# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Służby mundurowe | Kategoria WOSZK Mrągowo (tylko 10km, mężczyźni) | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Targońska Małgorzata | Kętrzyn | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | ||
2 | Dębska Amelia | Olsztyn | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | NIE | NIE | paid | |
3 | Dębska Zuzanna | Olsztyn | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | NIE | NIE | paid | |
4 | Dębska Anna | Olsztyn | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | ||
5 | Mokwiński Wojciech | Olsztyn | Polska | START Bieg 5km | TAK | NIE | ||
6 | Łajkowski Marek | Bartoszyce | Polska | START Bieg 10km | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Elizy Orzeszkowej w Bartoszycach | NIE | NIE | |
7 | Kielak Marcin | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | ||
8 | Grobelny Marcin | Rogóż | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | ||
9 | Kaczorowski Robert | Olsztyn | Polska | START Bieg 5km | Skazani na Sukces | NIE | NIE | |
10 | Kurta Damian | Gdańsk | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | ||
11 | Kryszyłowicz Jacek | Szczytno | Polska | START Bieg 10km | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | NIE | NIE | |
12 | Bobrowski Grzegorz | Ełk | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | ||
13 | Rudziński Andrzej | Jonkowo | Polska | START Bieg 10km | Młynago | TAK | NIE | |
14 | Rudziński Andrzej | Jonkowo | Polska | START Bieg 5km | Młynago | NIE | NIE | |
15 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | START Bieg 10km | Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy | NIE | NIE | |
16 | Kotowicz Grzegorz | Więcki | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | ||
17 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | ||
18 | Haraf Michał | Bartoszyce | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | ||
19 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | ||
20 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | Polska | START Bieg 10km | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | NIE | NIE | |
21 | SZEWCZYK RAFAŁ | OLSZTYN | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | ||
22 | Kalinowski Karol | Bielsko-Biała | Polska | START Bieg 5km | CHEMACK | NIE | NIE | paid |
23 | Sambulski Radosław | Giżycko | Polska | START Bieg 10km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | paid |
24 | Szałaciński Grzegorz | Gliwice | Polska | START Bieg 5km | CHEMACK | NIE | NIE | paid |
25 | Długosz Lidia | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | Klub Biegacza Mrągowo | NIE | NIE | |
26 | Badyna-Graczyk Agnieszka | Warszawa | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
27 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Polska | START Bieg 10km | 12 BLP-Suwalki | TAK | NIE | |
28 | Bogucki Andrzej | Brąswałd | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
29 | Kaczmarczyk Monika | Świętajno | Polska | START Bieg 5km | MORSY SZCZYTNO #RESET | NIE | NIE | |
30 | Mickiewicz Grażyna | Węgorzewo | Polska | START Bieg 5km | Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii | NIE | NIE | paid |
31 | Mickiewicz Paweł | Węgorzewo | Polska | START Bieg 5km | Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii | TAK | NIE | paid |
32 | Długosz Marek | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | Klub Biegacza Mrągowo | NIE | NIE | |
33 | Siwek Aneta | Węgorzewo | Polska | START Bieg 5km | Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii | TAK | NIE | |
34 | Hintz Anna | Węgorzewo | Polska | START Bieg 5km | 11 mazurski pułk artylerii | TAK | NIE | |
35 | Andrukajtis Arkadiusz | Węgorzewo | Polska | START Bieg 5km | Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii | TAK | NIE | |
36 | Pawłowski Piotr | Warszawa | Polska | START Bieg 5km | Wioska Biegaczy | NIE | NIE | paid |
37 | Pokrzywińska-Osior Beata | Wydminy | Polska | START Bieg 5km | Wioska Biegaczy | NIE | NIE | paid |
38 | Osior Bartłomiej | Wydminy | Polska | START Bieg 5km | Wioska Biegaczy | NIE | NIE | paid |
39 | Bronisław Sulej | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | ||
40 | Kujawa Wiktor | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | KS AZS UWM OLSZTYN | NIE | NIE | paid |
41 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Polska | START Bieg 10km | Runners Team Kętrzyn | TAK | NIE | paid |
42 | Kuprewicz Małgorzata | Węgorzewo | Polska | START Bieg 5km | Kyokushin Węgorzewo | NIE | NIE | paid |
43 | Sak Cezary | Kętrzyn | Polska | START Bieg 5km | CzakiSport.blogspot.com | TAK | NIE | |
44 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | START Bieg 10km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | paid |
45 | Jagiełło Paweł | Giżycko | Polska | START Bieg 10km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | paid |
46 | Markowicz Zenon | Barczewo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
47 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | START Bieg 10km | Łowcy Przygód Gołdap | TAK | NIE | paid |
48 | Malinowska Justyna | Mrągowo | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
49 | Smoliński Rafał | Przasnysz | Polska | START Bieg 5km | Państwowa Straż Pożarna Przasnysz | TAK | NIE | |
50 | Zielińska Aleksandra | Jacewo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | ||
51 | Zieliński Robert | Jacewo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | ||
52 | Załęcki Michał Załęcki | Warszawa | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | ||
53 | Zielińska Barbara | Jacewo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | ||
54 | Dębski Cezary | Warszawa | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
55 | Myszka Grzegorz | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
56 | Bieleninik Marlena | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | ||
57 | Koziarska Ania | Elbląg | Polska | START Bieg 10km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | TAK | NIE | |
58 | Olszański KRZYSZTOF | Lidzbark Warmiński | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | ||
59 | Mandache Emil | Bemowo Piskie | Rumunia | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
60 | Wittbrodt Krzysztof | Ruciane-Nida | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
61 | Kozłowski Zbigniew | Kamieniec | Polska | START Bieg 10km | Ofiary Kamieńca | NIE | NIE | paid |
62 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
63 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
64 | Stojanowska Natalia | Gdańsk | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
65 | Stojanowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
66 | rogulski rafał | Ketrzyn | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
67 | Sędzik Aleksander | Bytom | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | ||
68 | Zapadka Stanisław | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | KLUB BIEGACZA MRĄGOWO | NIE | NIE | paid |
69 | Szymański Adam | Warszawa | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
70 | Bakuła Wiesław | Wach 140A | Polska | START Bieg 10km | wampir | NIE | NIE | paid |
71 | Serafin Łukasz | Dźwierzuty | Polska | START Bieg 5km | OSP Dźwierzuty | NIE | NIE | paid |
72 | Kuźnicki Grzegorz | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | paid | |
73 | Szymków Dorota | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | paid | |
74 | Szczerbo Andrzej | Szczytno | Polska | START Bieg 10km | MORSY SZCZYTNO#RESET | TAK | NIE | paid |
75 | Kalinowska Jolanta | Bielsko-Biała | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
76 | Zawrotny Jan | Marcinkowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
77 | Królak Agnieszka | Węgorzewo | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
78 | Majer Jakub | Warszawa | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
79 | Majer Bogusława | Warszawa | Polska | START Bieg 10km | Vege Runners | NIE | NIE | paid |
80 | Roslavitska Roksolana | Szczytno | Polska | START Bieg 10km | Morsy Szczytno #RESET | NIE | NIE | paid |
81 | Jachna Dariusz | Bartoszyce | Polska | START Bieg 5km | 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | paid |
82 | Clajot Fabian | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | FC Grabowa | NIE | NIE | paid |
83 | Kuleszka Paweł | Węgorzewo | Polska | START Bieg 10km | Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii | TAK | NIE | |
84 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | START Bieg 10km | Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii | TAK | NIE | |
85 | Kretkiewicz Monika | Szczytno | Polska | START Bieg 10km | Morsy Szczytno #RESET | NIE | NIE | paid |
86 | Cegielski Marcin | Szczytno | Polska | START Bieg 10km | Morsy Szczytno #RESET | NIE | NIE | paid |
87 | Kordek Jarosław | SZCZYTNO | Polska | START Bieg 10km | MORSY SZCZYTNO#RESET | TAK | NIE | |
88 | Szulkowski Przemysław | Szczytno | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | paid | |
89 | Rzewnicki Jarosław | Ostrołęka | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | ||
90 | Nieściór Mieczysława | Stękiny | Polska | START Bieg 10km | Młynago / Kąpiący się zimą Olsztyn | NIE | NIE | paid |
91 | Sobczak Emilia | Ostrołęka | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
92 | ORŁOWSKI TOMASZ | MORĄG | Polska | START Bieg 10km | Finisz Morąg | NIE | NIE | paid |
93 | Onyszek Przemysław | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | 11 Mazurski Pułk Artylerii | TAK | NIE | paid |
94 | ORŁOWSKA PAULINA | MORĄG | Polska | START Bieg 10km | Finisz Morąg | NIE | NIE | paid |
95 | Kozłowska Lidia | Ostrołęka | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
96 | Rogowski Sebastian | Żelistrzewo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
97 | Nieściór Jan | Stękiny | Polska | START Bieg 10km | Młynago / Kąpiący się zimą Olsztyn | NIE | NIE | paid |
98 | Luśnia Andrzej | Kętrzyn | Polska | START Bieg 10km | Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn | TAK | NIE | paid |
99 | Kuniszyk Piotr | Gołdap | Polska | START Bieg 10km | JW 4808/Dzieci Kukurydzy | TAK | TAK | paid |
100 | Krawczuk Wiesław | Wydminy | Polska | START Bieg 10km | BBL Wydminy | NIE | NIE | paid |
Views: 15311