Mrągowski Bieg 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski
# Surname and name City Distance Club Służby mundurowe Kategoria WOSZK Mrągowo (tylko 10km, mężczyźni) Sum to pay
1 Targońska Małgorzata Kętrzyn START Bieg 10km NIE NIE
2 Dębska Amelia Olsztyn START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) NIE NIE paid
3 Dębska Zuzanna Olsztyn START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) NIE NIE paid
4 Dębska Anna Olsztyn START Bieg 5km NIE NIE
5 Mokwiński Wojciech Olsztyn START Bieg 5km TAK NIE
6 Łajkowski Marek Bartoszyce START Bieg 10km Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Elizy Orzeszkowej w Bartoszycach NIE NIE
7 Kielak Marcin Olsztyn START Bieg 10km NIE NIE
8 Grobelny Marcin Rogóż START Bieg 10km TAK NIE
9 Kaczorowski Robert Olsztyn START Bieg 5km Skazani na Sukces NIE NIE
10 Kurta Damian Gdańsk START Bieg 5km NIE NIE
11 Kryszyłowicz Jacek Szczytno START Bieg 10km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM NIE NIE
12 Bobrowski Grzegorz Ełk START Bieg 5km NIE NIE
13 Rudziński Andrzej Jonkowo START Bieg 10km Młynago TAK NIE
14 Rudziński Andrzej Jonkowo START Bieg 5km Młynago NIE NIE
15 Bochenko Daniel Brzozowa START Bieg 10km Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy NIE NIE
16 Kotowicz Grzegorz Więcki START Bieg 5km NIE NIE
17 Kibitlewska Emilia Suwalki START Bieg 10km NIE NIE
18 Haraf Michał Bartoszyce START Bieg 10km TAK NIE
19 Milanowski Grzegorz Augustów START Bieg 10km NIE NIE
20 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO START Bieg 10km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM NIE NIE
21 SZEWCZYK RAFAŁ OLSZTYN START Bieg 10km NIE NIE
22 Kalinowski Karol Bielsko-Biała START Bieg 5km CHEMACK NIE NIE paid
23 Sambulski Radosław Giżycko START Bieg 10km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE paid
24 Szałaciński Grzegorz Gliwice START Bieg 5km CHEMACK NIE NIE paid
25 Długosz Lidia Mrągowo START Bieg 10km Klub Biegacza Mrągowo NIE NIE
26 Badyna-Graczyk Agnieszka Warszawa START Bieg 10km NIE NIE paid
27 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki START Bieg 10km 12 BLP-Suwalki TAK NIE
28 Bogucki Andrzej Brąswałd START Bieg 10km NIE NIE paid
29 Kaczmarczyk Monika Świętajno START Bieg 5km MORSY SZCZYTNO #RESET NIE NIE
30 Mickiewicz Grażyna Węgorzewo START Bieg 5km Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii NIE NIE paid
31 Mickiewicz Paweł Węgorzewo START Bieg 5km Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii TAK NIE paid
32 Długosz Marek Mrągowo START Bieg 10km Klub Biegacza Mrągowo NIE NIE
33 Siwek Aneta Węgorzewo START Bieg 5km Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii TAK NIE
34 Hintz Anna Węgorzewo START Bieg 5km 11 mazurski pułk artylerii TAK NIE
35 Andrukajtis Arkadiusz Węgorzewo START Bieg 5km Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii TAK NIE
36 Pawłowski Piotr Warszawa START Bieg 5km Wioska Biegaczy NIE NIE paid
37 Pokrzywińska-Osior Beata Wydminy START Bieg 5km Wioska Biegaczy NIE NIE paid
38 Osior Bartłomiej Wydminy START Bieg 5km Wioska Biegaczy NIE NIE paid
39 Bronisław Sulej Mrągowo START Bieg 10km NIE NIE
40 Kujawa Wiktor Olsztyn START Bieg 10km KS AZS UWM OLSZTYN NIE NIE paid
41 Lenart Miłosz Kętrzyn START Bieg 10km Runners Team Kętrzyn TAK NIE paid
42 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo START Bieg 5km Kyokushin Węgorzewo NIE NIE paid
43 Sak Cezary Kętrzyn START Bieg 5km CzakiSport.blogspot.com TAK NIE
44 Hyjek Karol Giżycko START Bieg 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE paid
45 Jagiełło Paweł Giżycko START Bieg 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE paid
46 Markowicz Zenon Barczewo START Bieg 10km NIE NIE paid
47 Famulski Mariusz Grabowo START Bieg 10km Łowcy Przygód Gołdap TAK NIE paid
48 Malinowska Justyna Mrągowo START Bieg 5km NIE NIE paid
49 Smoliński Rafał Przasnysz START Bieg 5km Państwowa Straż Pożarna Przasnysz TAK NIE
50 Zielińska Aleksandra Jacewo START Bieg 10km NIE NIE
51 Zieliński Robert Jacewo START Bieg 10km NIE NIE
52 Załęcki Michał Załęcki Warszawa START Bieg 10km NIE NIE
53 Zielińska Barbara Jacewo START Bieg 10km NIE NIE
54 Dębski Cezary Warszawa START Bieg 10km NIE NIE paid
55 Myszka Grzegorz Mrągowo START Bieg 10km NIE NIE paid
56 Bieleninik Marlena Mrągowo START Bieg 10km NIE NIE
57 Koziarska Ania Elbląg START Bieg 10km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW TAK NIE
58 Olszański KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński START Bieg 5km NIE NIE
59 Mandache Emil Bemowo Piskie START Bieg 5km NIE NIE paid
60 Wittbrodt Krzysztof Ruciane-Nida START Bieg 5km NIE NIE paid
61 Kozłowski Zbigniew Kamieniec START Bieg 10km Ofiary Kamieńca NIE NIE paid
62 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie START Bieg 10km NIE NIE paid
63 Jakubowska Anna Pijawne Polskie START Bieg 10km NIE NIE paid
64 Stojanowska Natalia Gdańsk START Bieg 5km NIE NIE paid
65 Stojanowski Krzysztof Gdańsk START Bieg 5km NIE NIE paid
66 rogulski rafał Ketrzyn START Bieg 10km NIE NIE paid
67 Sędzik Aleksander Bytom START Bieg 5km NIE NIE
68 Zapadka Stanisław Mrągowo START Bieg 10km KLUB BIEGACZA MRĄGOWO NIE NIE paid
69 Szymański Adam Warszawa START Bieg 5km NIE NIE paid
70 Bakuła Wiesław Wach 140A START Bieg 10km wampir NIE NIE paid
71 Serafin Łukasz Dźwierzuty START Bieg 5km OSP Dźwierzuty NIE NIE paid
72 Kuźnicki Grzegorz Olsztyn START Bieg 10km TAK NIE paid
73 Szymków Dorota Olsztyn START Bieg 10km TAK NIE paid
74 Szczerbo Andrzej Szczytno START Bieg 10km MORSY SZCZYTNO#RESET TAK NIE paid
75 Kalinowska Jolanta Bielsko-Biała START Bieg 10km NIE NIE paid
76 Zawrotny Jan Marcinkowo START Bieg 10km NIE NIE paid
77 Królak Agnieszka Węgorzewo START Bieg 5km NIE NIE paid
78 Majer Jakub Warszawa START Bieg 10km NIE NIE paid
79 Majer Bogusława Warszawa START Bieg 10km Vege Runners NIE NIE paid
80 Roslavitska Roksolana Szczytno START Bieg 10km Morsy Szczytno #RESET NIE NIE paid
81 Jachna Dariusz Bartoszyce START Bieg 5km 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE paid
82 Clajot Fabian Olsztyn START Bieg 10km FC Grabowa NIE NIE paid
83 Kuleszka Paweł Węgorzewo START Bieg 10km Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii TAK NIE
84 Kuleszka Anna Węgorzewo START Bieg 10km Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii TAK NIE
85 Kretkiewicz Monika Szczytno START Bieg 10km Morsy Szczytno #RESET NIE NIE paid
86 Cegielski Marcin Szczytno START Bieg 10km Morsy Szczytno #RESET NIE NIE paid
87 Kordek Jarosław SZCZYTNO START Bieg 10km MORSY SZCZYTNO#RESET TAK NIE
88 Szulkowski Przemysław Szczytno START Bieg 10km TAK NIE paid
89 Rzewnicki Jarosław Ostrołęka START Bieg 5km NIE NIE
90 Nieściór Mieczysława Stękiny START Bieg 10km Młynago / Kąpiący się zimą Olsztyn NIE NIE paid
91 Sobczak Emilia Ostrołęka START Bieg 5km NIE NIE paid
92 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG START Bieg 10km Finisz Morąg NIE NIE paid
93 Onyszek Przemysław Mrągowo START Bieg 10km 11 Mazurski Pułk Artylerii TAK NIE paid
94 ORŁOWSKA PAULINA MORĄG START Bieg 10km Finisz Morąg NIE NIE paid
95 Kozłowska Lidia Ostrołęka START Bieg 5km NIE NIE paid
96 Rogowski Sebastian Żelistrzewo START Bieg 10km NIE NIE paid
97 Nieściór Jan Stękiny START Bieg 10km Młynago / Kąpiący się zimą Olsztyn NIE NIE paid
98 Luśnia Andrzej Kętrzyn START Bieg 10km Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn TAK NIE paid
99 Kuniszyk Piotr Gołdap START Bieg 10km JW 4808/Dzieci Kukurydzy TAK TAK paid
100 Krawczuk Wiesław Wydminy START Bieg 10km BBL Wydminy NIE NIE paid


Views: 7146

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ