# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Lubowiecka Alicja Wejherowo Start biegu - 10km paid dotpay
2 Zielke Cezary Orle Start biegu - 10km paid dotpay
3 Hubert Jakub Pogórze Start biegu - 10km 1wtravel.pl paid dotpay
4 Kankowska Dominika Luzino Start biegu - 10km GKS KASZUBI LUZINO paid dotpay
5 Kankowska Justyna Luzino Start biegu - 10km GKS KASZUBI LUZINO paid dotpay
6 Śliwiński Andrzej Kosakowo Start biegu - 10km Kosakowski Klub HDK paid dotpay
7 Sikorra Beata Władysławowo Start biegu - 10km Biegamy Razem Władysławowo paid dotpay
8 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne Start biegu - 10km Motywatornia Team paid dotpay
9 Murański Józef Jastarnia-Bór Start biegu - 10km Borowion Jastarnia paid dotpay
10 Dorobczyński Marek Chałupy Start biegu - 10km paid dotpay
11 Ziemniak Magdalena Władysławowo Start biegu - 10km paid dotpay
12 nowicki jarosław połczyno Start biegu - 10km paid dotpay
13 Gawlik Danuta Mosty Start biegu - 10km paid dotpay
14 Gawlik Mariusz Mosty Start biegu - 10km paid dotpay
15 Szomborg Mariusz Chłapowo Start biegu - 10km REBELS LEGION TEAM
16 Roraf Magdalena Celbowo Start biegu - 10km Team Kreft paid dotpay
17 Majna Kazimierz Gdynia Start biegu - 10km Parkrun Gdynia paid dotpay
18 Simon Łukasz Puck Start biegu - 10km paid dotpay
19 Cieszyński Piotr Rumia Start biegu - 10km Runeda paid dotpay
20 Dettlaff Sławomir Połczyno Start biegu - 10km paid dotpay
21 Owczarek Katarzyna Kosakowo Start biegu - 10km paid dotpay
22 Serema Klaudia pierwoszyno Start biegu - 10km paid dotpay
23 Tański Marcin Puck Start biegu - 10km paid dotpay
24 Chojnacki Mariusz Polchowo Start biegu - 10km paid dotpay
25 Szumlas Marcin Połchowo Start biegu - 10km #szumiteam paid dotpay
26 Szumlas Anna Połchowo Start biegu - 10km #szumiteam paid dotpay
27 Okoń Bartosz Goszczyno Start biegu - 10km Krokowa Biega paid dotpay
28 Kuchnowski Karol Werblinia Start biegu - 10km KROKOWA BIEGA paid dotpay
29 Willner Waldemar Domatówko Start biegu - 10km paid dotpay
30 Zajac Adam Mosty Start biegu - 10km paid dotpay
31 Jednachowski Marcin Puck Start biegu - 10km paid dotpay
32 Karwowska Danuta Mosty Start biegu - 10km paid dotpay
33 Karwowski Krystian Mosty Start biegu - 10km paid dotpay
34 Koralewski Tomasz Władysławowo Start biegu - 10km paid dotpay
35 Koralewska Balbina Władysławowo Start biegu - 10km paid dotpay
36 Jednachowski Krzysztof Puck Start biegu - 10km paid dotpay
37 Jednachowski Artur Darzlubie Start biegu - 10km paid dotpay
38 Mollin Bartlomiej Strzelno Start biegu - 10km KP PSP Puck paid dotpay
39 Eliasz Dawid Hel Start biegu - 10km
40 Bajda Piotr Połczyno Start biegu - 10km paid dotpay
41 Tempski Szymon Łebcz Start biegu - 10km 4 FUN TEAM paid dotpay
42 Kalinowska Paulina Kiełpino Start biegu - 10km Akademia Biegowa Kiełpino paid dotpay
43 Dawidowski Roman Puck Start biegu - 10km
44 Bullmann Dawid Werblinia/Świecino Start biegu - 10km LKS-Puck/ RCI GDYNIA paid dotpay
45 Gaffke Jarosław Brzyno Start biegu - 10km Brzyno TEAM paid dotpay
46 Dettlaff Aleksandra Strzelno Start biegu - 10km OSP Strzelno paid dotpay
47 Mislisz Piotr Osłonino Start biegu - 10km paid dotpay
48 Kujawski Grzegorz Puck Start biegu - 10km paid dotpay
49 Rogowski Sebastian Żelistrzewo Start biegu - 10km paid dotpay
50 Okrój Mariusz Domatówko Start biegu - 10km paid dotpay
51 Klebba Andrzej Mrzezino Start biegu - 10km paid dotpay
52 Labudda Wojciech Puck Start biegu - 10km LKS-PUCK paid dotpay
53 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Start biegu - 10km Korona Żelistrzewo Biega paid dotpay
54 BACH RAFAŁ KROKOWA Start biegu - 10km KROKOWA BIEGA
55 Rosa Marek Władysławowo Start biegu - 10km paid dotpay
56 Rosa Mirka Władysławowo Start biegu - 10km paid dotpay
57 Roeske Mariusz KROKOWA Start biegu - 10km Krokowa biega/OSP KROKOWA
58 Wolszon Sławomir Połczyno Start biegu - 10km paid dotpay
59 Labudda Andrzej Władysławowo Start biegu - 10km LKS-PUCK paid dotpay
60 Kożyczkowski Marcin Mosty Start biegu - 10km Stowarzyszenie 42.2 Lębork
61 Lessnau Klaudia PUCK Start biegu - 10km LKS-PUCK/ Team ELWART paid dotpay
62 Elwart Roman PUCK Start biegu - 10km LKS-PUCK paid dotpay
63 Hewelt Bartłomiej Rozewie Start biegu - 10km Drużyna szpiku
64 Lange Małgorzata Gościcino Start biegu - 10km Maja TEAM paid dotpay
65 GAFFKE JANUSZ starzynski dwor Start biegu - 10km paid dotpay
66 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Start biegu - 10km paid dotpay
67 Gaffke Henryk Żarnowiec Start biegu - 10km King Oscar Gniewino paid dotpay
68 Gaffke Paulina Żarnowiec Start biegu - 10km AWFiS Gdańsk paid dotpay
69 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Start biegu - 10km Zdrowie na bank paid dotpay
70 Chudzik Beata Władysławowo Start biegu - 10km paid dotpay
71 Pecz Piotr Żelistrzewo Start biegu - 10km korona biega paid dotpay
72 lunk krzysztof puck Start biegu - 10km LIVESTRONG paid dotpay
73 Rosicki Dariusz Władysławowo Start biegu - 10km Jantar Swarzewo paid dotpay
74 Szweda Mieczysław Swarzewo Start biegu - 10km Jantar Swarzewo paid dotpay
75 DERC Arkadiusz PUCK Start biegu - 10km JW 3936
76 Hewelt Mateusz Puck Start biegu - 10km REBELS LEGION TEAM paid dotpay
77 Damaszk Małgorzata Władysławowo, ul. 1000 Lecia P.P.4 Start biegu - 10km Biegamy Razem Władysławowo paid dotpay
78 Hajduk Ireneusz Władysławowo Start biegu - 10km Bowil Biotech Team Władysławowo paid dotpay
79 Kobylski Maciej Puck Start biegu - 10km paid dotpay
80 Lemanski Piotr Połchowo Start biegu - 10km KORONA BIEGA paid dotpay
81 Groenwald Dariusz Połczyno Start biegu - 10km ISKRA Połczyno paid dotpay
82 Lademann Alicja Darzlubie Start biegu - 10km paid dotpay
83 Lademann Maciej Darzlubie Start biegu - 10km paid dotpay
84 Konkel Andrzej Władysławowo Start biegu - 10km Biegamy Razem Władysławowo paid dotpay
85 Weiland Adrian Slupsk Start biegu - 10km Nocne wilki
86 Cybula Paweł Kazimierz Start biegu - 10km paid dotpay
87 Ceszke Błażej Strzelno Start biegu - 10km Korona Biega paid dotpay


Views: 1543

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ