Mały Wielki Bieg - Ultramaraton
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Michna Oskar Radunica Wielki Bieg 68km limit reached
2 Karolak Asia Słupsk Wielki Bieg 68km MUAY Running Team paid on-line
3 Borusińska Aleksandra Słupsk Wielki Bieg 68km paid on-line
4 Borusiński Piotr Słupsk Wielki Bieg 68km paid on-line
5 Pionk Rafał Miszewo Mały Bieg 13km KPW Gdynia paid on-line
6 Przybyś Agnieszka Łęgowo Mały Bieg 13km Eaton Running Team / Pruszcz Biega limit reached
7 Pięta Sylwester Straszyn Mały Bieg 13km Straszyn Biega paid on-line
8 Wirgentius Niko Gdańsk Mały Bieg 13km paid on-line
9 Meler Ula Pruszcz Gdański Mały Bieg 13km paid on-line
10 Karolak Ania Słupsk Wielki Bieg 68km MUAY Running Team paid on-line
11 Bajerska Sylwia Gdańsk Mały Bieg 13km Tułacze paid on-line
12 Bajerski Marcin Gdansk Mały Bieg 13km Tułacze paid on-line
13 Kurzawski Andrzej Gdańsk Mały Bieg 13km paid on-line
14 Topolski Piotr Sopot Wielki Bieg 68km Sztafeta Nadziei paid on-line
15 Jończyk Anna Starogard gdanski Mały Bieg 13km BiegamBoLubię paid on-line
16 Folwarska Małgorzata Gdańsk Mały Bieg 13km GZHM Folwarscy paid on-line
17 Marczyńska Lidia Gdańsk Mały Bieg 13km paid on-line
18 Rzyszczak Damian kielpino Mały Bieg 13km limit reached
19 Klimczuk Tomasz Straszyn Mały Bieg 13km PG paid on-line
20 Hinc Stanisław Kowale Mały Bieg 13km Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON paid on-line
21 Brzezińska Maja Włocławek Wielki Bieg 68km MajeczkaTeam paid on-line
22 Głód Michał Elbląg Wielki Bieg 68km MajeczkaTeam paid on-line
23 Synak Rafał Pruszcz Gdański Mały Bieg 13km SUT z Pruszcza paid on-line
24 Biczkowski Konrad Straszyn Mały Bieg 13km Jeppesen Running Team paid on-line
25 Garstka Małgorzata Rusocin Mały Bieg 13km paid on-line
26 Krygier Łukasz Pruszcz Gdański Mały Bieg 13km Pruszcz Biega/SUT paid on-line
27 Chmielewski Andrzej Chmielewski Straszyn Mały Bieg 13km paid on-line
28 Krawiec Adam Rotmanka Mały Bieg 13km limit reached
29 Nowak Michał Radunica Mały Bieg 13km Nasza Radunica paid on-line
30 Kwidziński Daniel Lębork Mały Bieg 13km paid on-line
31 Pazda pozorska Gosiunia Pazda-Pozorska Słupsk Wielki Bieg 68km POLTAREX Muay AmL paid
32 Halińska Paulina Gdańsk Mały Bieg 13km paid on-line
33 Zięba Natalia Zięba Gdańsk Mały Bieg 13km paid on-line
34 Pilecki Piotr Borkowo Mały Bieg 13km paid on-line
35 Fibich Dorota Kościerzyna Mały Bieg 13km Ekipa Zryw limit reached
36 Bolek Daniel Pruszcz Gdański Wielki Bieg 68km Pruszcz Biega/SUT paid on-line
37 Popek Marcin Borkowo Wielki Bieg 68km POPEKTeam paid on-line
38 Karolak Asia Słupsk Wielki Bieg 68km MUAY Running Team limit reached
39 ŚCIECHOWICZ Adam GDYNIA Wielki Bieg 68km Centrum Operacji Morskich paid on-line
40 Góźdź Katarzyna Gdańsk Mały Bieg 13km paid on-line
41 Kowalik-Banasiak Magda Gdynia Mały Bieg 13km Kowaliki limit reached
42 Żelaziński Tomasz Gdańsk Mały Bieg 13km Jeppesen paid on-line
43 Małek Marcin Gdansk Mały Bieg 13km paid on-line
44 Rosińska Patrycja Rumia Mały Bieg 13km Mama małego Leona :) paid on-line
45 Królik Katarzyna Gdańsk Mały Bieg 13km Iron Team paid on-line
46 Grzegorczyk Dorota Kowale Mały Bieg 13km Taka RYBA paid on-line
47 Bednarski Łukasz Nysa Mały Bieg 13km Athletics Nysa paid on-line
48 Popek Beata Borkowo Mały Bieg 13km POPEKTeam paid on-line
49 Sulewski Gabriel Sulewski Juszkowo Mały Bieg 13km limit reached
50 Szczęsny Leszek Gdansk Mały Bieg 13km paid on-line
51 Krawiec Andrzej Sztum Mały Bieg 13km LKS Zantyr Sztum paid on-line
52 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański Mały Bieg 13km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
53 Krzystek Magdalena Pruszcz Gdański Mały Bieg 13km Lotos Running Team paid on-line
54 Kowalska Anna Kwidzyn Mały Bieg 13km Kwidzyn Biega paid on-line
55 Rutkowski Sebastian Gronowo Górne Mały Bieg 13km paid on-line
56 Palka Anna Gdynia Mały Bieg 13km KONTENER FORMY paid on-line
57 Sulowska Agnieszka Straszyn Mały Bieg 13km paid on-line
58 Cimaszkiewicz Jakub Gdansk Mały Bieg 13km paid on-line
59 Piórkowski Mariusz Gdańsk Mały Bieg 13km Taka RYBA paid on-line
60 Bramowicz Jacek Juszkowo Mały Bieg 13km Pruszcz Biega / Straszyn Biega paid on-line
61 Buszka Albert Straszyn Mały Bieg 13km paid on-line
62 Jankowska Sandra Pruszcz Gdański Mały Bieg 13km paid on-line
63 Gdaniec Anna Starogard Gdański Mały Bieg 13km POLSKA paid on-line
64 Kołkowski Andrzej Braniewo Wielki Bieg 68km Spartanie Dzieciom limit reached
65 karwowska angelika grudziadz Mały Bieg 13km Akademia biegania limit reached
66 Jadczak Agnieszka Pruszcz Gdański Mały Bieg 13km paid on-line
67 Andrzejewski Paweł Dobromierz Wielki Bieg 68km paid
68 Pasek Patrycja Koszalin Mały Bieg 13km Klub Biegowy Jantar Świeszyno paid on-line
69 Omernik Elżbieta Pruszcz Gdański Mały Bieg 13km limit reached
70 Mikołajczyk Alicja Rotmanka Mały Bieg 13km paid on-line
71 Pyż Sławomir Gdańsk Mały Bieg 13km paid on-line
72 Wielewski Marcin Straszyn Mały Bieg 13km paid on-line
73 Syldatk KATARZYNA TCZEW Mały Bieg 13km KONTENER FORMY paid on-line
74 Rożkowski Bartłomiej Sopot Mały Bieg 13km KInO REKIN paid on-line
75 Trzebiatowski Jerzy Gdynia Wielki Bieg 68km Biegamyrazem.pl paid on-line
76 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Mały Bieg 13km paid on-line
77 Arciszewska Magda Gdynia Mały Bieg 13km LPP Team paid
78 Wlazły Rafał Borkowo Mały Bieg 13km paid on-line
79 Oliwniak Marcin Gdańsk Mały Bieg 13km Iron Team paid on-line
80 Kowalski Szymon Gdańsk Mały Bieg 13km Run Beach Morning paid on-line
81 Leliwa Sylwia Gdańsk Mały Bieg 13km Run Beach Morning paid on-line
82 Brosze Dominik Pelplin Wielki Bieg 68km paid on-line
83 Wojciechowski Adam Tczew Mały Bieg 13km paid on-line
84 Górecki Łukasz Gdańsk Mały Bieg 13km Retro Game Party paid on-line
85 Majchrzak Magdalena Gdańsk Mały Bieg 13km Retro Game Party paid on-line
86 Godzisz Mateusz Jankowo Gdańskie Wielki Bieg 68km paid on-line
87 Banaszewska Barbara Gdańsk Mały Bieg 13km paid on-line
88 Obuchowska Agnieszka Gdańsk Mały Bieg 13km paid on-line
89 Wątka Katarzyna Banino Mały Bieg 13km paid on-line
90 Kownacka Marta Malbork Mały Bieg 13km limit reached
91 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Sobącz Wielki Bieg 68km paid on-line
92 Jankowski Mateusz Gdańsk Mały Bieg 13km paid
93 Gulcz Katarzyna Banino Mały Bieg 13km Kujawscy S7 Runners paid on-line
94 Halman Leszek Bielkówko Mały Bieg 13km paid on-line
95 Wasiłowicz Natalia Gdańsk Mały Bieg 13km limit reached
96 Stojak Krzysztof Suchy Dąb Mały Bieg 13km limit reached
97 Piotrowski Paweł Gdańsk Mały Bieg 13km paid on-line
98 Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański Mały Bieg 13km Iron Team paid on-line
99 Lenckowski Lech Dębień Mały Bieg 13km Biegam U KOLESI paid on-line
100 Stasinski Rafal Gdańsk Mały Bieg 13km Run Beach Morning paid on-line


Views: 9690

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ