ESKABikini SummeRUN
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Tobiasz Aleksandra Gdynia 10:25 Sport-evo paid dotpay
2 Filipiak Beata Elbląg 10:50 Jet System Active Team paid dotpay
3 Zasina Agata Gdańsk 11:40 Klub biegaczy JYSK paid dotpay
4 Szczechowiak Rafał Szczechowiak Rumia 10:00 paid dotpay
5 Nadolski Marcin Gdańsk 10:50 paid dotpay
6 Stokarska Beata Gdynia 10:00 Biegowi Wariaci paid dotpay
7 Kalinowska Paulina Kiełpino 10:25 paid dotpay
8 Klein Aneta Luzino 10:00 paid dotpay
9 Świst Magdalena Przemyśl 10:00 paid dotpay
10 Sikorski Marcin Gdańsk 10:00 paid dotpay
11 Cegowski Filip Rumia 10:00 paid
12 Malinowska Monika Gdańsk 10:00 paid dotpay
13 Czerwińska Paulina Gdańsk 10:00 RBM Team paid dotpay
14 Littwin Mateusz Gdańsk 10:50 Wild Team paid dotpay
15 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk 10:50 Wild Team paid dotpay
16 Miłkowska Jolanta Gdynia 10:00 paid dotpay
17 Matuszczyk Maciej Katowice 10:00 CZP Tychy paid dotpay
18 Toporek Aleksandra Przodkowo 10:00 NWPL/ Luki Team Sieldce paid dotpay
19 Bartsch Aleksandra Gdynia 10:00 paid dotpay
20 Piątek Justyna Gdańsk 10:00 paid
21 Naruszewicz Anna Gdańsk 10:00 paid dotpay
22 Teska Michał Gdynia 11:40 paid
23 Teska Izabela Gdynia 11:40 paid
24 Zielińska Malwina GDANSK 10:50 PATOLOGIA(S)PORTU TEAM paid dotpay
25 Zieliński Tomasz GDANSK 10:50 PATOLOGIA(S)PORTU TEAM paid dotpay
26 Radzeńska Kamila Gdańsk 10:00 BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
27 Dambiec Katarzyna Ocypel 10:00 paid dotpay
28 Wysocka Jolanta chwaszczyno 10:50 paid dotpay
29 Rosiejka Anna Gdynia 10:50 paid dotpay
30 Kreja Łukasz Tczew 10:50 Biegający Tczew paid dotpay
31 Niewiadomski Patryk Czarlin 10:50 Biegający Tczew paid dotpay
32 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk 10:25 Sapiące Gazele paid dotpay
33 Szatkowski Maciej Gdynia 10:00 paid dotpay
34 Orłowski Piotr Gdynia 10:25 Elektroniczne Jednorożce paid dotpay
35 Towarnicka Izabela Gdynia 11:40 Team Deaf paid dotpay
36 Burchart Monika Wejherowo 11:40 Team Deaf paid dotpay
37 Janczak Agata Gdańsk 10:00 Padł na Ryj Team paid dotpay
38 Saleem Monika Gdańsk 10:25 Wataha-Łączy nas bieganie paid dotpay
39 Wieczorek Tomasz Gdańsk 10:25 Wataha-Łączy nas bieganie paid dotpay
40 Grabowska Agata Grabowska Bydgoszcz 11:40 paid dotpay
41 Sawków Agata Bydgoszcz 11:40 paid dotpay
42 Krawiec Łukasz Sztum 10:00 paid dotpay
43 Robakowski Bartosz Koleczkowo 10:25 paid dotpay
44 Szumielewicz Kinga Gdańsk 10:00 BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
45 Górska Katarzyna Elbląg 10:50 paid dotpay
46 Pękalska Monika Elbląg 10:50 SILVER Elbląg paid dotpay
47 Gąsiorowski Rafał Banino 10:00 BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
48 Butkiewicz Piotr Gdańsk 10:50 BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
49 Witczyk Łukasz Częstochowa 11:40 paid dotpay
50 Bugiel Natalia Tychy 11:40 paid dotpay
51 Matyskiel Anita Gdańsk 10:00 IREK i rak - Maraton o życie paid dotpay
52 Kotłowski Marcin Gdynia 10:00 BigYellowFoot Adventure Team paid
53 Luzak Magdalena Bydgoszcz 10:50 Fluo Duo A&M paid dotpay
54 Żyra Monika Gdańsk 10:50 paid dotpay
55 GĄSIOR KATARZYNA GDYNIA 10:50 paid dotpay
56 Ziobroń Anna Gdynia 10:00 paid dotpay
57 Dragan Dorota GDYNIA 10:00 paid dotpay
58 Sobolewska Aleksandra Bydgoszcz 10:50 Fluo Duo A&M paid dotpay
59 Hoppe Ewelina Sominy 10:00 paid dotpay
60 Dąbrowska-Hoppe Joanna Sominy 10:00 Oleńka paid
61 Jagoda Anna Rumia 10:00 BigYellowFoot Adventure Team paid
62 Wojciechowska Natalia Nowy Tuchom 10:50 paid dotpay
63 Bury Liliana Reda 10:50 Zmotywowani paid dotpay
64 Mielewczyk Justyna Reda 10:50 Zmotywowani paid dotpay
65 Pochopień Mira Gdańsk 10:25 Wataha-Łączy nas bieganie paid dotpay
66 ŁUŻYŃSKA ALEKSANDRA GDAŃSK OSOWA 10:50 paid dotpay
67 Grigorian Monika Gdańsk 10:00 paid dotpay
68 Lipińska Magdalena Rumia 11:40 Mama w Trójmieście paid dotpay
69 Wasilewski Marcin Gdynia 10:00 Apteka Gemini Team paid dotpay
70 Pilecka Agnieszka Gdańsk 10:00 agapilecka.pl paid
71 Więcielewska Joanna Gdynia 10:00 BigYellowFoot Adventure Team due date passed
72 Prena Sławomir Gościcino 12:30 due date passed
73 Fibich Dorota Kościerzyna 10:00 paid dotpay
74 Wojciechowski Marek Grudziądz 12:30 due date passed
75 Lehmann Dawid Gdańsk 10:50 due date passed
76 Lendzion Alexander Gdańsk 12:30 Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk due date passed
77 Kopicka Eliza Gdańsk 12:30 Kopiki due date passed
78 Begej Anita Elbląg 10:00 portEl.pl due date passed
79 Karwowski Paweł Gdańsk 10:00 due date passed
80 Śliwińska Edyta Kosakowo 11:40 Team Deaf due date passed
81 Towarnicka Izabela Gdynia 11:40 Team Deaf due date passed
82 Kuraś Beata Gdańsk 10:00 xRunners due date passed
83 Sińczuk Patrycja Tczew 10:00 xRunners due date passed


Views: 1744

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ