10 km | TUMBOteam | paid on-line |
91 | Szymańczak Adam | GDAŃSK | Polska | 10 km | ST RUNNERS | paid on-line |
92 | Waryś Marek | Kolbudy | Polska | 10 km | paid on-line | |
93 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | Polska | 10 km | paid on-line | |
94 | CHMIELECKI KRZYSZTOF CHMIELECKI | Gdańsk | Polska | 10 km | ST RUNNERS | paid on-line |
95 | Lemanczyk Damian | Gdańsk | Polska | 10 km | ST RUNNERS | paid on-line |
96 | Serzysko Wojciech | Malbork | Polska | 10 km | paid on-line | |
97 | Malek Anna | Dobrzewino | Polska | 10 km | paid on-line | |
98 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | Polska | 10 km | paid on-line | |
99 | Siedlecka Aleksandra | Gdynia | Polska | 10 km | ST RUNNERS | paid on-line |
100 | Pachocki Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | ST RUNNERS | paid on-line |
Views: 9526