# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rynkowska Katarzyna | Lubin | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
2 | Szymkowiak Marcin | Morąg | Polska | Start pływaków | Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 | paid on-line |
3 | Drapella Anna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
4 | Gołembiewski Andrzej | Tczew | Polska | Start pływaków | Toruń Multisport Team | paid on-line |
5 | Andrulewicz Eugeniusz | Gdynia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
6 | TOKMINA Aleksander | sopot 81-813 MALOPOLSKA 31 A | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | SOPOCKI KLUB MORSOW | |
7 | Gruchala Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
8 | Gruchała Wiktor | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
9 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | Start pływaków | MEWA Gdynia | paid on-line |
10 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
11 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
12 | Krolasik Mirosława | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
13 | wieczorkowski nikodem | Tczew | Polska | Start pływaków | uks 2 Tczew | paid on-line |
14 | Domagała Marek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Smaruj na trening | paid on-line |
15 | Dudzińska Agnieszka | Tczew | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
16 | Drapella Dariusz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | CTS | paid on-line |
17 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos | paid on-line |
18 | Suszyńska Anna | Gdynia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
19 | Hoppe Mateusz | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Żeglarski | paid on-line |
20 | Gorbaczow Mirosław | Gdynia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Sopot Masters | |
21 | Hoppe Lukasz | Gdansk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
22 | Jastrzębowska Natalia | Gdynia | Polska | Start pływaków | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
23 | Kuchczyński Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
24 | Kosiński Michał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | ASC Gdańsk | paid on-line |
25 | Smyk Sławomir | Gdynia | Polska | Start pływaków | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
26 | Rogalski Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
27 | Tekieli Dominik | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
28 | Leszczynski Maciej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
29 | Włodarczak Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
30 | Garringer Makenzie | Gdansk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
31 | Rzyski Michal | Olsztyn | Polska | Start pływaków | Kormoran Olsztyn | paid on-line |
32 | Rzyski Marcin | Gdansk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
33 | Kikolski Wojciech | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Sopocki Klub Morsów/BBL Gdańsk AWFiS | paid on-line |
34 | Woronik-Deskiewicz Urszula | Włocławek | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
35 | Łuczak Mikołaj | Warszawa | Polska | Start pływaków | Szkoła Główna Służby Pożarniczej | paid on-line |
36 | Ożarowska Monika | Gdańsk | Polska | Start pływaków | SPORTEVO / PROXIT Team | paid on-line |
37 | Pepłowski ireneusz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
38 | Warmbier Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
39 | Lelito Marcelina | Gdynia | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
40 | Trzcianowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
41 | Stukan Maciej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
42 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
43 | Sterpejkowicz-Wersocki Witold | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
44 | Kopczyk Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
45 | Wykrzykowska Zofia | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | UKS Siódemka Sopot | paid on-line |
46 | Leczkowski Jan | Komorów | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
47 | ZDYBEL ADAM | BOJANO | Polska | Start pływaków | KS DELFIN GDYNIA | paid on-line |
48 | Frankowski Stanisław | Koscierzyna | Polska | Start pływaków | UKS Wodniacy Garczyn | paid on-line |
49 | Dobrowolska Hanna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
50 | Głombiowski Tomasz | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
51 | Grabara Jakub | Smolniki | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
52 | Flisikowski Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
53 | Potyrała Bartosz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
54 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Kolonia Prabuty | paid on-line |
55 | Konstantynowicz Alicja | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
56 | Leszczyński Jarosław | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
57 | Furchel Sławomir | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
58 | Sas-Bojarska Anna | Gdansk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
59 | Piotrowska Marta | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
60 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Droga Wojownika | paid on-line |
61 | Koperski Andrzej | Berlin | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Niezrzeszony | |
62 | Gąsiorowski Rafał Gąsiorowski | Banino | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
63 | Sosiński Grzegorz | Elbląg | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
64 | Polańczyk Renata | Wejherowo | Polska | Start pływaków | Masters Gdynia | paid on-line |
65 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Safe Sport Team | paid on-line |
66 | Kopciński Robert | Płock | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
67 | Dziaduła Jarosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
68 | Maciejowska Anna | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopot Masters | paid on-line |
69 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
70 | Grapentyn Iwona | Malbork | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
71 | czerep cezary | skowarcz | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
72 | Staszak Krzysztof Staszak | Konstantynów Łódzki | Polska | Start pływaków | Orka Gdynia | paid on-line |
73 | Romaniec Szymon Romaniec | Rumia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
74 | Zwoliński Andrzej | Gdynia | Polska | Start pływaków | SOPOT MASTERS | paid on-line |
75 | Kukulski Karol | Gdynia | Polska | Start pływaków | Akademia Marynarki Wojennej | paid on-line |
76 | STANISZEWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
77 | Jeznach Jakub | Wołomin | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
78 | Ławicki Kacper | Iława | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
79 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
80 | Bobryk Karolina | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
81 | Arentewicz Grzegorz | TORUŃ | Polska | Start pływaków | Toruń Multisport Team | paid on-line |
82 | Kowalska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | Complexsports | paid on-line |
83 | Wiktorowicz Artur | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
84 | Matusiak vel Matuszewski Adam | Olsztyn | Polska | Start pływaków | Aquasfera Masters Olsztyn | paid on-line |
85 | Suski Robert | Gdynia | Polska | Start pływaków | Gdyńskie WOPR | paid on-line |
86 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
87 | Nowak Michał | Gdąńsk | Polska | Start pływaków | paid | |
88 | Antoniewski Przemyslaw | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
89 | Stasiak Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Hellmann | paid on-line |
90 | Nawrocki Przemek | Gdansk | Polska | Start pływaków | Bałtyckie Foki | paid on-line |
91 | Rugała Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
92 | Własów Olga | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
93 | Krzeszewski Tomasz | Murowaniec | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
94 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
95 | Tofil Emilia | Gdynia | Polska | Start pływaków | Delfin Gdynia/Sp 40 | paid on-line |
96 | Porzeżyński Maciej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | RBM Team | paid on-line |
97 | Kaźmierczak Anna | Włocławek | Polska | Start pływaków | niezrzeszona | paid on-line |
98 | Derewnicki Łukasz | Reda | Polska | Start pływaków | UKS Tri-Team Rumia | paid on-line |
99 | Kiryluk Piotr | Brodnica | Polska | Start pływaków | Lulu kibicuje | paid on-line |
100 | Sobieszczyk Miroslaw | Paryz | Polska | Start pływaków | paid on-line |
Views: 6710