Jeżyk - II bieg najeżony przeszkodami
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Hoffman Jarosław Bydgoszcz 5 km paid
2 Błaszkiewicz Marzena Borówno 5 km paid
3 Kożyczak Aleksandra Solec Kujawski 5 km paid
4 Depta Krzysztof Karlino 5 km paid
5 Kasiński łukasz Włocławek 5 km paid
6 Durda Marta Toruń 5 km paid
7 Żuchowski Paweł Toruń 5 km paid
8 Zdrada Aneta Jeziorki 5 km paid
9 Szafkowski Szymon Solec Kujawski 5 km 8 Solecka Drużyna Staroharcerska paid
10 Szachniewicz Kamil Solec Kujawski 5 km 8 Solecka Drużyna Staroharcerska paid
11 Szafkowski Krzysztof Solec Kujawski 5 km paid
12 Sajur Sylwia Bydgoszcz 5 km paid on-line
13 Domieracka Patrycja Toruń 5 km paid on-line
14 Krenska Kamila Czersk 5 km paid on-line
15 Błoch Marcin Poznań 5 km paid on-line
16 Sadowski Mariusz Chełmica duża 5 km OCR TEAM Włocławek paid on-line
17 Kobus Natalia Chemica duza 5 km OCR team Włocławek paid on-line
18 Pawlowski Kamil Chocen 5 km paid on-line
19 Wyciechowski Norbert Włocławek 5 km OCR TEAM Włocławek paid on-line
20 bielawska alina solec kujawski 5 km paid on-line
21 Bielawski Wojciech Solec Kujawski 5 km paid on-line
22 Wylandowska Aleksandra Solec Kujawski 5 km paid on-line
23 Tomaszewski Krzysztof Torun 5 km Husaria Race Team paid on-line
24 Han Konrad Włocławek 5 km OCR Team Włocławek paid on-line
25 Anyzewski Tomasz Włocławek 5 km OCR TEAM Włocławek paid on-line
26 Anyżewska Izabela Włocławek 5 km OCR TEAM Włocławek paid on-line
27 Uzdowska Marta Włocławek 5 km OCR TEAM Włocławek paid on-line
28 Szymborska Milena Włocławek 5 km OCR TEAM WŁOCŁAWEK paid on-line
29 lewandowski rafal Drzewce 5 km paid on-line
30 Włodarczyk Piotr Toruń 5 km Pędzące żółwie paid on-line
31 Przybyszewski Michał Nasiegniewo 5 km OCR Team Włocławek paid on-line
32 Miler-Owsik Monika Starogard Gdański 5 km Morsy Zblewo paid on-line
33 Czyżewski Mateusz Solec Kujawski 5 km paid
34 Kalotka Krzysztof Toruń 5 km paid on-line
35 Górski Marian Solec Kujawski 5 km paid
36 Krzewina Adrian Włocławek 5 km paid on-line
37 Mazurowski Andrzej Włocławek 5 km Orlen Running Team 10.00 PLN
38 Krzewina Paweł Włocławek 5 km Orlen Running Team paid on-line
39 Ossowska Ewa Zblewo 5 km Morsy Zblewo paid on-line
40 Bednarek Agnieszka Zblewo 5 km Morsy Zblewo paid on-line
41 Szweda Anna Starogard Gdański 5 km Morsy Zblewo paid on-line
42 Nowakowski Marek Warząchewka Polska /Włocławek 5 km Orlen Running Team paid on-line
43 Fojut Marcin Bytonia 5 km Morsy Zblewo paid on-line
44 Krystian Szulist skarszewy 5 km paid on-line
45 Kożuszek Magdalena Brześć kujawski 5 km OCR TEAM Włocławek paid on-line
46 Urbańska Wioletta włocławek 5 km OCR TEAM Włocławek paid on-line
47 Szlosek Zbigniew Toruń 5 km Gumisie paid on-line
48 Urbański Bartłomiej Toruń 5 km Gumisie paid on-line
49 Kwiatkowski Mateusz Toruń 5 km paid on-line
50 Szlosek Sebastian Toruń 5 km Gumisie paid on-line
51 Jasiak Joanna Solec Kujawski 5 km Deep Forest paid on-line
52 Chojnacki Witold Toruń 5 km Owocowa Street paid on-line
53 Chojnacka Dorota Toruń 5 km Owocowa Street paid on-line
54 Jaroszewska Anna Tryszczyn 5 km Deep Forest paid on-line
55 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn 5 km Deep Forest paid on-line
56 Ludwik Krystyna Łysomice 5 km SPC paid on-line
57 Szajda Jacek Przyłęki 5 km paid on-line
58 Kalinowska Patrycja Solec Kujawski 5 km TBKM WILK paid on-line
59 Woźniak Adam Bydgoszcz 5 km paid on-line
60 Renc Patryk Bydgoszcz 5 km Serce Tybetu paid on-line
61 Nalewalska Justyna Bydgoszcz 5 km Serce Tybetu paid on-line
62 Szajda Magdalena Przyłęki 5 km paid on-line
63 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO 5 km DecathlonTeam Inowrocław paid on-line
64 Latoń Waldemar Solec Kujawski 5 km paid on-line
65 Kamper Małgorzata Bydgoszcz 5 km VegMeg paid on-line
66 Gizela Marcin Toruń 5 km Owocowa Street paid on-line
67 Malinowski Tomasz Toruń 5 km Owocowa Street paid on-line
68 Jakubowska Lucyna Toruń 5 km Owocowa Street paid on-line
69 Grabowska Joanna Toruń 5 km paid on-line
70 Szostek Joanna Julianowo 5 km paid on-line
71 Szostek Marek Barcin 5 km paid on-line
72 Szostek Jakub Barcin 5 km paid on-line
73 Kelm Karolina Pakość 5 km paid on-line
74 Szostek Jarosław Barcin 5 km paid on-line
75 Zielińska Justyna SOLEC KUJAWSKI 5 km paid on-line
76 Potaczek Monika Toruń 5 km paid on-line
77 Zawiślak Natalia Toruń 5 km paid on-line
78 Chrapkowski Marcel Włocławek 5 km Marcel Team paid on-line
79 Kata Natalia Solec Kujawski 5 km paid on-line
80 Winiecki Patryk Bydgoszcz 5 km paid on-line
81 Chylewski Adrian Łążynek 5 km paid on-line
82 Czaja Jarosław Bydgoszcz 5 km paid on-line
83 MICHALSKa Karolina SOBIEJUCHY 5 km paid on-line
84 MICHALSKI MACIEj SOBIEJUCHY 5 km paid on-line
85 Podbielska Alina Toruń 5 km KM UMK Toruń paid on-line
86 Piwoński Robert Toruń 5 km Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek paid on-line
87 Komorowski Igor Gniewkowo 5 km paid on-line
88 Ptaszyński Jarosław Brześć Kujawski 5 km 10.00 PLN
89 Brzozowski Szymon Toruń 5 km paid on-line
90 Butrym Adam Toruń 5 km paid on-line
91 Bojanowski Robert Toruń 5 km paid on-line
92 Kata Przemysław Solec Kujawski 5 km paid on-line
93 Bus Krystian Gniewkowo 5 km paid on-line
94 Gołębiewski Piotr Bydgoszcz 5 km paid on-line
95 Mrówczyńska Julia Inowrocław 5 km 10.00 PLN
96 Bączkowska Alicja Nowa Wieś Wielka 5 km paid on-line
97 Poturalski Szymon Inowrocław 5 km paid on-line
98 stanecki marcin skierniewice 5 km
99 Korecka Marcelina Solec Kujawski 5 km paid on-line
100 Kosińska Anna Nowa Wieś Wielka 5 km paid on-line


Views: 4573

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ