# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Podolak Marius Gliwice Start w Ultramaratonie paid on-line
2 Pilśniak Piotr WODZISŁAW ŚLĄSKI Start w Ultramaratonie FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI paid on-line
3 Kansy Lucyna Katowice Start w Ultramaratonie
4 Ryziński Jarek Rybnik Start w Ultramaratonie Rybnicki Klub Nordic Walking paid on-line
5 POGORZELSKA WIESŁAWA GORZYCE Start w Ultramaratonie paid on-line
6 MIŚ LILIANNA BYTOM Start w Ultramaratonie CSC ADVENTURE ACADEMY paid on-line
7 Świtalski Robert Przystajń Start w Ultramaratonie paid on-line
8 ŚWITALSKA Beata Przystajń Start w Ultramaratonie paid on-line
9 Ligęza Janusz Tychy Start w Ultramaratonie paid on-line
10 Hajduk Franciszek Tarnowskie Góry Start w Ultramaratonie SieChodzi paid on-line
11 Kowalski Marek Strzebiń Start w Ultramaratonie UNIA MIAST paid on-line
12 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Start w Ultramaratonie paid on-line
13 Adamus Marian Bytom Start w Ultramaratonie Silesia Nordic Team paid on-line
14 Makowski Jan Rybnik Start w Ultramaratonie Rybnicki Klub Nordic Walking paid on-line
15 Wilczek Krzysztof Zębowice Start w Ultramaratonie Team Ozimek paid on-line
16 Czernia Jarosław Ozimek Start w Ultramaratonie paid
17 Drozd Maria Kruszyna Start w Ultramaratonie Nordic Walking Kruszyna paid on-line
18 Migas Anna Kleszczów Start w Ultramaratonie paid on-line
19 Piksa Kazimierz Brzeg Wolności 24a \13 Start w Ultramaratonie SAMKAZ paid
20 Szajnowska Agnieszka Gliwice Start w Ultramaratonie ZDROWE KROKI ZPM 4 GLIWICE paid on-line
21 Matuszczyk Maciej Katowice Start w Ultramaratonie CZP Tychy paid on-line
22 Celiński Tomasz Otwock Start w Ultramaratonie TUPTUś Otwock
23 Wiśniewski Roman Twardorzeczka gm. Lipowa Start w Ultramaratonie paid on-line
24 rosiak krzysztof kraków Start w Ultramaratonie
25 Bem Małgorzata Olsztyn Start w Ultramaratonie Pozytywni DobreMiasto paid on-line
26 Giemza Tomasz Żary Start w Ultramaratonie Saint Gobain Squad
27 Jasiukiewicz Jacek Dobre Miasto Start w Ultramaratonie Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
28 CZŁONKOWSKI KRZYSZTOF SZCZEKOCINY Start w Ultramaratonie Olimpijczyk Szczekociny paid on-line
29 Szczebak Jacek Tarnów Start w Ultramaratonie UNIA MIAST paid on-line
30 Kordowski Piotr Kraków Start w Ultramaratonie paid
31 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Start w Ultramaratonie Tarnogórskie Łazęgi paid on-line
32 Stefanicki Marek Świnoujście Start w Ultramaratonie WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE paid on-line
33 Paczesny Seweryn Zduńska Wola Start w Ultramaratonie
34 DUSZA ANNA SZCZECIN Start w Ultramaratonie Szczecinskie Centrum Treningu Personalnego paid on-line
35 KORDZIŃSKI KAZIMIERZ LUBLINIEC Start w Ultramaratonie Mafia Team Lubliniec paid
36 Raczyńska Aleksandra CHORZÓW Start w Ultramaratonie STADION ŚLĄSKI paid on-line
37 Wolniewicz Katarzyna Ruda Śląska Start w Ultramaratonie Unia Miast paid on-line


Views: 3063

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ