Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy
Bieg przełajowy 8 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Cwalina Magdalena Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
2 Jachowicz Adam Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
3 Szumowska Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
4 AGUILAR CRISTINA GDANSK Bieg przełajowy 8 km PWC FCU Run Team paid on-line
5 GOLAB ALEXANDRA GDANSK Bieg przełajowy 8 km PWC FCU Run Team paid on-line
6 Delewski Piotr Rożental Bieg przełajowy 8 km paid on-line
7 Kwiatek Maciek Miłakowo Bieg przełajowy 8 km paid on-line
8 Milewska Weronika Sąpolno Bieg przełajowy 8 km paid on-line
9 Nowopolski Leszek Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
10 Zajk Alicja Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
11 Wróbel Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Jeszcze Ciepli paid on-line
12 Landowska Izabela Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
13 Tomys Ryszard Szemud Bieg przełajowy 8 km
14 Gil Mateusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
15 Walczak Jędrzej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
16 Lassmann Julia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
17 Sharma Lilianna Sopot Bieg przełajowy 8 km BBL AWFiS Gdańsk paid on-line
18 Korpecki Mateusz Skarszewy Bieg przełajowy 8 km paid on-line
19 Zawisza Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km BCT TEAM paid on-line
20 Misiejko Artur Gdańsk Bieg przełajowy 8 km SALTUS SPORT TEAM paid on-line
21 Jastrzębska Jowita Sopot Bieg przełajowy 8 km Saltus Sport Team paid on-line
22 Telejko Łukasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Pasibus Forum Gdańsk paid
23 Kowalewska Małgorzata Banino Bieg przełajowy 8 km paid on-line
24 Mileński Michał Ostrołęka Bieg przełajowy 8 km PWC FCU Run Team paid on-line
25 Kocoń Wojciech Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
26 Gleinert Szymon Żukowo Bieg przełajowy 8 km paid on-line
27 Kozłowski Mateusz Toruń Bieg przełajowy 8 km paid on-line
28 KOKŁOWSKA ANETA GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km SALTUS SPORT TEAM paid on-line
29 Potyrała Bartosz Sopot Bieg przełajowy 8 km paid on-line
30 Hebanowski Łukasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km Padł na Ryj Team
31 Szymański Adam Lębork Bieg przełajowy 8 km Lębork Biegacze
32 Zalewska Elżbieta Gniewino Bieg przełajowy 8 km paid on-line
33 Konopka Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Kaszubska Poniewierka
34 Maliszewska Malwina Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
35 Kwidziński Paweł Kębłowo Bieg przełajowy 8 km RUN FOR IT paid on-line
36 Żebrowska Kinga Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
37 Żebrowski Artur Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
38 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km paid on-line
39 Czajkowski Przemysław Grabina Bieg przełajowy 8 km paid on-line
40 Grzeszak Danuta Mogilno Bieg przełajowy 8 km paid on-line
41 Buczkowski Damian Władysławowo Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
42 Gruchała Katarzyna Gdynia Bieg przełajowy 8 km PWC FCU Run Team paid on-line
43 Stelmaski Krzysztof Gdansk Bieg przełajowy 8 km
44 Formela Kamil Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Lubań Knapy paid on-line
45 Babińska Joanna Łeba Bieg przełajowy 8 km Błękitne Morsy Łebskie paid on-line
46 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg przełajowy 8 km Salon Optyczny Prestiż paid on-line
47 Iefymenko Oleksandr Sopot Bieg przełajowy 8 km paid on-line
48 Sioma Grzegorz Gdynia Bieg przełajowy 8 km Witomino paid on-line
49 Sołtysiak Natalia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
50 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg przełajowy 8 km Nyborg-Mawent paid on-line
51 Gitner Marcin Gdynia Bieg przełajowy 8 km Piękni i Bestie paid on-line
52 Trzebiatowski Adam Swarzewo Bieg przełajowy 8 km paid on-line
53 Stosik Artur Pączewo Bieg przełajowy 8 km paid on-line
54 Szymaniuk Małgorzata Sopot Bieg przełajowy 8 km paid on-line
55 Pecz Igor Żelistrzewo Bieg przełajowy 8 km Korona Biega paid on-line
56 Pecz Piotr Żelistrzewo Bieg przełajowy 8 km korona biega paid on-line
57 Koltonowski Krzysztof Gdynia Bieg przełajowy 8 km Kolti Team
58 Rusak Łukasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km CzemuNie Gdynia
59 Ossowski Leszek Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km
60 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Bieg przełajowy 8 km paid on-line
61 Rzezak Aleksandra Reda Bieg przełajowy 8 km paid on-line
62 Adamska Justyna Banino Bieg przełajowy 8 km
63 Karpowicz Paweł Gdynia Bieg przełajowy 8 km PWC FCU Run Team paid on-line
64 Ossowski Mateusz GDYNIA Bieg przełajowy 8 km paid on-line
65 Seleman Dariusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km DUDYCZ run paid on-line
66 Leliwa Sylwia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Run Beach Morning paid on-line
67 Wilkowska Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
68 Świątkowski Dariusz Bojano Bieg przełajowy 8 km paid on-line
69 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
70 Buchaj Zbigniew Krzewiny Bieg przełajowy 8 km
71 Pochopień Mira Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wataha-Łączy nas bieganie paid on-line
72 Bassa Adrian Chojnice Bieg przełajowy 8 km paid on-line
73 Kobierzyński Paweł Władysławowo Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
74 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Bieg przełajowy 8 km paid on-line
75 Wolny Marcin Rotmanka Bieg przełajowy 8 km paid on-line
76 Lunk Krzysztof Puck Bieg przełajowy 8 km LIVESTRONG paid on-line
77 Nowoszyński Jakub Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
78 Karpińska Anna Gdynia Bieg przełajowy 8 km
79 Kozdemba Emilia Wiślinka Bieg przełajowy 8 km paid on-line
80 Gertner Anna Łeba Bieg przełajowy 8 km paid on-line
81 Bieszke Michał Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
82 Abryszyńska Karolina Tczew Bieg przełajowy 8 km CrossElite paid on-line
83 Kamionka Mateusz Chojnice Bieg przełajowy 8 km Husaria Race Team paid on-line
84 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg przełajowy 8 km paid on-line
85 Olejarczyk Piotr Olejarczyk Elbląg Bieg przełajowy 8 km
86 Dranka Ewelina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
87 Cholewiński Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km #GPnS paid on-line
88 Jachimowicz Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
89 Czyrzniewski Paweł Czyrzniewski GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km paid on-line
90 Kurajk Marian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km paid on-line
91 Kurajk Paweł Michalin Koronki Bieg przełajowy 8 km paid on-line
92 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg przełajowy 8 km paid on-line
93 Nowakowski Norbert Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
94 Bugiel Roman Tychy Bieg przełajowy 8 km paid on-line
95 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg przełajowy 8 km ECM El Hurt Elbląg paid on-line
96 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km ATLAS RUNNING TEAM paid on-line
97 Kuc Michał Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
98 Krawczuk Agnieszka Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line
99 Kujat Joanna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Mama w Trójmieście paid on-line
100 Szubartowicz Marek Gdynia Bieg przełajowy 8 km paid on-line


Views: 10474

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ