Crushmageddon 2018
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Majewski Maciej Ostrowiec Św. 12:40 - 13:20 paid dotpay
2 Konkol Hubert Orle 12:40 - 13:20 paid dotpay
3 Buczko Ewelina Gdynia 10:00 - 10:40 Wild Team paid dotpay
4 Radzieński Maciej Gdynia 15:20 - 16:00 paid dotpay
5 Nadolski Marcin Gdańsk 14:40 - 15:20 Team Apollo paid dotpay
6 Słoniewska Monika Gdynia 14:00 - 14:40 paid
7 Knot Martyna Borkowo 13:20 - 14:00 paid dotpay
8 Cejrowski Marek Gdańsk 10:40 - 11:20 GetResponse paid dotpay
9 Teska Izabela Gdynia 12:40 - 13:20 Teska paid
10 Sosnowski Tomasz Koszalin 14:00 - 14:40 Meden-Inmed Sports Team paid dotpay
11 Dorożyński Łukasz Dorożyński Lębork 11:20 - 12:00 paid dotpay
12 Szatylowicz Emilia Gdańsk 12:00 - 12:40 paid dotpay
13 Gąsiorowski Rafał Banino 15:20 - 16:00 BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
14 Czarnecki Marcin Gdansk 10:40 - 11:20 Prawo i Sprawiedliwość paid dotpay
15 Kowalski Krzysztof Gdańsk 10:00 - 10:40 paid dotpay
16 Ogórek Klaudia Warszawa 15:20 - 16:00 paid dotpay
17 Ambroziak Bartosz Kady 14:40 - 15:20 paid dotpay
18 Chrabkowska Katarzyna Gdańsk 14:40 - 15:20 SimClinic paid dotpay
19 Cymanowski Krzysztof Gdynia 12:00 - 12:40 WATAHA STG paid dotpay
20 Mroske Oliwia Wejherowo 12:00 - 12:40 paid
21 Babyszka Filipina Borówiec 12:00 - 12:40 fifi paid dotpay
22 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk 10:40 - 11:20 Tritirimteam paid dotpay
23 Jaźwińska-Curyłło Anna Gdańsk 12:40 - 13:20 Fizjogym paid dotpay
24 Jagoda Kamil Gdynia 11:20 - 12:00 paid dotpay
25 Zieliński Tomasz GDANSK 12:00 - 12:40 paid dotpay
26 Krause Krzysztof Gdańsk 10:00 - 10:40 Prymus Team paid dotpay
27 Pers Karol Poznan 11:20 - 12:00 paid dotpay
28 Wojciechowicz Patrycja Gdynia 12:40 - 13:20 due date passed
29 Rzechowski Filip Gdynia 12:40 - 13:20 BigYellowFoot Adventure Team due date passed
30 Kulling Krystian Gdynia 15:20 - 16:00 BigYellowFoot Adventure Team due date passed
31 Smyk Sławomir Gdynia 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team due date passed
32 Kurek Dawid Kurek Gdynia 13:20 - 14:00 BigYellowFoot Adventure Team due date passed
33 Zbrzeska Adriana Gdynia 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team due date passed
34 Brandt Grzegorz Sopot 13:20 - 14:00 BigYellowFoot Adventure Team due date passed
35 Dorożyński Łukasz Dorożyński Lębork 12:00 - 12:40 due date passed
36 Brandt Grzegorz Sopot 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team due date passed
37 Gąsiorowski Rafał Banino 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team due date passed


Views: 2143

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ