Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Matyszewski Jarosław Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
2 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic Walking 8 km paid dotpay
3 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 8 km paid dotpay
4 Bogalecki Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Safe Sport Team paid dotpay
5 lunk krzysztof puck Bieg przełajowy 8 km LIVESTRONG paid dotpay
6 Sikorska Agnieszką Gdynia Bieg przełajowy 8 km Bez klubu paid dotpay
7 Czerepaniak Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
8 Pietrzak Kamil Gdynia Bieg przełajowy 8 km Biegowa Rodzinka paid dotpay
9 Skrzydlo Szymon Gdańsk Bieg przełajowy 8 km PwC FCU Run Team paid dotpay
10 Walentynowicz Monika Malbork Bieg przełajowy 8 km Calineczki paid dotpay
11 Lazarski Piotr Tczew Bieg przełajowy 8 km Calineczki paid dotpay
12 Malesa Urszula Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
13 Grupa Franciszek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Przez Góry do Marzeń 50.00 PLN
14 Reginia Oksana Gdansk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors paid dotpay
15 Beladzed Vita Gdansk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors paid dotpay
16 SZYPKOWSKA SYLWIA GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
17 Dąbrowska Lidia Gdańsk Nordic Walking 8 km paid dotpay
18 Seleman Dariusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km DUDYCZ run paid dotpay
19 Bojan Piotr Gdynia Witomino Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
20 Selewski Marcin Banino Bieg przełajowy 8 km Akademia Marynarki Wojennej paid dotpay
21 Sawicki Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Akademia Marynarki Wojennej paid dotpay
22 Wawer Martyna Zabrze Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
23 Dąbrowski Bartosz Ruda Śląska Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
24 Koncewicz Marek Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team Chodzezkijami 50.00 PLN
25 Karwowski Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
26 Żurawska Ewa Kościerzyna Nordic Walking 8 km 50.00 PLN
27 Boike Arkadiusz Koleczkowo Bieg przełajowy 8 km OCEANIC S.A. paid dotpay
28 Bulatova Galyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors paid dotpay
29 Kokłowska Aneta GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km SALTUS SPORT TEAM paid dotpay
30 Richter Jacek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Taka RYBA / Koty3! paid dotpay
31 de Virion Aleksandra Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Taka RYBA / Koty3! paid dotpay
32 Sowińska Olga Gdańsk Bieg przełajowy 8 km BBL AWFiS/ GT paid dotpay
33 Strzelecka Anna Żukowo Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
34 Fibich Dorota Kościerzyna Nordic Walking 8 km Ekipa Zryw 50.00 PLN
35 Kozdemba Kamila Wiślinka Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
36 Kozdemba Emilia Wiślinka Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
37 Jastrzębska Jowita Sopot Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
38 Misiejko Artur Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Saltus Sport Team paid dotpay
39 Lubiński Kamil Gdynia Bieg przełajowy 8 km SP 40 - GDYNIA paid dotpay
40 Chałko Julita Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
41 Klewer Michał Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
42 Papke Magdalena Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
43 Spychalska Joanna Elbląg Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
44 Kowsz Gabriela Biskupiec Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
45 Bochiński Tomasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
46 Wilkowska Wioletta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
47 Baranowski Daniel Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
48 Baranowska Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
49 Kieturakis Maximilian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
50 Bartosiewicz Jerzy Gdansk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
51 Olchowy Ewelina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
52 Jagniątkowska Daria Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
53 Gajcy Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
54 Patan - Warlikowska Wioleta Gdańsk Nordic Walking 8 km paid dotpay
55 Piaskowski Tomasz Elbląg Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
56 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Radość Biegania paid dotpay
57 Albecka Kamila Gdynia Bieg przełajowy 8 km XV LO dla niedosłyszących Gdynia paid dotpay
58 Jeszka Anna Jeszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
59 Wiliński Robert Gdynia Bieg przełajowy 8 km ZSCHiE Gdynia paid dotpay
60 WIJATYK NORBERT WIJATYK Gdańsk Nordic Walking 8 km 50.00 PLN
61 Czechowska Maria Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
62 WIJATYK MAGDA WIJATYK Gdańsk Nordic Walking 8 km 50.00 PLN
63 Fiergelewska Aleksandra Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
64 Kozłowska Barbara Lębork Nordic Walking 8 km Farm Frites Poland paid dotpay
65 Pieper Agnieszka Lębork Bieg przełajowy 8 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK paid dotpay
66 Strzelecki Paweł Lębork Bieg przełajowy 8 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK paid dotpay
67 Woron Aleksandra Malbork Bieg przełajowy 8 km Leier Polska 50.00 PLN
68 Żukowska Diana Malbork Bieg przełajowy 8 km Leier Polska 50.00 PLN
69 Oczos Anna Oczos Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
70 Zmarzly Darek Starogard Gd. Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
71 Hrytsai Sviatoslav Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
72 Krzysztofiak Anna Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km Kwidzyn Biega 50.00 PLN
73 Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański Bieg przełajowy 8 km ETT Elbląg Triathlon Team 50.00 PLN
74 Leśniewski Tomasz Sopot Bieg przełajowy 8 km SOPOT team paid dotpay
75 Konecko Izabela Sopot Bieg przełajowy 8 km SOPOT team paid dotpay
76 Kasprzak Daniel Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
77 Janicki Mateusz Malbork Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
78 Słodkowska Marta Malbork Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
79 Fryczke Ewa Gdańsk Nordic Walking 8 km TRIMAMA TEAM paid dotpay
80 Fiergelewski Piotr Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
81 Labuda Marek Lębork Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
82 DOMIŃCZAK DARIUSZ Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
83 Twardowska Justyna Gdansk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
84 Stelmach Agata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
85 Górska Iwona Lębork Nordic Walking 8 km Farm Frites Poland paid dotpay
86 Błaszczyk Karolina Gdańsk Nordic Walking 8 km Elite Team paid dotpay
87 Pałasz Edmund Rumia Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
88 Nawrocka Bogumiła chojnice Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
89 Sioma Grzegorz Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
90 BARYŁA Tomasz GDYNIA Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
91 Filipowicz Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Stowarzyszenie Prztjaciół Wyspy Sobieszewskiej paid dotpay
92 Sidorko-Filipowicz Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Sobieszewskie Gwiazdy ;) paid dotpay
93 Kukawka Agnieszka Gdynia Bieg przełajowy 8 km Norda Active Team 50.00 PLN
94 Muller Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km coco jumbo i do przodu paid dotpay
95 Józefowska Alicja Józefowska Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Mamy biegamy paid dotpay
96 Gruchała Natalia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
97 Wolfram Dawid Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid dotpay
98 Moczulska Urszula Bielsko-Biała Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
99 Habaj Piotr Gdynia Bieg przełajowy 8 km Norda Active Team paid dotpay
100 Drzymalska Emilia Grudziadz Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN


Views: 8054

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ