# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fijałkowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Bez Klubu | paid on-line |
2 | Putkowski Rafał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Run for Fun | paid on-line |
3 | Koziarska Ania | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
4 | Iwko Izabela | Suchacz | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
5 | Guzowski Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
6 | Dobosik Damian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 3athlete | paid on-line |
7 | Wojtas Marcin | Borkowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | Sportowe Borkowo | paid on-line |
8 | Spiek-Pietruszyńska Sylwia | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
9 | Jarczewski Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
10 | Olszewski Roman | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Elbażant | |
11 | Krakowski Krystian | Tolkmicko | Polska | Start Biegu na 10 000m | I LO Elbląg | |
12 | Tytek Adrian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
13 | Fercho Karol | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
14 | Wójcik Marcin | Bartoszyce | Polska | Start Biegu na 10 000m | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | paid on-line |
15 | Szulc Maciej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | El-Aktywni | paid on-line |
16 | Trochowska Dominika | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
17 | Winiarski Mateusz | Skórcz | Polska | Start Biegu na 10 000m | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | paid on-line |
18 | Klein Oskar | Dąbrówka | Polska | Start Biegu na 10 000m | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | paid on-line |
19 | Głażewski Konrad | Markusy | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
20 | Hulewicz Patryk | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
21 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
22 | Mudryk Przemysław | Milejewo | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Parafia Św. Stanisława w Milejewie | paid on-line |
23 | Mudryk Katarzyna | Milejewo | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Parafia Św. Stanisława w Milejewie | paid on-line |
24 | Szewczyk Magdalena | Milejewo | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Parafia Św. Stanisława w Milejewie | paid on-line |
25 | Siółkowski Wiesław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | PSP Elbląg | paid on-line |
26 | Kacprzak Mariusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | FLSmidth MAAG Gear | paid on-line |
27 | Czerniak-Piotrowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
28 | Kopczyńska Ewa | Kwidzyn | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
29 | Budka Tomasz | Marzewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
30 | Zdanowski Zdzisław | Kwidzyn | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
31 | Zyzek Filip | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
32 | Kwidziński Waldemar | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
33 | Nowicki Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
34 | Szulima Robert Szulima | Markusy | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
35 | Szwarc Krzysztof | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | forBET Runners | paid on-line |
36 | BANACH KRZYSZTOF | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 9 Brygada Kawalerii Pancernej Braniewo | paid on-line |
37 | Tonga Mirosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
38 | Kalinowski Damian | Frombork | Polska | Start Biegu na 10 000m | Stowarzyszenie ,,Teraz Warmia | paid on-line |
39 | Góralczyk Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
40 | Fulara Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Outletka.com | paid on-line |
41 | Karczewski Andrzej | Sztutowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
42 | kesz-karczewska magdalena | sztutowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
43 | Błaszczyk Paweł | Wiśniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
44 | Penk Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
45 | LECH Rafał | Małdyty | Polska | Start Biegu na 10 000m | CSS SZAFA | paid on-line |
46 | Wróbel Sebastian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
47 | Błaszczyk Kacper | Markusy | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
48 | Błaszczyk Małgorzata Błaszczyk | Markusy | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
49 | Szynkiewicz Michał | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
50 | Kołodziejczyk Piotr | Żółwiniec | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
51 | Dudek Justyna | Janowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
52 | dudek paweł | janowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
53 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | ROZBIEGANY PASŁĘK | paid on-line |
54 | Monkiewicz Daniel | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | KRAV MAGA ELBLĄG | paid on-line |
55 | Jaworska Małgorzata | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
56 | Pytliński Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Klub Kibica START ELBLĄG | paid on-line |
57 | Hołowiński Bartosz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
58 | Majchrzak Natalia | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | paid on-line | |
59 | DORDZIK Katarzyna | Gdynia | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
60 | SEKUŁA Sylwia | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
61 | Januszczyk Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
62 | Hull Joanna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
63 | Hull Arkadiusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
64 | Stóff Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
65 | Jankowski Mateusz | Nowy Staw | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Lubie piwko | paid on-line |
66 | Rogowski Maciej | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Lubie piwko | paid on-line |
67 | Giedziun Kamil | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
68 | Kotowski Konrad | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Lubie piwko | paid on-line |
69 | Brzuszczyński Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
70 | DEHLING-SOBAŃSKA AURELIA | Władysławowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | REBELS LEGION TEAM | paid on-line |
71 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Rozbiegany Pasłęk | |
72 | Orzeszek Paulina | Gdynia | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
73 | Nowakowski Konrad | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
74 | Suska Mirosław | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
75 | JANUS MIROSŁAW | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16 brem | paid on-line |
76 | Tomankiewicz Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
77 | Sobieraj Piotr | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
78 | Szymanowski Jarosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
79 | PARADOWSKI DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | paid on-line |
80 | Krusiński Mirosław | Sztum | Polska | Start Biegu na 10 000m | Gemalto | paid on-line |
81 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | OGRODOWA BIEGA/GETIN BANK PASŁĘK | paid on-line |
82 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Rozbiegany Pasłęk | paid on-line |
83 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
84 | STAŃCZAK PRZEMYSŁAW | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
85 | LUSIŃSKA MAGDA | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
86 | Moszczyńska Paulina | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Marysia Team | |
87 | Kołtunowski Jarosław | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Marysia Team | |
88 | JABŁONOWSKI WOJCIECH | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | EL -AKTYWNI TRIATHLON ELBLĄG | paid on-line |
89 | Borzejewicz Michał | Jegłownik | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
90 | Sosnowski Adam | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | forBET Runners | paid on-line |
91 | Kołtunowska Aleksandra | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Marysia Team | |
92 | Bachewicz Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
93 | Miłaszewski Adam | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
94 | Nowacki Tomasz | Malbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
95 | Szczepanik Patryk | Elbląg | Polska | Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m | Parafia Św. Rafała Kalinowskiego w Elblągu | paid on-line |
96 | Chlewiński Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ARLE TEAM | |
97 | Benderski Grzegorz | Kwidzyn | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
98 | Wewiórski Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
99 | Sobczak Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line | |
100 | Miecznikowska Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | paid on-line |
Views: 29827