CYKLO Gdynia XC 2018
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Zakrzewski Robert Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych I am speed paid on-line
2 Hoppe Mateusz Gdansk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC SKŻ Sopot paid on-line
3 Heleniak Adam Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych
4 STYN MATEUSZ SŁAWOSZYNKO wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC paid on-line
5 Pakuła Piotr Sopot Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych GOOD RIDE paid on-line
6 Mrozowski Sławomir Sopot Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Górny Bronx paid on-line
7 Cejmer Łukasz Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
8 OŻGA MICHAŁ gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
9 Buczyński Arkadiusz Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych VO2max MTB Team paid on-line
10 Wiszecki Adam Suchy Dwór Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
11 Pawelak Piotr Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC paid on-line
12 Wesołowski Artur Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
13 Jagoda Maciej Gdynia wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC DOMAX Racing Team paid on-line
14 Krefta Martyna Kamienicki Młyn wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC MLKS Baszta Bytów
15 Krzywiel Mariusz Lidzbark Warmiński Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Rowerowy Lidzbark paid on-line
16 Moskalewicz Mikołaj Rumia wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC paid on-line
17 Przestrzelski Piotr Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych BST-Banach Spot Team
18 Mejka Michał Trąbki Małe Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid
19 Marciniuk Adam Rumia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych RADMOR Team paid
20 Machowska Justyna Sopot Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych VO2max MTB Team paid
21 Łukasik Artur Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
22 Mejka Bartłomiej Pruszcz Gdański Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
23 Galiński Patryk Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych BST paid on-line
24 Belt Kacper Świecie wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC MTB Eldar Świecie paid on-line
25 Bogdziewicz Michał Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC Apteka Gemini paid
26 Lewandowski Paweł Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych TVL MTB paid on-line
27 Miłosz Krzysztof Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Bike Tour Sławno paid on-line
28 Mrozowicz Cezary Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych NEXUS Team paid
29 Marzejon Mikołaj Chłapowo wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC KLIF Team Chłapowo paid on-line
30 Zielonka Maciej Gdynia wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC ASE Trek Gdynia
31 Potrykus Filip Chłapowo wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC KLIF MTB Team Chłapowo paid
32 Kulesza Jacek Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
33 Skawiński Tomasz Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych NEXUS Team paid
34 Siedlecki Maciej Gdynia wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC Velomania.cc
35 Lelukiewicz Rafał Słupsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
36 Łucki Michał Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Norda Active Team paid on-line
37 Lipski Marcin Jastrzębia Góra Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych MTB KLIF CHŁAPOWO paid on-line
38 Sykuła Marcin Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych BST paid
39 Grenda Michał Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
40 Stankiewicz Wiktor Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC Team Verge Polska paid on-line
41 Gorazdowski Filip Kłanino wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC KLIF Team paid on-line
42 Woźniak Mateusz Rybno wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC Norda Active Team
43 BIELOWICZ MAREK Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych BST-Banach Spot Team paid on-line
44 KACZYŃSKA ASTRIDA LINIA Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych
45 Jokiel Radosław Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC Team Verge Polska paid on-line
46 Solarski Jakub Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Banach Sport team paid on-line
47 Michalak Dominika Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC TRigar.pl MTb team paid on-line
48 Różański Michal Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC TRigar.pl MTb team paid on-line
49 wyrwicki rafał gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Wyrwicki
50 Gołębicki Paweł Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC Torus Team paid on-line
51 Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid
52 Żebrowski Paweł Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC PTR Dojlidy Białystok paid on-line
53 Hermaszewski Radosław Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
54 Lipińska Magdalena Rumia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych
55 Sędecki Piotr Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych BAUMAR BROTHERS RACING TEAM
56 Zastawny Krzysztof Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC paid
57 Wydrowska Elżbieta Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC DiverseExtremeTeam paid
58 Tomashevsky Eduard Kaliningrad wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC
59 Grzesik Stanisław Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Norda Aktiv Team paid on-line
60 Gurba Krystian Elbląg Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Unipro-bud Elbląg paid
61 Ciba Damian Rumia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych TA KO TEAM paid on-line
62 Kamiński Radosław Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
63 Świeczkowski Łukasz Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
64 Cierliński Bartosz Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Norda Active Team paid on-line
65 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Tczewski Klub Rowerowy paid on-line
66 Gortat Bogumił Dobrzęcino Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Olite Zeror+ Racing Team
67 Banach Robert Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC Apteka Gemini Banach Sport Team paid
68 Szymański Przemysław Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
69 Koniuszewski Bartosz Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych WINAAR.COM paid on-line
70 Piekarski Michał Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
71 Wolanin Jakub Malbork Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
72 Janowski Wojciech Gdynia wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC paid on-line
73 Machowski Dawid Gdansk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych VO2max MTB Team paid on-line
74 Krzywy Krzysztof Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC NEXUS Team paid
75 Czernialis Rimas Rumia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Norda Active Team paid on-line
76 Hościło Tomasz Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
77 Grajczak Adrian Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid
78 Zienkiewicz Łukasz Sopot Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych paid on-line
79 Leszczyński Mariusz Gdynia Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Vo2maxMTB Team paid on-line
80 Goliński Mariusz Gdańsk wyścig ELITA Cyklo Gdynia XC ASE Trek Gdynia paid on-line
81 Jamruszka Paweł Gdańsk Cyklo Gdynia XC - wyścigi w kategoriach wiekowych Frirajd Mobilny Serwis Rowerowy paid on-line


Views: 1780

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ