Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 3/3
Nordic walking - 5 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Spychalski Zdzisław Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
2 Przygoda Marianna Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
3 Olszewska Ewa Pasłęk Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk paid on-line
4 Olszewski Jakub PASŁĘK Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk paid on-line
5 Olszewska Zuzanna Pasłęk Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk paid on-line
6 Rostankowska Joanna Kębłowo Nordic walking - 5 km paid on-line
7 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
8 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
9 Obszańska Małgorzata Pasłęk Nordic walking - 5 km NORDIC WALKING PASŁĘK paid on-line
10 Woźniak Anna Brodnica Górna Nordic walking - 5 km paid on-line
11 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking - 5 km paid on-line
12 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking - 5 km paid on-line
13 Rinc Małgorzata Gdynia Nordic walking - 5 km paid on-line
14 Brygała Agata Gdańsk Nordic walking - 5 km Chodzezkijami.pl Elite Team paid on-line
15 Koncewicz Marek Gdynia Nordic walking - 5 km Elite Team Gdynia paid on-line
16 Łochiński Bogdan PASŁĘK Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk paid on-line
17 Konkol Katarzyna Lębork Nordic walking - 5 km KreativSport Lębork paid on-line
18 Szwertfeger Roman Gdynia Nordic walking - 5 km paid on-line
19 Brzuchalski Kazimierz Rumia Nordic walking - 5 km paid on-line
20 Radomska Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km paid on-line
21 Litewska Joanna Juszkowo Nordic walking - 5 km Team Deaf paid on-line
22 Jaksina Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km paid on-line
23 Lebiedź Jacek Mosty Nordic walking - 5 km Wiedźmin z Mostów paid on-line
24 Konkol Zofia Lębork Nordic walking - 5 km KreativSport Lębork paid on-line
25 Cirocka Małgorzta Lębork Nordic walking - 5 km KreativSport Lębork paid on-line
26 Szreder Magdalena Bolszewo Nordic walking - 5 km paid on-line
27 Buszman Maciej Gdynia Nordic walking - 5 km
28 Pieregut Agnieszka Gdynia Nordic walking - 5 km GENETIX Team
29 Jarmułowicz Małgorzata Gdynia Nordic walking - 5 km paid on-line
30 janczyk marta gdynia Nordic walking - 5 km paid on-line
31 Jaroszewicz Justyna Reda Nordic walking - 5 km paid on-line
32 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking - 5 km paid on-line
33 Rosa Jakub Wejherowo Nordic walking - 5 km paid on-line
34 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic walking - 5 km Elite Team paid on-line
35 Voss Paulina Reda Nordic walking - 5 km paid on-line
36 abramowicz iwona reda Nordic walking - 5 km paid on-line
37 Rosa Bogumiła Gdynia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia paid on-line
38 Hirsch Krystyna gdynia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia paid on-line
39 Gronowski Patryk Wejherowo Nordic walking - 5 km paid on-line
40 Konkol Andrzej Lębork Nordic walking - 5 km KreativSport Lębork paid on-line
41 Graczyk-Bijak Agnieszka Reda Nordic walking - 5 km paid on-line
42 Sapa Stefania Bydgoszcz Nordic walking - 5 km BYDGOSKIE ŻÓŁWIE paid on-line
43 Sapa Dariusz Bydgoszcz Nordic walking - 5 km BYDGOSKIE ŻÓŁWIE paid on-line
44 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo Nordic walking - 5 km paid on-line
45 Buze Bea Gdynia Nordic walking - 5 km paid on-line
46 DOMINIUK PAULINA RUMIA Nordic walking - 5 km paid on-line
47 Piaskowska Małgorzata Suchy Dwór Nordic walking - 5 km paid on-line
48 Schwarz Izabela Pogórze Nordic walking - 5 km paid on-line
49 Dybowska Henryka Rumia Nordic walking - 5 km paid on-line
50 Abramowicz Aleksandra Kąpino Nordic walking - 5 km paid on-line
51 Jaworski Robert Pieszcz Nordic walking - 5 km paid on-line
52 Grubba Dawid Łężyce Nordic walking - 5 km paid on-line
53 Banasiak Damian Lębork Nordic walking - 5 km KreativSport Lębork paid on-line
54 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team paid on-line
55 Nowakowska Renata Gdynia Nordic walking - 5 km Saltus Sport Team paid on-line
56 Koncewicz Aneta Gdynia Nordic walking - 5 km Chodzezkijami.pl Elite Team paid on-line
57 Zelgert Maciej Kąpino Nordic walking - 5 km ECO-KĄPINO paid on-line
58 Miotk Joanna Wejherowo Nordic walking - 5 km paid on-line
59 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 5 km paid on-line
60 Dawidowski Roman Puck Nordic walking - 5 km paid on-line
61 Królczyk Mariusz Kąpino Nordic walking - 5 km paid on-line
62 Miotk-Górska Alicja Kąpino Nordic walking - 5 km paid on-line
63 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team paid on-line
64 Pieśniak Dorota Gdańsk Nordic walking - 5 km paid on-line
65 Ostolska Magdalena Warszawa Nordic walking - 5 km NW Człapski Team paid on-line
66 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
67 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
68 Rogulska Anna Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
69 Górska Iwona Lębork Nordic walking - 5 km Farm Frites Poland SA paid on-line
70 Rębowski Grzegorz PASŁĘK Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk paid on-line
71 Rębowski Mateusz PASŁĘK Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk paid on-line
72 Formela Andrzej PASŁĘK Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk paid on-line
73 Rębowski Tomasz PASŁĘK Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk paid on-line
74 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk paid on-line
75 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka paid on-line
76 Łuczkiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking - 5 km paid on-line
77 Depczyński Rafał Gdynia Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk paid on-line
78 Zwierz Andrzej Gdynia Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk paid on-line
79 Brzozowski Piotr Sławno Nordic walking - 5 km AKTYWNI POSTOMINO paid on-line
80 Śliwka Wiesław Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
81 Burchart Monika Wejherowo Nordic walking - 5 km paid
82 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic walking - 5 km elite team paid on-line
83 Thielmann Justyna Gdańsk Nordic walking - 5 km paid on-line
84 gibney magda cieplewo Nordic walking - 5 km
85 Mikołajczyk Wioletta Łeba Nordic walking - 5 km paid on-line
86 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk paid on-line
87 Łuczak Roman Rumia Nordic walking - 5 km Sama Rama Rumia, Noga w nogę Rumia paid on-line
88 Niemczyk Małgorzata Gdynia Nordic walking - 5 km paid on-line
89 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 5 km paid on-line
90 Sikorra Janina Lędziechowo Nordic walking - 5 km "Orły Wicko"Błekitne Morsy Łebskie paid on-line
91 Moszczyńska Aleksantra Gdynia Nordic walking - 5 km GENETIX Team paid on-line
92 Przyradska-Trzebiatowska Aneta Gdynia Nordic walking - 5 km GENETIX Team paid on-line
93 Rakoczy Monika Gdańsk Nordic walking - 5 km De-Mo-Ny-S paid on-line
94 Jastrzębska Beata KĄPINO Nordic walking - 5 km paid on-line
95 Wiczanowska Anna KĄPINO Nordic walking - 5 km paid on-line
96 Hatłas Anita Gdynia Nordic walking - 5 km paid on-line
97 Leszczynska-Wiloch Magdalena Gdansk Nordic walking - 5 km Thunder Runner -Team
98 Przygoda Agnieszka Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
99 Przygoda Mariusz Pasłęk Nordic walking - 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
100 Labudda Elzbieta starzyno Nordic walking - 5 km paid on-line


Views: 11716

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ