1 BIEG HUBERTUSA
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 WISZENKO ELŻBIETA BIAŁYSTOK 10 KM BiegamBoLubię Białystok paid on-line
2 Ołdytowska Elżbieta CZARNA BIAŁOSTOCKA 10 KM paid on-line
3 Szydłowska Ewa Czarna Białostocka 1918 m Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
4 Nowicka Izabela Studzianki 10 KM paid on-line
5 Taudul Dariusz Czarna Białostocka 1918 m Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
6 Bałdak Piotr Białystok 10 KM paid on-line
7 Pietrasz Jolanta Sokółka 10 KM paid on-line
8 Hanusewicz Weronika Białystok 1918 m paid on-line
9 Hanusewicz Monika Białystok 1918 m paid on-line
10 Hanusewicz Artur Białystok 10 KM paid on-line
11 Stanisławska-Szałaj Kamila Białystok 10 KM paid on-line
12 Koziejko Stanisław Białystok 10 KM Biegam dla Justysi paid on-line
13 Czajkowski Krzysztof Jasionówka 10 KM paid on-line
14 Ilkowski Karol Zamczysk 1918 m paid on-line
15 Ilkowski Lew Zamczysk 1918 m paid on-line
16 Herman Paulina Zamczysk 1918 m paid on-line
17 Kołodziejczyk Sebastian Łomża 10 KM Dziki Ryj Team paid on-line
18 Gryguć Anna Białystok 10 KM Polskie Radio Białystok paid on-line
19 WISZOWATA ZUZANNA Białystok 1918 m Polskie Radio Białystok paid on-line
20 WISZOWATY JACEK Białystok 1918 m Polskie Radio Białystok paid on-line
21 Gryguć Anna Katarzyna Białystok 1918 m Polskie Radio Białystok paid on-line
22 Chmielewski mariusz Czarna Białostocka 1918 m Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
23 Chmielewski Oskar Czarna Białostocka 1918 m Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
24 Borucińska Zuzanna Czarna Wieś Kościelna 1918 m Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
25 Boruciński Jacek Czarna Wieś Kościelna 1918 m Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
26 Boruciński Krzysztof Czarna Wieś Kościelna 1918 m Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
27 Szutko Sławomir Dobrzyniewo Duże 10 KM paid on-line
28 Pospiech Mateusz Białystok 10 KM paid on-line
29 Smereczański Nazar Białystok 10 KM paid on-line
30 Iwaniuk Jarosław Grabówka 10 KM Polskie Radio Białystok paid on-line
31 Pawłowski Karol Kuźnica 10 KM paid on-line
32 Bański Andrzej Białystok 10 KM paid on-line
33 szewczak andrzej Białystok 10 KM Masters Białystok paid on-line
34 Kiszycki Łukasz Białystok 1918 m paid on-line
35 Słowikowski Piotr Białystok 1918 m paid on-line
36 Bogdanowicz Agnieszka Białystok 1918 m paid on-line
37 Milanowski Grzegorz Augustów 10 KM paid on-line
38 Bogdanowicz Anna Białystok 10 KM paid on-line
39 Pietrowska Anna Czarna Białostocka 1918 m Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
40 Stankiewicz Marcin Białystok 10 KM paid on-line
41 Pietrowski Patryk Czarna Białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
42 Maksimowski Krzysztof Augustów 10 KM paid on-line
43 Sapieha Radosław Czarna Białostocka 1918 m Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
44 Parszczynska Izabela Czarna Białostocka 10 KM TEAM Parszczyńskich paid on-line
45 Bancerek Agata Sokółka 10 KM paid on-line
46 Aleksiejczuk Paweł Supraśl 10 KM paid on-line
47 Żynel Magdalena Czarna Białostocka 1918 m paid on-line
48 Abadi Jaya Paul Melbourne 1918 m paid on-line
49 Micun Jarosław Czarna Białostocka 1918 m Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
50 Szynkiewicz Dominika Białystok 10 KM paid on-line
51 KUREL Dariusz Czarna Białostocka 1918 m paid on-line
52 Kurel Tymoteusz Czarna Białostocka 1918 m paid on-line
53 Kurel Mikołaj Czarna Białostocka 1918 m paid on-line
54 Breczko Beata Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa paid on-line
55 wożniak sebastian czarna bialostocka 1918 m farmer paid on-line
56 wożniak ireneusz czarna bialostocka 1918 m paid on-line
57 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka 10 KM Morsy Ostołęka paid on-line
58 Pastuszak Marcin Białystok 10 KM paid on-line
59 FILIPCZYK Przemysław SUWAŁKI 10 KM paid on-line
60 Nowicki Wiktor Białystok 10 KM Outdoor Training paid on-line
61 Andruszkiewicz Szymon GIŻYCKO 10 KM wkurw_team Gołdap paid on-line
62 Talipska Agnieszka Gołdap 10 KM wkurw_team Gołdap paid on-line
63 Żukowska Aniela Majówka 10 KM OUTDOOR TRAINING paid on-line
64 Kosiorek Łukasz Białystok 10 KM paid on-line
65 Baranowska Beata Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa paid on-line
66 Mironova Irina Rossija 10 KM paid on-line
67 Bosiacki Jarosław Białystok 10 KM paid on-line
68 Kierzkowska Aniela Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy paid on-line
69 Jarmołowicz Małgorzata Białystok 10 KM paid on-line
70 Sobolewska Katarzyna Białystok 10 KM paid on-line
71 Dubrowski Paweł Czarna Białostocka 10 KM paid on-line
72 Mejsak Beata Czarna Białostocka 1918 m paid on-line
73 Mejsak Hubert Czarna Białostocka 1918 m paid on-line
74 Mejsak Grzegorz Czarna Białostocka 1918 m paid on-line
75 Mejsak Maciej Czarna Białostocka 10 KM paid on-line
76 Rudziński Bogdan Białystok 10 KM Białystok Biega Team paid on-line
77 Tryznowska Sylwia Wasilków 10 KM paid on-line
78 Stanisławska Ewelina Białystok 10 KM paid on-line
79 Wąsik Ula Czarna Białostocka 1918 m Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
80 Kiwierowicz Patrycja Czarna Białostocka 1918 m Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
81 Chmielewska Weronika Czarna Białostocka 1918 m Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
82 Szubzda Alina Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże 1918 m Białystok Biega Team paid on-line
83 ostrowski pawel czarna białostocka 1918 m paid on-line
84 Dawidejt Dariusz Augustów 10 KM ATP AUGUSTÓW paid on-line
85 Szubzda Piotr Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże 10 KM Moto Agro Team paid on-line
86 Tracikowski Dariusz Łapy 10 KM GRUPA BIEGOWA ZWYCIĘZCA paid on-line
87 Michalska Katarzyna Sejny 10 KM SEJNY RUN paid on-line
88 Michalska Weronika Sejny 10 KM Technikum Leśne Białowieża paid on-line
89 WIELGUS MARCIN NOWOGARD 1918 m paid on-line
90 Olechno Urszula Białystok 10 KM paid on-line
91 Dackiewicz Kamila Białystok 10 KM paid on-line
92 Walasek Iwona Białystok 10 KM paid on-line
93 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM paid on-line
94 Bagińska Olga Białystok 10 KM paid on-line
95 Nowicki Adam Białystok 10 KM Biegostok paid on-line
96 Skaraczyński Sebastian Białystok 10 KM paid on-line
97 Wysocka Ewa Czarna Białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
98 Ejsymont Magda Białystok 10 KM paid on-line
99 Pakieła Krzysztof Białystok 10 KM paid on-line
100 Kondraciuk Andrzej Białystok 1918 m paid on-line


Views: 4514

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ