# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Ksyna Bogusław Kamion Bieg 10km OSP KAMION free participation
2 Kochman Iwona Warszawa Bieg 10km Vege Runners free participation
3 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny Bieg 10km free participation
4 Hulanicki Andrzej WARSZAWA Bieg 10km Goggle Team free participation
5 Hulanicka Irina WARSZAWA Bieg 10km Goggle PAE free participation
6 Krajewski Przemysław Warszawa Bieg 10km leczo team free participation
7 Turczyńska Monika Warszawa Bieg 10km leczo team free participation
8 Solecki Paweł Baboszewo Bieg 10km free participation
9 Solecki Mateusz Baboszewo Bieg 10km free participation
10 WALIDUDA Anna Grodków Bieg 10km Kotwica Brzeg free participation
11 MARCZAK Grażyna Warszawa Bieg 10km leczo team free participation
12 Bakalarska MARIOLA Warszawa Bieg 10km WARSAW RUN CLUB free participation
13 Głupczyk Tadeusz Warszawa Bieg 10km Grupa Biegowa Parkrun Warszawa free participation
14 Starzyński Adam Nieporęt Bieg 10km STARZYNSKI.COACH free participation
15 Denkiewicz Jacek Denkiewicz Zawidz Bieg 10km free participation
16 Skrzypkowski Tomasz Otwock Bieg 10km free participation
17 Frydrychowicz Michał Warszawa Bieg 10km free participation
18 Ząbczyński Adam Ząbczyński Sochaczew Bieg 10km free participation
19 KOWALSKI PATRYK Kampinos Bieg 10km free participation
20 Gągolewski Marcin Stare Orzechowo Bieg 10km free participation
21 Zarodkiewicz Dawid Wężewo Bieg 10km Naprzód Młociny / Team Zabiegane Dni free participation
22 Suwald Andrzej Warszawa Bieg 10km JacekBiega Running Team free participation
23 Mysera Cezary Sierpc Bieg 10km Biegam NieNaŻarty free participation
24 Lipiec Tomasz Warszawa Bieg 10km Lipiec Running Team free participation
25 Smoliński Rafał Przasnysz Bieg 10km Przasnysz free participation
26 Majkowski Łukasz Kuchary Żydowskie Bieg 10km Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku free participation
27 Głowacka Elżbieta Warszawa Bieg 10km Team ZabieganeDni free participation
28 Bromka Piotr Maszewo duże Bieg 10km free participation
29 Pająk Łukasz Płock Bieg 10km free participation
30 Deperas Jakub Deperas Końskie Bieg 10km Kansas Kazanów free participation
31 Wentykier Piotr Płońsk Bieg 10km free participation
32 Gierkowski Andrzej Włocławek Bieg 10km Anwil Team free participation
33 Burzyński Sebastian Warszawa Bieg 10km MPK Wybieganie free participation
34 Małecki Maciej Warszawa Bieg 10km Runner 2.5 / Accelerating Poland free participation
35 Traczyk Jakub Hipolitów Bieg 10km TT free participation
36 Traczyk Kazimierz Hipolitów Bieg 10km TT free participation
37 WALENCIK Marek Pionki Bieg 10km free participation
38 Domański Jacek Expedyt Warszawa Bieg 10km WKB META Lubliniec free participation
39 Grabowski Jacek Dębowo Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów free participation
40 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg 10km KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku free participation
41 Żyłowski Tomasz Warszawa Bieg 10km free participation
42 Bińczycki Mariusz Podsmardzewo Bieg 10km KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku free participation
43 Bogucka Beata MYSZCZYN Bieg 10km Dystans Leszno free participation
44 Szymaniak Kamil Pełch Bieg 10km Team Run Pełch free participation
45 Gadomski Krzysztof Warszawa Bieg 10km free participation
46 Bany Robert Sokołówek Bieg 10km free participation
47 Szczygieł Sławomir Płońsk Bieg 10km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO free participation
48 Bugajewska Anna Płońsk Bieg 10km free participation
49 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg 10km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO free participation
50 Wudarczyk Tomasz Władysławowo Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów free participation
51 Cyparska Adrianna Płock Bieg 10km Active Runners Płock free participation
52 Degner Damian Płock Bieg 10km Active Runners Płock free participation
53 Cyparski Marcin Płock Bieg 10km Active Runners Płock free participation
54 Goszczyński Kamil Płock Bieg 10km Active Runners Płock free participation
55 Paziewski Andrzej Warszawa Bieg 10km free participation
56 Fabiański Piotr Czerwińsk nad Wisłą Bieg 10km free participation
57 Piekut Stefan Płock Bieg 10km TKKF Płock free participation
58 Marek Henryk Warszawa Bieg 10km ------------- free participation
59 Frydrych Bożena Warszawa Bieg 10km ----------------------- free participation
60 Gadomska Małgorzata Warszawa Bieg 10km free participation
61 Jabłoński Grzegorz Płock Bieg 10km Orlen Running Team free participation
62 Siemiński Sławomir Sieradz Bieg 10km free participation
63 Adamczyk Ewa Warszawa Bieg 10km Rembertów Team free participation
64 Karwowski Krystian Kraszewo-Gaczułty Bieg 10km MKS Durasan Płońsk free participation
65 Perchaluk Magdalena Warszawa Bieg 10km Entre.pl TEAM free participation
66 Czechoski Tomasz Warszawa Bieg 10km free participation
67 Nogaj Grzegorz Warszawa Bieg 10km MPK Wybieganie free participation
68 Kłosiński Paweł Płońsk Bieg 10km KB. IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO PŁOŃSK free participation
69 Szostak Iwona Strzembowo Bieg 10km free participation
70 Ruciński Michał Płock Bieg 10km Junior '85 free participation
71 Leśniewski Sławomir Włocławek Bieg 10km amator free participation
72 Grzelak Robert Zdziarka Bieg 10km free participation
73 Draganiak Renata Komsin Bieg 10km free participation
74 Lewandowski Mateusz Sarbiewo Bieg 10km free participation
75 Osial Mariusz Płońsk Bieg 10km free participation
76 Liszewski Piotr Plonsk Bieg 10km free participation
77 draganiak marta zarębin Bieg 10km Arising Angels , No Pain Team free participation
78 Karpiński Radosław Kondrajec Pański Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów free participation
79 Pawlak Andrzej Cichanów Bieg 10km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW free participation
80 Anowski Adrian Drochowo Bieg 10km free participation
81 Zakrzewska Joanna Wichorowo Bieg 10km free participation
82 Mariańska Katarzyna Naruszewo Bieg 10km free participation
83 Błaszczyk Radosław Czerwinsk nad Wisłą Bieg 10km Arising Angels , No Pain Team free participation
84 Piekut Kamil Nacpolsk Bieg 10km free participation
85 Berebecki Roman Rypin Bieg 10km KB Lech Rypin free participation
86 Paradowski Piotr Warszawa Bieg 10km free participation
87 Bartoszewska Małgorzata Warszawa Bieg 10km BBLN Warszawa free participation
88 Kopeć Krzysztof Ciechanów Bieg 10km free participation
89 Kopeć Katarzyna Ciechanów Bieg 10km free participation
90 Dziarnowski Włodek Płock Bieg 10km biegamPłock team free participation
91 Pielaciński Dariusz Czerwińsk nad Wisłą Bieg 10km Arising Angels , No Pain Team free participation
92 Szymański Szymon Płońsk Bieg 10km free participation
93 Kościelski Mariusz Chruszczewo Bieg 10km Mazovia Proactiv free participation
94 Czeremański Rafał Płońsk Bieg 10km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO free participation
95 Budniak Tomasz Władysławowo Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów free participation
96 Ostapowski Mateusz Zdziarka Bieg 10km free participation
97 Świercz Andrzej Płońsk Bieg 10km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO free participation


Views: 695

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ