# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makosz-Raczek Anna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
2 | SZYMCZYNA Zdzisław | Kraków | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
3 | Łączniak Piotr | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | Biegamy z Oszczepem | paid |
4 | Nawrot Marek | Świętochłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
5 | Lasok Norbert | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | SP10 MYSŁOWICE | paid |
6 | Kondoszek Roksana | Jaworzno | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | SP 20 Jaworzno | paid |
7 | Wosk Mateusz | mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
8 | Jasiński Wiktor | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
9 | Nawrot Paweł | Świętochłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Bieg z Chrystusem! | paid |
10 | Zapert Marta | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
11 | Filipowicz Michał | Jelenia Góra | Polska | Bieg Główny 10km | Adrian Danilewicz Group | paid |
12 | HARRISON CLAIRE | MYSLOWICE | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz-Mysłowice | paid |
13 | Maźniewski Piotr | Ruda Śląska | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
14 | Morcinek Szymon | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | UKS Chromik Mysłowice | paid |
15 | Pastuszka Adam | Imielin | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | UKS Chromik Mysłowice | paid |
16 | Szmatloch Zuzanna | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | UKS Chromik Mysłowice | paid |
17 | tymiec Przemysław | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Zapiekato Team | |
18 | Szelest Barbara | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Zapiekato Team | paid |
19 | Wicher Grzegorz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
20 | Paszek Jacek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Mysłowicki Alarm Smogowy | paid |
21 | paszek tomasz | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg Główny 10km | Mysłowicki Alarm Smogowy | paid |
22 | Naborczyk Aleksandra | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | Biedronka | paid |
23 | Naborczyk Maja | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | Sp 13 Mysłowice | paid |
24 | Naborczyk Martyna | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | Sp 13 Mysłowice | paid |
25 | Ślosarczyk Gabrysia | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
26 | Pikuła Jacek | Bieruń | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
27 | Księżyk Jacek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | paid |
28 | Brzezina Karolina | Lędziny | Polska | Bieg Główny 10km | Bohema | paid |
29 | Brzezina Rozalia | Lędziny | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | Bohema | paid |
30 | Brzezina Rafał | Lędziny | Polska | Bieg Główny 10km | Bohema | paid |
31 | Doman Łukasz | Ruda Śląska | Polska | Bieg Główny 10km | Socios Silesia | paid |
32 | Kostrzewski Mariusz | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Główny 10km | ARD FINANCE - Biuro rachunkowe | paid |
33 | Stabrawa Marcin | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
34 | Lisowski Adam | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Socios Górnik | |
35 | Hasik Zbigniew | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | 1969 | paid |
36 | Stępień Sonia | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | Uks Chromik Mysłowice | paid |
37 | Plich Andrzej | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
38 | Kurzawa Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
39 | Wójcik Hanna | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | paid |
40 | Król Natalia | MYSŁOWICE | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | ZSP nr 4 w Mysłowicach | paid |
41 | SKALSKA ANNA | BYTOM | Bieg Główny 10km | FESTIWAL BIEGOWY w Krynicy | paid | |
42 | Seweryn Julia | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
43 | Pypłacz Martyna | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | paid |
44 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
45 | Sokołowska Julia | Katowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | paid | |
46 | Sokołowski Franiszek | Katowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | paid | |
47 | Szulik Grzegorz | Jastrzębie Zdrój | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
48 | Buchała Andrzej | Lędziny | Polska | Bieg Główny 10km | Świerczyniec Running | paid |
49 | Brzeziński Marek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
50 | Michalec Mateusz | Chełm Śląski | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
51 | Wyleciał Dorota | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | paid |
52 | STEC Jerzy | Zabrze | Polska | Bieg Główny 10km | Urząd Miejski Zabrze | paid |
53 | Palt Tomasz | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
54 | Kurzawa Justyna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
55 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | paid |
56 | Wyłupek Tomasz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
57 | Słomiany Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
58 | Adamczyk Maja | Czyżówka | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | PSP Czyżówka | paid |
59 | Bittner Łukasz | Bytom | Polska | Bieg Główny 10km | Team Papry | paid |
60 | Wosik Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Tytanowe dżdżownice | paid |
61 | Buława Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
62 | Buława Ewa | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
63 | Szczepański Janusz Szczepański | Mysłowice-Morgi | Polska | Bieg Główny 10km | brak | paid |
64 | Jara Jerzy | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | jeszcze nie emeryt FH MIX M-ce | paid |
65 | kpt. Komosa Marian | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10km | Związek Legionistów Polskich Kraków Oleandry ul. 3-go Maja 7 "Dom Piłsudskiego | paid |
66 | Bajer Grzegorz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Gluten Sruten | paid |
67 | Bromboszcz Karol | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz-Mysłowice | paid |
68 | Bohm Mariusz | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
69 | Walasiak kamila | mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
70 | Szaleniec Sebastian | Będzin | Polska | Bieg Główny 10km | Będzin Team | |
71 | Szaleniec Patrycja | Będzin | Polska | Bieg Główny 10km | Będzin Team | |
72 | Kulpa Marek | Mikołów | Polska | Bieg Główny 10km | AKMB Pędziwiatr Gliwice | paid |
73 | Kubiak Edyta | Wodzisław Śląski | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
74 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Bieg Główny 10km | owocowa kraina | paid |
75 | Szatniewska Agnieszka | Będzin | Polska | Bieg Główny 10km | owocowa kraina | paid |
76 | Lewicka Elżbieta | Knurów | Polska | Bieg Główny 10km | niezrzeszona | paid |
77 | Palka Ania | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | Szkoła Podstawowa nr1 w Mysłowicach | paid |
78 | Bober Hanna | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | Sp 1 Mysłowice | paid |
79 | Muszer Nina | Katowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | SP nr 34 Katowice | paid |
80 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | Mk team | |
81 | Mudy Michał | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | AŚ Mysłowice | |
82 | Mazur Jakub Mazur | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | ||
83 | Kamińska Krystyna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
84 | Biegun Marcin Biegun | Bielsko-Biala | Polska | Bieg Główny 10km | ||
85 | Dombek Andrzej | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
86 | Drapala Piotr | Czajowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
87 | Kowalczyk Joanna | Kraków | Polska | Bieg Główny 10km | 1973 | paid |
88 | KOWALCZYK Tadeusz | Kraków | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
89 | Żołądek Igor | Chełm Śląski | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 | Szkoła Podstawowa nr2 w Chełmie Śląskim | paid |
90 | Klich Izabela | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | paid |
91 | Dejas Tomasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
92 | Bok Jarosław | Dabrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
93 | Krawczyński Sławomir | Pszczyna | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
94 | trefon michalina | Rogoznik | Polska | Bieg Główny 10km | ||
95 | Gancarczyk Klaudia | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
96 | Mucha Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
97 | Klejszta Grzegorz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | #czeladzbiega | paid |
98 | Matykiewicz Marek | Pogwizdów | Polska | Bieg Główny 10km | Lichota Team | paid |
99 | Fibic Damian | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
100 | Redzik Dorota | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10km | Urząd Transportu Kolejowego | paid |
Views: 14441