# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szornak Robert | Rumia | Polska | START | ATS Małe Trtójmiasto Rumia | |
2 | Gojke Fabian | Władysławowo | Polska | START | Biegamy Razem Władysławowo | |
3 | Gojke Aleks | Władysławowo | Polska | START | Biegamy Razem Władysławowo | |
4 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Polska | START | RKS RUMIA | |
5 | Kitowski Maciej | Rumia | Polska | START | SP 1 Rumia | |
6 | Filipski Szymon | Rumia | Polska | START | Szkoła Podstawowa nr 4 w Rumi | |
7 | Filipski Tomasz | Rumia | Polska | START | Szkoła Podstawowa nr 4 w Rumi | |
8 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | START | ||
9 | Rombel Dagmara | Braniewo | Polska | START | ||
10 | Wolańska Julia Roksana | Rumia | Polska | START | Sp 9 Rumia/ Rumski Klub Tenisowy | |
11 | Prena KONRAD | Rumia | Polska | START | Prency na trasie | |
12 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | START | SKLA Sopot | |
13 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | START | SP 8 Lębork | |
14 | Kluge Maciej | Rumia | Polska | START | ||
15 | Maj Magdalena | Rumia | Polska | START | RKS | |
16 | Miszewska Marcelina | Rumia | Polska | START | Szkoła Podstawowa nr 4 w Rumi | |
17 | Miszewski Tymoteusz | Rumia | Polska | START | Szkoła podstawowa nr 9 w Rumia | |
18 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | START | Sp Potęgowo | |
19 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | START | Sp Potęgowo | |
20 | WIŚNIEWSKI IGOR | Wiśniewski | Polska | START | SP nr 6 Rumia | |
21 | RUSOŃ BARTOSZ | RUMIA | Polska | START | Salezjańska SP Rumia | |
22 | Szymański Nikodem | Choczewo | Polska | START | ||
23 | Białas Konrad | Gdynia | Polska | START | IX LO GDYNIA | |
24 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | START | sp 47 GDYNIA | |
25 | Kreft Agata | Reda | Polska | START | Team Kreft | |
26 | Kreft Paulina | Reda | Polska | START | Team Kreft | |
27 | Drozak Olaf | Rumia | Polska | START | Sp 9 Rumia | |
28 | Chylińska Bianka | Kosakowo | Polska | START | ||
29 | Chyliński Maddox | Kosakowo | Polska | START | ||
30 | Nowakowski Filip | Gdynia | Polska | START | Sp 48 Gdynia | |
31 | Nowakowski Patryk | Gdynia | Polska | START | Sp 48 Gdynia | |
32 | Kohnke Julia | Mosty | Polska | START | SP Pogórze | |
33 | Kohnke Wiktoria | Mosty | Polska | START | Sp Pogórze | |
34 | Frymark Gaja | Reda | Polska | START | ||
35 | Frymark Aleksander | Reda | Polska | START | ||
36 | Kwiatkowska Helena | Rumia | Polska | START | WieWiór Team | |
37 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | START | ||
38 | Szymichowski Marcin | Gdańsk | Polska | START | SP 53 Gdynia | |
39 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | START | Sp 53 w Gdyni | |
40 | Baniel Alicja | Rumia | Polska | START | ||
41 | Kujda Remigiusz | Osielsko | Polska | START | Niepubliczne Przedszkole ZAMECZEK | |
42 | Kujda Tymoteusz | Osielsko | Polska | START | Szkoła Podstawowa w Osielsku | |
43 | Kujda Bartosz | Osielsko | Polska | START | Szkoła Podstawowa w Osielsku | |
44 | Bisko Karolina | Gdynia | Polska | START | Daleko Jeszcze | |
45 | Pospieszna Daria | Wejherowo | Polska | START | Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie | |
46 | Adamczyk Jakub | Rumia | Polska | START | Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi | |
47 | Tarapata-Samp Emilia | Rumia | Polska | START | ||
48 | Skowronek Bartosz | Gdańsk | Polska | START | ||
49 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | START | ||
50 | Cierpisz Paweł | Reda | Polska | START | Sportowa Jedyneczka | |
51 | Nowak Sebastian | Gdynia | Polska | START | Sp12 Gdynia | |
52 | Nowak Wojciech | Gdynia | Polska | START | Sp12 Gdynia | |
53 | Barszczewska Dajana | Rumia | Polska | START | Szkoła podstawowa nr 9 w Rumia | |
54 | Thielmann Kacper | Gdańsk | Polska | START | ||
55 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | START | Godlewski Runners | |
56 | Budzisz Amelia | Kuźnica | Polska | START | ||
57 | Tyszkowska Paulina | Rumia | Polska | START | Sp 9 Rumia | |
58 | Duda JASIEK | rumia | Polska | START | Sp 1 | |
59 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | Polska | START | MartatonKa | |
60 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Polska | START | ||
61 | Werra Ziemowit | Rumia | Polska | START | ||
62 | Werra Pola | Rumia | Polska | START | ||
63 | Krzemińska Marta | Rumia | Polska | START | ||
64 | Steciński Szymon | Rumia | Polska | START | ||
65 | Kożyczkowski Aleksander | Mosty | Polska | START | ||
66 | Kożyczkowski Maksymilian | Mosty | Polska | START | ||
67 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | START | LKS Zorza Gdynia | |
68 | Kwiatkowska Lidia | Rumia | Polska | START | WieWiór Team SP 9 Rumia | |
69 | Walczak Ignacy | Gdynia | Polska | START | Chodzezkijami.pl Elite Team | |
70 | Rębowska Martyna | PASŁĘK | Polska | START | Active Family Pasłęk | |
71 | Rębowski Grzegorz | PASŁĘK | Polska | START | Active Family Pasłęk | |
72 | Rębowski Mateusz | PASŁĘK | Polska | START | Active Family Pasłęk | |
73 | Górzyski Filip | Nowy Dwór Wejherowski | Polska | START | ||
74 | Górzyński Kamil | Nowy Dwór Wejherowski | Polska | START | ||
75 | MIKOŁAJCZYK Kacper | ROTMANKA | Polska | START | SP Rotmanka | |
76 | MIKOŁAJCZYK Lena | ROTMANKA | Polska | START | SP Rotmanka | |
77 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Polska | START | KUKS Remus | |
78 | Górecki Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | START | ||
79 | Górecka Agata | Pruszcz Gdański | Polska | START | ||
80 | Czerlikowski Paweł | Gdynia | Polska | START | SP28 Gdynia | |
81 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Polska | START | SP 8 Rumia | |
82 | Kreft Martyna | Rumia | Polska | START | SP8 Rumia | |
83 | Kreft Maciej | Rumia | Polska | START | SP8 Rumia | |
84 | Białk Pryliński Igor | Rumia | Polska | START | ||
85 | Mikołajczyk Pola | Rotmanka | Polska | START | ||
86 | Mikołajczyk Jakub | Rotmanka | Polska | START | ||
87 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | START | Karczemki | |
88 | Jagmin Amelia | Mosty | Polska | START | ||
89 | Jagmin Martyna | Mosty | Polska | START | ||
90 | Szornak Tymoteusz | REWA | Polska | START | ||
91 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | START | SP nr 80 w Gdańsku | |
92 | Rozmus Hanna | Sopot | Polska | START | SP 9 Sopot | |
93 | Krol Jan | Rumia | Polska | START | ||
94 | Maria Krol | Rumia | Polska | START | ||
95 | Rytlewska Alicja | Rumia | Polska | START | ||
96 | Lademann Julia | Wejherowo | Polska | START | ||
97 | Prena Wojciech | Gościcino | Polska | START | Kaszubskie dziki / Prency na trasie | |
98 | ŁACH MACIEJ | RUMIA | Polska | START | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 | |
99 | ŁACH Martyna | RUMIA | Polska | START | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 | |
100 | Podgórska Laura | Rumia | Polska | START | Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi |
Views: 6524