Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kujat Joanna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Mama w Trójmieście paid on-line
2 Szubartowicz Marek Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
3 skorek- maszota weronika GDYNIA Bieg przełajowy 8 km Padł na Ryj Team 50.00 PLN
4 Pełkowski Karol Gdynia Bieg przełajowy 8 km Desperados paid on-line
5 jamróz renata gdynia Bieg przełajowy 8 km Big Yelow Food Adventure Team paid on-line
6 Turzyńska Beata Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
7 Badurowicz Jagoda Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
8 Trzebiatowski Jerzy Gdynia Bieg przełajowy 8 km biegamyrazem.pl paid
9 kozłowska barbara Lębork Nordic Walking 8 km Farm Frites Poland SA 50.00 PLN
10 Gbyl Klaudia Władysławowo Bieg przełajowy 8 km paid
11 Janczak Sławomir Pszczółki Bieg przełajowy 8 km Dream Tri Team paid on-line
12 Mikulski Feliks Przywidz Bieg przełajowy 8 km paid on-line
13 Okońska ZANETA Grudziądz Bieg przełajowy 8 km paid on-line
14 Okoński Piotr Grudziadz Bieg przełajowy 8 km paid on-line
15 Sułkowska Agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
16 Cheda Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
17 Popowska Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Biega ZIE paid on-line
18 Koza Damian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
19 Pawlak Krystyna Pawlak Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
20 Smyk Kamil Rumia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
21 Sowińska Olga Gdańsk Bieg przełajowy 8 km BBL AWFiS/ GT paid on-line
22 Grabowski Damian Malbork Bieg przełajowy 8 km paid on-line
23 Skwarczyńska Patrycja Skwarczyńska Malbork Bieg przełajowy 8 km paid on-line
24 Hrytsai Sviatoslav Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
25 Reginia Oksana Gdańsk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors paid on-line
26 Zwierz Andrzej Gdynia Nordic Walking 8 km Active Family Pasłęk paid on-line
27 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic Walking 8 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
28 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic Walking 8 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
29 Łukaszewicz Sylwia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km O-SOWA BIEGA paid on-line
30 Sińczuk Patrycja Tczew Bieg przełajowy 8 km xRunners 50.00 PLN
31 Szachniuk Marzena Łeba Bieg przełajowy 8 km paid
32 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg przełajowy 8 km paid
33 Beladzed Vita Gdansk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors paid on-line
34 Fiałek Danuta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LPP Team paid on-line
35 Wasążnik Marta Mosty Bieg przełajowy 8 km Wymiatacze paid on-line
36 Wysocka Anna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Wymiatacze paid on-line
37 Nabakowska Barbara Gdańsk Bieg przełajowy 8 km MartatonKa paid on-line
38 Tempski Szymon Łebcz Bieg przełajowy 8 km 4 FUN TEAM paid on-line
39 Kafarska Edyta Chojnice Bieg przełajowy 8 km paid on-line
40 Zając Piotr Rumia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
41 Komar-Iwańska Małgorzata Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
42 Błaszczyk Karolina Gdańsk Nordic Walking 8 km Elite team 50.00 PLN
43 Sawczuk Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Body in Motion/TakaRYBA paid on-line
44 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic Walking 8 km paid on-line
45 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic Walking 8 km paid on-line
46 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg przełajowy 8 km paid on-line
47 Rządca Grzegorz Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km paid on-line
48 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km paid on-line
49 Lisiecki Jakub Gdańsk Bieg przełajowy 8 km wkurw_team paid on-line
50 Kulas Marcin Sztum Bieg przełajowy 8 km LKS Zantyr Sztum paid on-line
51 Niechoćko Agata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
52 Gruszecki Damian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Dream Tri Team paid on-line
53 Charkiewicz Monika Straszyn Bieg przełajowy 8 km paid on-line
54 Grabowska Marzena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
55 Boike Arkadiusz Koleczkowo Bieg przełajowy 8 km paid on-line
56 Pieregut Agnieszka Gdynia Nordic Walking 8 km GENETIX Team paid on-line
57 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic Walking 8 km paid on-line
58 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic Walking 8 km paid on-line
59 Pietrzak Kamil Gdynia Bieg przełajowy 8 km Biegowa Rodzinka paid on-line
60 Pietrzak Anna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Biegowa Rodzinka paid on-line
61 Kleina Joanna Łeba Bieg przełajowy 8 km paid on-line
62 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
63 Niemczyk Małgorzata Gdynia Nordic Walking 8 km paid on-line
64 Boruszewski Maciej Warszawa Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
65 kitowski krzysztof pruszcz gdański Bieg przełajowy 8 km U-LONG Team 50.00 PLN
66 Szczupakowska Izabela Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Biegnę dla Honi paid on-line
67 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km CrossElite EbroGym paid on-line
68 Szpyra Edward Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
69 Turone Ellen Surrey Bieg przełajowy 8 km paid on-line
70 ANDRZEJEWSKA Dorota Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
71 TALBIERZ HONORATA REDA Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
72 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 8 km 50.00 PLN
73 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA Bieg przełajowy 8 km Daleko jeszcze paid on-line
74 Odya Katarzyna Gdańsk Nordic Walking 8 km paid on-line
75 Grzeszczak Małgorzata Gdynia Bieg przełajowy 8 km biegamyrazem.pl paid on-line
76 BARYŁA Tomasz GDYNIA Bieg przełajowy 8 km paid on-line
77 Kutniewska Maria Żukowo Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team paid on-line
78 Podolski Marek Gdynia Bieg przełajowy 8 km Biegamyrazem.pl paid on-line
79 Dąbrowska Lidia Gdańsk Nordic Walking 8 km paid on-line
80 Piaskowski Tomasz Elbląg Bieg przełajowy 8 km paid on-line
81 Kiedrowska Daria Gdynia Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
82 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic Walking 8 km AWFiS 50.00 PLN
83 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking 8 km paid on-line
84 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny Nordic Walking 8 km XV Koło PZERiI Dywity 50.00 PLN
85 muller krzysztof gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
86 Sobczak Edyta Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
87 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg przełajowy 8 km BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
88 Peek Krystian Peek Gdansk Bieg przełajowy 8 km BBL AWFiS Gdańska paid on-line
89 Moderhak Marcelina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
90 Sikorska Agnieszką Gdynia Bieg przełajowy 8 km Bez klubu paid on-line
91 Bieszk Julia Rumia Bieg przełajowy 8 km Uks Tri Team 50.00 PLN
92 Walentynowicz Monika Malbork Bieg przełajowy 8 km Calineczki paid on-line
93 Lazarski Piotr Tczew Bieg przełajowy 8 km Calineczki paid on-line
94 Pytel Przemysław HEL Bieg przełajowy 8 km 50.00 PLN
95 Rolbiecka Alicja Reda Bieg przełajowy 8 km LUK CONNECT RACING TEAM paid on-line
96 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Radość Biegania paid on-line
97 Hejzner Arkadiusz Hejzner Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
98 Klonowski Marcin Sztum Bieg przełajowy 8 km LKS Zantyr Sztum 50.00 PLN
99 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Runpassion.pl TEAM paid on-line
100 Halman Leszek Bielkówko Bieg przełajowy 8 km paid on-line


Views: 3575

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ