X Jazda Indywidualna Na Czas (ITT)
# Surname and name City Distance Club Pełnoletni? Sum to pay
1 Kaczyński Alek Łapy 10km (M) Nadaktywni TAK
2 Dobrzyński Grzegorz Ostrołęka 10km (chłopcy) NIE paid
3 Dobrzyński Jakub Ostrołęka 10km (chłopcy) NIE paid
4 Marciniak Damian Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK
5 Makowiecki Jarosław Olszewka 10km (M) KK24h TAK
6 Pierzchalski Syn Łódź 10km (M) Pierzchalski Cycling Team TAK paid
7 Kamiński Wiesław Nowosiedliny 10km (M) KK24h TAK paid
8 Podeszwa Wiesław Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK paid
9 Marek Andrzej Malbork 10km (M) Kross Staff Team / Twister Team TAK paid
10 Borusiński Paweł Warszawa 10km (M) CZAJA TEAM TAK paid
11 Brodacki Michał Ostrołęka 10km (M) Biegam Bo Lubię Ostrołęka NIE paid
12 Ejzemberg Victoria Łodziska 10km (K) XtremeSport NIE paid
13 Ejzemberg Sara Łodziska 10km (dziewczynki) XtremeSport NIE paid
14 Lemański Hubert Grądy 10km (M) NIE
15 Nosek Olga Ostrołęka 10km (dziewczynki) XtremeSport NIE paid
16 Nosek Jola Ostrołęka 10km (K) XtremeSport TAK paid
17 Nosek Szymon Ostrołęka 10km (chłopcy) XtremeSport NIE paid
18 Nosek Wojciech Ostrołęka 10km (M) XtremeSport TAK paid
19 Gawryś Adrian Ostrołęka 10km (M) Decathlon Ostrołęka TAK paid
20 Moszczyński Michał Ostrołęka 10km (M) Decathlon Ostrołęka TAK paid
21 Zaurski Marcin Ostrołęka 10km (M) TAK
22 Kamińska Maria Nowosiedliny 10km (K) KK24h TAK paid
23 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 10km (M) STARGLASS TEAM TAK
24 Wiśniewski Krzysztof Ostrołęka 10km (M) Amator_Sportu TAK
25 Zawadzki Mariusz Ciechanów 10km (M) Mazovia ProActiv TAK
26 Zawadzka Małgorzata Ciechanów 10km (K) Mazovia ProActiv TAK
27 Gwardiak Jakub Srebrny Borek 10km (M) NIE paid
28 Gwardiak Tomasz Srebrny Borek 10km (M) TAK paid
29 Skóra Monika Warszawa 10km (K) NaSzosieTeam TAK
30 Prusiński Piotr Ostrołęka 10km (chłopcy) MKKK NIE paid
31 Bojarczak Michał Łapy 10km (M) AGR Podlasie TAK paid
32 Bojarczak Dawid Łapy 10km (M) BDC Nosir Nowy Dwór Mazowiecki TAK paid
33 Karwowski Maciej Łomża 10km (M) KK24h TAK
34 Bukowski Michał Ostrołęka 10km (M) Biegam Bo Lubię Ostrołęka TAK paid
35 Szadura Michał Warszawa 10km (M) Szybkie Kopyto Ultra TAK paid
36 Wołosz Wojciech Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK paid
37 Mrówka Katarzyna Ostrołęka, Antonie 10km (K) Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Triunlimited TAK
38 Sender Jarosław Ostrołęka 10km (K) Samorząd TAK paid
39 Lendo Natan Ostrołęka 10km (chłopcy) NIE paid
40 Lendo Tomasz Ostrołęka 10km (M) TAK paid
41 Łapuć Edmund Białystok 10km (M) Grupa Szalonych Rowerzystów TAK
42 Kobyliński Jarosław Ipswich 10km (M) Ipswich BC TAK
43 Sienkiewicz Wiktor Gdynia 10km (M) TAK paid
44 Mioduszewska-Sienkiewicz Marta Gdynia 10km (K) Dream Tri Team TAK paid
45 Andrzejewski Piotr Solec 10km (M) BWJ TAK paid
46 Zielonka Wojciech Płońsk 10km (M) ZIELONKA TEAM TAK paid
47 Dobkowski Alan Ostrołęka 10km (chłopcy) NIE
48 Sienkiewicz Oliwia Gdynia 10km (dziewczynki) Dream Tri Team NIE paid
49 Deręgowska Katarzyna Warszawa 10km (K) KS OXYGEN URSUS TAK paid
50 Malyshev Evgeny Kaliningrad, Russia 10km (M) RPM RUS TAK
51 Kozak Karol Elbląg 10km (M) ETT Elbąg Triathlon Team TAK
52 Skibko Tomasz Białystok 10km (M) CORRADO TAK
53 Kleczkowski Leszek Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK
54 Pierzchalski Jerzy Łódz 10km (M) Pierzchalski Cycling Team TAK paid
55 Pilarska Malwina Głowno 10km (K) Danielo Sportswear Luks Dwójka Stryków TAK
56 Jarząbek Wojciech Ostrołęka 10km (M) Biegam Bo Lubię Ostrołęka TAK paid
57 Jechanowski Arkadiusz Kadzidło 10km (M) KK24h TAK paid
58 Bolshakova Victoria Kaliningrad, Russia 10km (K) 500 Watt TAK
59 Iarygin Pavel Kaliningrad, Russia 10km (M) 500 Watt TAK
60 Jarkowski Tomasz Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK paid
61 Kaczmarczyk Maja Przystań 10km (dziewczynki) NIE
62 Kaczmarczyk Piotr Przystań 10km (M) TAK
63 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 10km (M) Starglassteam TAK
64 Szklarski Zdzisław Kadzidło 10km (M) KK24h TAK
65 Moniuszko Marzena Białystok 10km (K) Milsport BLU Team TAK paid
66 Rynkiewicz Mariusz Łyse 10km (M) KK24h TAK
67 Małecki Łukasz Ciechanów 10km (M) Szukam klubu :) TAK
68 Urban Rafał Dzbenin 10km (M) KK24h TAK paid
69 Będźkowski Marek Ostrołęka 10km (M) Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka TAK paid
70 Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK
71 Niciński Sławek Otwock 10km (M) TAK paid
72 x x Ostrołęka 10km (dziewczynki) x NIE
73 Kowalski Piotr Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK
74 Dąbkowska Wioleta Olszewo-Borki 10km (K) SZURA TEAM TAK paid
75 Grabowski Jerzy Ostrołęka 10km (M) Rada Miasta Ostrołęki TAK
76 Szurnicka Gosia Drężewo 10km (K) SZURA TEAM TAK paid
77 Szurnicki Robert Drężewo 10km (M) SZURA TEAM TAK paid
78 Wojnar Dariusz Kruki 10km (M) BBL Ostrołęka TAK
79 Wojnar Barbara Kruki 10km (K) BBL Ostrołęka TAK
80 Grabowski Sylwester Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK
81 Aleksandrowicz Dariusz Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK paid
82 Golan Rafał Ostrołęka 10km (M) TAK paid
83 Czopek Jarosław Ełk 10km (M) TAK paid
84 Sochoń Wojciech Sochonie 10km (M) Corrado TAK paid
85 Blicharski Łukasz Ciechanów 10km (M) TAK
86 Zieliński Przemysław Tczew 10km (M) Grupa Kolarska Gryf Tczew/Bike U UP TAK paid
87 Sienkiewicz Patryk Gdynia 10km (M) Dream Tri Team TAK paid
88 Karczewski Marek Czarnowiec 10km (M) KK24h TAK paid


Views: 2304

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ