# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stodulny Rafal | Zgierz | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | SNG WILD DUCKS | paid on-line |
2 | Suwalska Małgorzata | Aleksandrów łódzki | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | paid on-line | |
3 | Kilański Maciej | Pabianice | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Why Ducky Pabianice | paid on-line |
4 | Połomka Krzysztof | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Delfin Masters Łódź | paid on-line |
5 | Kuśmider Przemysław | Pabianice | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Why Ducky Pabianice | paid on-line |
6 | Lewiński Piotr Lewiński | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Delfin Masters Łódź | paid on-line |
7 | Pacyniak Jakub | Zgierz | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | paid on-line | |
8 | Rutkowski Konrad | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | paid on-line | |
9 | Nowacka Dominika | Warszawa | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Kuźnia Triathlonu | paid on-line |
10 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | paid on-line | |
11 | Bistron Alan | Płońsk | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Team Karaś | paid on-line |
12 | Słomka Mateusz | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | paid on-line | |
13 | Niedźwiadek Jakub | Warszawa | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Kuźnia Triathlonu | paid on-line |
14 | Jerzykowski Adam | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Swim For a Dream | paid on-line |
15 | Duk Janusz | Lodz | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Labosport team | |
16 | Promińska-Goss Eliza | Nowe Chrusty | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Rajsport Active, Winter Swimming Team Poland | paid on-line |
17 | Goss Magdalena | Nowe Chrusty | Portugalia | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Rajsport Active, Biegam Wspieram Motywuję | paid on-line |
18 | Balczewska Justyna Balczewska | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Dzik Komando | paid on-line |
19 | Janicka Katarzyna | Ozorków | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | SNG WILD DUCKS | |
20 | Stanisławski Marcin | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | SNG WILD DUCKS | paid on-line |
21 | Wróblewski Wojciech | ZGIERZ | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | ||
22 | Tamborska Agata | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Dzik Komando | paid on-line |
23 | Sekura Adrian | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | paid on-line | |
24 | Kłyszejko Sylwia | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | KS Celironman | |
25 | Smoleński Michał | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | ORUN.PL | paid on-line |
26 | Woźnicki Tomasz Woźnicki | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | SNG WILD DUCKS | |
27 | Salamon Anna Salamon | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | SNG Wild Ducks | |
28 | Zakrzewski Michał | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | SNG Wild Ducks | paid on-line |
29 | Konarska Julita | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | SNG WILD DUCKS | |
30 | Buchacz Radek | ŁÓDŹ | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | FLEXIDEA | paid on-line |
31 | Galanciak Piotr | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Ceri International Łódź / KS Celironman | paid on-line |
32 | Palmowska Katarzyna | Zgierz | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | SNG WILD DUCKS | |
33 | ROŻNIATA ANDRZEJ | GŁOWNO | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | KS Głowno w Biegu | paid on-line |
34 | Rożniata Kacper | Warszawa | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | UW | paid on-line |
35 | Rożniata Iwona | Głowno | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | KS Głowno w Biegu | paid on-line |
36 | Kobacki Przemysław | Głowno | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | KS Głowno w Biegu | paid on-line |
37 | Rubaszewska Julia | Brzeziny | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | paid on-line | |
38 | Walczak-Kurek Marcin | Zgierz | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | paid on-line | |
39 | Durka Anna | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | Kujavia 3Team | paid on-line |
40 | Durka Wojciech | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | paid on-line | |
41 | Chmiel Paulina | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | PULS TIR TEAM | paid on-line |
42 | Olejniczak Elwira | Łódź | Polska | Maraton pływacki powyżej 16 roku życia | paid on-line |
Views: 3751