ESKABikini SummeRUN
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Piątek Justyna Gdańsk 10:00 paid
2 Naruszewicz Anna Gdańsk 10:00 paid dotpay
3 Teska Michał Gdynia 12:30 paid
4 Teska Izabela Gdynia 12:30 paid
5 Zielińska Malwina GDANSK 10:50 PATOLOGIA(S)PORTU TEAM paid dotpay
6 Zieliński Tomasz GDANSK 10:50 PATOLOGIA(S)PORTU TEAM paid dotpay
7 Szarmach Grzegorz Ocypel 10:00 Szarmach Team paid dotpay
8 Szarmach Sylwia Ocypel 10:00 Szarmach Team paid dotpay
9 Wysocka Jolanta chwaszczyno 10:50 paid dotpay
10 Rosiejka Anna Gdynia 10:50 paid dotpay
11 Kreja Łukasz Tczew 10:50 Biegający Tczew paid dotpay
12 Niewiadomski Patryk Czarlin 10:50 Biegający Tczew paid dotpay
13 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk 10:25 Sapiące Gazele paid dotpay
14 Szatkowski Maciej Gdynia 12:05 paid dotpay
15 Orłowski Piotr Gdynia 10:00 Elektroniczne Jednorożce paid dotpay
16 Towarnicka Izabela Gdynia 11:40 Team Deaf paid dotpay
17 Burchart Monika Wejherowo 11:40 Team Deaf paid dotpay
18 Janczak Agata Gdańsk 10:00 Padł na Ryj Team paid dotpay
19 Saleem Monika Gdańsk 10:25 Wataha-Łączy nas bieganie paid dotpay
20 Wieczorek Tomasz Gdańsk 10:25 Wataha-Łączy nas bieganie paid dotpay
21 Grabowska Agata Grabowska Bydgoszcz 11:40 paid dotpay
22 Sawków Agata Bydgoszcz 11:40 paid dotpay
23 Krawiec Łukasz Sztum 10:00 paid dotpay
24 Robakowski Bartosz Koleczkowo 10:25 paid dotpay
25 Szumielewicz Kinga Gdańsk 10:00 BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
26 Górska Katarzyna Elbląg 10:50 paid dotpay
27 Pękalska Monika Elbląg 10:50 SILVER Elbląg paid dotpay
28 Gąsiorowski Rafał Banino 10:00 BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
29 Butkiewicz Piotr Gdańsk 10:50 BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
30 Witczyk Łukasz Częstochowa 11:40 paid dotpay
31 Bugiel Natalia Tychy 11:40 paid dotpay
32 Matyskiel Anita Gdańsk 10:00 IREK i rak - Maraton o życie paid dotpay
33 Luzak Magdalena Bydgoszcz 10:50 Fluo Duo A&M paid dotpay
34 Żyra Monika Gdańsk 10:50 paid dotpay
35 GĄSIOR KATARZYNA GDYNIA 10:50 paid dotpay
36 Ziobroń Anna Gdynia 10:00 paid dotpay
37 Dragan Dorota GDYNIA 10:00 paid dotpay
38 Sobolewska Aleksandra Bydgoszcz 10:50 Fluo Duo A&M paid dotpay
39 Hoppe Ewelina Sominy 10:00 paid dotpay
40 Dąbrowska-Hoppe Joanna Sominy 10:00 Oleńka paid
41 Jagoda Anna Rumia 10:00 BigYellowFoot Adventure Team paid
42 Wojciechowska Natalia Nowy Tuchom 10:50 paid dotpay
43 Bury Liliana Reda 10:50 Zmotywowani paid dotpay
44 Mielewczyk Justyna Reda 10:50 Zmotywowani paid dotpay
45 Pochopień Mira Gdańsk 10:25 Wataha-Łączy nas bieganie paid dotpay
46 ŁUŻYŃSKA ALEKSANDRA GDAŃSK OSOWA 10:50 paid dotpay
47 Grigorian Monika Gdańsk 10:00 paid dotpay
48 Lipińska Magdalena Rumia 11:40 Mama w Trójmieście paid dotpay
49 Wasilewski Marcin Gdynia 10:00 Apteka Gemini Team paid dotpay
50 Pilecka Agnieszka Gdańsk 10:00 agapilecka.pl paid
51 Lehmann Dawid Gdańsk 10:50 due date passed
52 Lendzion Alexander Gdańsk 12:30 Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk due date passed
53 Kopicka Eliza Gdańsk 12:30 Kopiki due date passed
54 Begej Anita Elbląg 10:00 portEl.pl due date passed
55 Kotłowski Marcin Gdynia 10:00 BigYellowFoot Adventure Team due date passed
56 Karwowski Paweł Gdańsk 10:00 due date passed
57 Śliwińska Edyta Kosakowo 11:40 Team Deaf due date passed
58 Towarnicka Izabela Gdynia 11:40 Team Deaf due date passed
59 Kuraś Beata Gdańsk 10:00 xRunners due date passed
60 Sińczuk Patrycja Tczew 10:00 xRunners due date passed


Views: 557

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ