# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WIETESKA Grzesiek | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | OCR Events | paid on-line |
2 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Aktywny #GPnS | paid on-line |
3 | Korpecki Mateusz | Skarszewy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
4 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
5 | Gwardjak Szymon | Lidzbark Warmiński | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Geoban | paid on-line |
6 | Granica Krzysztof | Grzybno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
7 | Demski Krzysztof | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | biegowyswiat.pl | paid on-line |
8 | Łukowicz Elzbieta | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
9 | Łukowicz Ireneusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
10 | Tarasow Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
11 | Labenz Agnieszka Labenz | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
12 | Olejnik Agata | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Olej Running Team | paid on-line |
13 | Wróbel Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jeszcze Ciepli | paid on-line |
14 | Drapella Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CTS | |
15 | Szulwach Maciek | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | OCR Events | paid on-line |
16 | Lis Jakub | Barwice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | FoxEnergy | paid on-line |
17 | Simlat Katarzyna | Złocieniec | Polska | Bieg przełajowy 8 km | FoxEnergy | paid on-line |
18 | STANISZEWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
19 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
20 | Bisewska Wiktoria | Puck | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
21 | Regan-Jasinski JM Pia | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegowyswiat.pl | paid on-line |
22 | Kubicka Aleksandra Kubicka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
23 | Sikorski Janusz | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
24 | Potomski Dawid | Giżycko | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 15GBZ | paid on-line |
25 | Deblitz Christina | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
26 | Wiatrowski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
27 | Bronk Lucyna | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
28 | Schroeder Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
29 | Latosińska Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | #biegamydlamartynki | paid on-line |
30 | Płonka Dorota | Mszana Dolna | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
31 | Sharma Lilianna | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BBL AWFiS Gdańsk | paid on-line |
32 | Miechówka Irena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
33 | Traczyk Przemek Traczyk | Ciechanów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MazoviaProactiv | |
34 | Wałdowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | xRunners | paid on-line |
35 | Lamparski Sławek | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
36 | Gąsior Paweł | Susz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Rozbiegany Susz | paid on-line |
37 | Stankiewicz Radosław | Lębork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LKB im Braci Petk | paid on-line |
38 | Kuczkowski Miłosz | Wielki Klincz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | KUKS Remus Kościerzyna | paid on-line |
39 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
40 | Huszcza-Osińska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | nieDZIELNI biegacze | paid on-line |
41 | Borcowski Janusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | weterynek.pl/Bike U Up | paid on-line |
42 | Smentoch Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | nieDZIELNI biegacze | paid on-line |
43 | Żebrowska Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
44 | Filipowicz Tomasz | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Urząd Miejski w Gdańsku | paid on-line |
45 | Sidorko-Filipowicz Joanna | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Sobieszewskie Gwiazdy | paid on-line |
46 | Karpowicz Paweł | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PwC FCU Run Team | paid on-line |
47 | WOŁUJEWICZ CZESŁAW | POZNAŃ | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BIKEVITA TEAM | paid on-line |
48 | Matyjas Karolina | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
49 | Kocoń Monika | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
50 | Buczek Sylwia | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
51 | Kuźniar Wojciech | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
52 | SZYPKOWSKA SYLWIA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
53 | Pędziszewski Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Vai Alto | paid on-line |
54 | Modelski Adam | Baniocha | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
55 | Bygoszewska Sylwia | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Forma na szczyt | paid on-line |
56 | Strojnowski Sławomir | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
57 | Kozłowska Małgorzata Kozłowska | Słupsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
58 | Harasim Emila | Słupsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
59 | Siedlecki Jacek | Leźno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Klub Mruczusia | paid on-line |
60 | Hantz Teresa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PWC FCU Run Team | paid on-line |
61 | Kłos Piotr | Krzaki Czaplinkowskie | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
62 | Bosak Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
63 | Popiel Marek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
64 | Listwan Krzysztof | Gdańsk-Kokoszki | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kocur team | paid on-line |
65 | Bykowski Przemysław | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
66 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
67 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
68 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
69 | wasilewski grzegorz | sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | DUDYCZ run | paid on-line |
70 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kurczak Team Crow | |
71 | Skocka Anna | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
72 | Dietrich Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
73 | Hordyński Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
74 | Berliński Przemysław | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
75 | Piechota Maciej Piechota | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
76 | Nowakowski Norbert | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
77 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
78 | Godlewski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid | |
79 | Prusinowski Michał | Braniewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
80 | Ziemann Ryszard | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
81 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
82 | Kuźma Mateusz | Kowale | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
83 | PODBIELSKI TOMASZ | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
84 | Hartuna zenon | Piece | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Florian Chojnice pkp cargo Gdynia | |
85 | Badurowicz Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
86 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | IKS ATAK ELBLĄG | paid on-line |
87 | Wolny Małgorzata | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Klub Dziadka Rynia | paid on-line |
88 | Seleman Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | DUDYCZ run | paid on-line |
89 | Piórko Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
90 | Elżbieta Deik | Przyjaźń | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
91 | Dziubak Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | paid on-line | |
92 | Wawrzyniak Anna | Stęszew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 3:33 TEAM | paid on-line |
93 | Wawrzyniak Przemysław | Stęszew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 3:33 TEAM | paid on-line |
94 | Stefaniak Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Dream Tri Team | paid on-line |
95 | Zieliński Marcel | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
96 | Zielińska Małgorzata | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
97 | Kosznik Michał | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | biegowi szydercy | paid on-line |
98 | Zając Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Dream Tri Team | paid on-line |
99 | Fede-Zając Anita | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Dream Tri Team | paid on-line |
100 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | paid on-line |
Views: 28824