# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lewiński Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
2 | Blew Wojciech | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
3 | Blew Marcin | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
4 | Frankowski Stanisław | Koscierzyna | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | UKS Wodniacy Garczyn | |
5 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | MEWA GDYNIA | paid on-line |
6 | lubinska iwona | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Morsy Sopot | paid on-line |
7 | Własów Joanna | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
8 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos | paid on-line |
9 | Ciecholewski Cezary | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
10 | Belter Daniel | Wejherowo | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
11 | Boryna Jarek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Biegaj z Głową | paid on-line |
12 | Lelito Marcelina | Gdynia | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
13 | Kopczyk Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
14 | Wieczorkowski Nikodem | Tczew | Polska | Start pływaków | UKS Dwójka Tczew | paid on-line |
15 | WACHOWSKI Ryszard WACHOWSKI | Gdynia | Polska | Start pływaków | STREFA PŁYWANIA | paid on-line |
16 | Kępka Marcin | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Dream Tri Team | paid on-line |
17 | Lankauf Krystian | Wejherowo | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
18 | Skrzypnik Rafał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
19 | ZDYBEL ADAM | BOJANO | Polska | Start pływaków | KS DELFIN GDYNIA | paid on-line |
20 | Jakimowicz Rafał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Morsy Sopot | |
21 | Zwoliński Andrzej | Gdynia | Polska | Start pływaków | SOPOT MASTERS | paid on-line |
22 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
23 | Woronik-Deskiewicz Urszula | Włocławek | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
24 | Nadolski Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
25 | Włodarczak Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
26 | Rynkowska Katarzyna | Lubin | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
27 | Wrzosek Daniel | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
28 | WAŚNIEWSKA MARTYNA | ELBLĄG | Polska | Start pływaków | UKP JEDYNKA ELBLĄG | paid on-line |
29 | Zachara Stefan | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
30 | Schmidt Julia | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
31 | Figel Michał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Miki Team | paid on-line |
32 | Schmidt Pola | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
33 | Schmidt Beata | Gdynia | Polska | Start pływaków | Miki-Team | paid on-line |
34 | Fediuk Karol | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
35 | Frąckiewicz-Heidrich Anna | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
36 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Start pływaków | WOPR Wejherowo | paid on-line |
37 | Gruchala Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
38 | Gruchała Aleksandra | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia Harmoza | paid on-line |
39 | Gruchała Wiktor | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia Harmoza | paid on-line |
40 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia Harmoza | paid on-line |
41 | Angel Patrycja | Gdynia | Polska | Start pływaków | Akademia Marynarki Wojennej | paid on-line |
42 | Angel Andrzej | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
43 | wrońska Marianna wrońska | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
44 | Paczyński Maciej | Gdyni | Polska | Start pływaków | Gdyński Klub Dzikiej Kuny | paid on-line |
45 | Zinkiewicz Natalia | Lublin | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
46 | Zinkiewicz Agnieszka | Lublin | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
47 | Zinkiewicz Marzena | Lublin | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
48 | Brzostowski Piotr | Straszyn | Polska | Start pływaków | Klub Swoich Umiejętności | paid on-line |
49 | Kamiński Mateusz | Warszawa | Polska | Start pływaków | ||
50 | Listwan Krzysztof | Gdańsk-Kokoszki | Polska | Start pływaków | Kocur team | paid on-line |
51 | Rogalski Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
52 | Neubauer Paulina | Tczew | Polska | Start pływaków | UKS Dwójka Tczew | paid on-line |
53 | morawska aleksandra | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
54 | Śmierzchalski Michał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
55 | Staszak Krzysztof | Konstantynów Łódzki | Polska | Start pływaków | Orka Gdynia | paid on-line |
56 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Kolonia Prabuty | paid on-line |
57 | Wilkowski Leszek | gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
58 | Łaszkiewicz Julia | Gdynia | Polska | Start pływaków | MOLO MOLO | paid on-line |
59 | czerep cezary | skowarcz | Polska | Start pływaków | ||
60 | Hebel Natalia | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
61 | Hebel Maciej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
62 | Tofil Emilia | Gdynia | Polska | Start pływaków | Delfin Gdynia/Sp 40 | paid on-line |
63 | Pszczółkowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Fit4Everest.pl | paid on-line |
64 | Stasiak Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Hellmann Team | paid on-line |
65 | Juściński Jacek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
66 | Prokopczuk Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Fanclub Dużych Cycusiów | paid on-line |
67 | Zaborowski Filip | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | MKP Szczecin | paid on-line |
68 | morawska renata | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
69 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
70 | Nowaczyk Tomasz | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
71 | Czaja Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
72 | Całus Mirosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
73 | Mazerant Antek | Łódź | Polska | Start pływaków | P-TEAM | paid on-line |
74 | Mazerant Maciej | Łódź | Polska | Start pływaków | P-TEAM | paid on-line |
75 | Wojna hubert | RUMIA | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
76 | Pieńkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | paid on-line |
77 | Ejankowska Natalia | Gdańsk | Polska | Start pływaków | AWFiS Gdańsk | |
78 | Lipczyński Jacek | Gdynia | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
79 | Dobrowolska Hanna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
80 | Grapentyn Jakub | Malbork | Polska | Start pływaków | Mal Wopr Malbork | paid on-line |
81 | STANISZEWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
82 | Suszyńska Anna | Gdynia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Morsy Gdyńskie | |
83 | Kąkol Kacper | Gdynia | Polska | Start pływaków | xRunners | paid on-line |
84 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
85 | ZAPAŚNIK ANDRZEJ | Gdańsk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
86 | Polańczyk Renata | Wejherowo | Polska | Start pływaków | ||
87 | Bartosiewicz Joanna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | TS Olimpia Poznań | |
88 | Cybertowicz Sławomir | Poznań | Polska | Start pływaków | TS Olimpia Poznań | paid on-line |
89 | Własów Olga | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | paid on-line | |
90 | ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW | GDAŃSK | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | WOPR GDAŃSK | |
91 | Iwaszkiewicz Jadwiga | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | niezrzeszona | |
92 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków | MOLO MOLO | paid on-line |
93 | PAKULA MARCIN | GDYNIA ORLOWO | Polska | Start pływaków | ||
94 | Muniak Paweł | Warszawa | Polska | Start pływaków | Pizza Boys | paid on-line |
95 | Kolincio Kamil | Gdansk | Polska | Start pływaków | paid on-line | |
96 | Gorzkowski Marek | Warszawa | Polska | Start pływaków | Żabkarze | paid on-line |
97 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Dzioba Team | paid on-line |
98 | Okarmus Igor | Kraków | Polska | Start pływaków | kraków niezrzeszony | paid on-line |
99 | Andrzejewicz Łukasz | Warszawa | Polska | Start pływaków | Warsaw Masters Team | paid on-line |
100 | Harmoza Mikolaj Harmoza | Gdynia | Polska | Start pływaków | Atelier Harmoza | paid on-line |
Views: 5587