I Dąbrowski Kids Aquathlon 2018
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Prorok Jakub DĄBROWA TARNOWSKA Start Aquathlon Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej paid
2 Prorok Szymon DĄBROWA TARNOWSKA Start Aquathlon Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej paid
3 Kwater Julia Radomyśl Wielki Start Aquathlon Szkółka Pływacka Olimpia Dąbrowa Tarnowska paid
4 Jakubowska Emilia Błonie Start Aquathlon Szkoła Podstawowa w Błoniu paid
5 Brzeziński Oskar Koszyce Wielkie Start Aquathlon Sp 20 Tarnów paid
6 Borowiec Jan Górki Start Aquathlon Szkoła Podstawowa w Otałęży paid
7 Kopała Adriana DĄBROWA TARNOWSKA Start Aquathlon Szkółka Pływacka Olimpia Dąbrowa Tarnowska paid
8 Cioch Mateusz Dąbrowa Tarnowska Start Aquathlon paid
9 Cioch Bartłomiej Dąbrowa Tarnowska Start Aquathlon paid
10 Cholewa Milosz DABROWA TARNOWSKA Start Aquathlon paid
11 CHOLEWA OTYLIA DĄBROWA TARNOWSKA Start Aquathlon paid
12 Białas Nikola Dąbrowa Tarnowska Start Aquathlon paid
13 DRYJA Dawid Kraków Start Aquathlon paid
14 Młynarska Józefina Kraków Start Aquathlon Triathlon YMCA Kraków paid
15 GURGUL JULIA WOLA DĘBIŃSKA Start Aquathlon paid
16 Łuszcz Maciej Szczucin Start Aquathlon Szkoła Podstawowa w Szczucinie paid
17 Armuła Karol Kraków Start Aquathlon Triathlon YMCA Kraków paid
18 Radziszewski Kacper tarnów Start Aquathlon paid
19 Melczenko Dominik Koszyce Małe Start Aquathlon SP 20 paid
20 Melczenko Maksim Koszyce Małe Start Aquathlon KS Koszyce Wielkie paid
21 Bąk Piotr Nieciecza Start Aquathlon paid
22 Bąk Kacper Nieciecza Start Aquathlon paid
23 Jasiak Mateusz Wola Rzędzińska Start Aquathlon Sp 20 paid
24 Gajda Maksymilian Dębica Start Aquathlon paid
25 Jasiak Igor Wola Rzędzińska Start Aquathlon Przedszkole 35 Tarnów paid
26 Jasiak Hubert Wola Rzędzińska Start Aquathlon Sp 20 paid
27 Gajda Martyna Dębica Start Aquathlon paid
28 Ostręga Jakub Tarnów Start Aquathlon paid
29 Wawro Zuzanna Zabierzow Start Aquathlon Iron Dragon Triathlon Team paid
30 Wawro Jakub Zabierzow Start Aquathlon Iron Dragon Triathlon Team paid
31 Łucarz Natalia Zaborów Start Aquathlon paid
32 Łucarz Emilia Zaborów Start Aquathlon paid
33 Klimek Nikola Cork Start Aquathlon Córka swojej Mamy paid
34 Grajdura Nina Tarnów Start Aquathlon Dumni Rodzice paid
35 Czegus Michał Połaniec Start Aquathlon Running Połaniec paid
36 Misaczek Igor Tarnów Start Aquathlon paid
37 Bukało Milena Brzozówka Start Aquathlon paid
38 Kluza Antoni Glów Start Aquathlon paid
39 Surowiec Paweł Dąbrowa Tarnowska Start Aquathlon Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej paid
40 Surowiec Kacper Dąbrowa Tarnowska Start Aquathlon Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej paid
41 Grzebyk Maciej Dąbrowa Tarnowska Start Aquathlon paid


Views: 1154

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ