# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karlowska Iwona | Kosakowo | Polska | nordic walking 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | paid | |
2 | Ławrukajtis Beata | Kosakowo | Polska | nordic walking 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | paid | |
3 | Pieper Urszula | Lębork | nordic walking 8 km | paid on-line | ||
4 | Dydymski Krzysztof | Rumia | bieg 8 km | paid on-line | ||
5 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | bieg 8 km | paid on-line | |
6 | Sugier Dorota | Kaliska Kościerskie | Polska | nordic walking 4 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | paid on-line |
7 | Kwidzińska Elwira | Łubiana | Polska | nordic walking 8 km | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump | paid on-line |
8 | Sobkowska Izabela | Wejherowo | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
9 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | nordic walking 8 km | limit reached | |
10 | Stawarz-Szymczyk Anna | Łeba | Polska | nordic walking 8 km | Łeba Mors Poland | paid on-line |
11 | Selewska Klaudia | Celbowo | Polska | bieg 4 km | paid on-line | |
12 | Woźnicka-Klotzke Anita | Wejherowo | Polska | bieg 4 km | paid on-line | |
13 | Klotzke Rafał | Wejherowo | Polska | bieg 8 km | paid on-line | |
14 | Szymański Roman | Skrwilno | Polska | nordic walking 4 km | Namor Team | limit reached |
15 | jamróz renata | gdynia | Polska | bieg 8 km | Big Yelow Food Adventure Team | paid on-line |
16 | Lezner Adam | Puck | Polska | nordic walking 4 km | Morsy Puck | paid on-line |
17 | Lezner Julia | Puck | Polska | nordic walking 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | Morsy Puck | paid on-line |
18 | Lezner Lucyna | Puck | Polska | nordic walking 4 km | Morsy Puck | paid on-line |
19 | Kukolus Janusz | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
20 | Kukolus Urszula | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
21 | Dylewska Ewa | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
22 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | bieg 8 km | paid on-line | |
23 | Pazik Dariusz | Rumia | Polska | bieg 8 km | Runeda | paid on-line |
24 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | bieg 4 km | limit reached | |
25 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | bieg 4 km | limit reached | |
26 | Białas Rafał | Reda | Polska | bieg 4 km | paid on-line | |
27 | Lipiński Sławomir | Rumia | Polska | bieg 8 km | paid on-line | |
28 | Klawikowski Jędrzej | Rumia | Polska | nordic walking 4 km | GENETIX Team | paid on-line |
29 | Kopeć Piotr | Pogórze | Polska | nordic walking 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | limit reached | |
30 | ROST ROBERT | REDA | Polska | nordic walking 8 km | Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy | paid on-line |
31 | Lewandowska Beata | Wejherowo | Polska | bieg 4 km | Wejherowski Klub Morsów | paid on-line |
32 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | bieg 4 km | Wejherowski Klub Morsów | limit reached |
33 | Dąbrowska Lidia | Gdańsk | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
34 | Dąbrowski Mariusz | Gdańsk | Polska | bieg 8 km | paid on-line | |
35 | Rokosz Robert | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | limit reached |
36 | Wiktorek Grzegorz | Miastkowo | Polska | nordic walking 8 km | WEKTOR | limit reached |
37 | Mrozowska Agata | Gdańsk | Polska | nordic walking 8 km | Biegamy dla Martynki | paid on-line |
38 | Latosińska Kamila | Gdańsk | Polska | nordic walking 8 km | Biegamy dla Martynki | paid on-line |
39 | Frymark Ewa | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | paid on-line | |
40 | Grudziecka Marianna | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
41 | Burchart Monika | Wejherowo | Polska | nordic walking 4 km | Team Deaf | paid on-line |
42 | Pelowski Alfred | Wejherowo | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
43 | Wruk Magdalena | Rumia | Polska | nordic walking 8 km | paid on-line | |
44 | Weber Sylwia | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | paid on-line | |
45 | Pałacha Maciej | MOSTY | Polska | bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | paid on-line | |
46 | Obrzud Katarzyna | Bożepole Wielkie | Polska | bieg 8 km | paid on-line | |
47 | Obrzud Krzysztof | Bożepole Wielkie | Polska | bieg 8 km | paid on-line | |
48 | Szymańska Patrycja | Domatówko | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
49 | Szymańska Weronika | Puck | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
50 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | bieg 4 km | paid on-line | |
51 | Krajewska Alicja | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | paid on-line |
52 | Góral- Brygała Monika | Gdańsk | Polska | nordic walking 8 km | CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM | paid on-line |
53 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | nordic walking 8 km | CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM | paid on-line |
54 | Szymański Józef | Domatówko | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
55 | Szymański Krystian | Puck | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
56 | Szymańska Agnieszka | Puck | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
57 | Motylińska Aleksandra | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
58 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | nordic walking 8 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | paid on-line |
59 | Trzebiatowski Adam | Swarzewo | Polska | bieg 8 km | paid on-line | |
60 | Szweda-Ciskowska Maria | Minkowice | Polska | nordic walking 4 km | Morsy Puck | limit reached |
61 | ŁAPIŃSKA MARTA | ZABRSKO GORNE | Polska | nordic walking 4 km | limit reached | |
62 | Gibas Basia | Dębogórze Wybudowanie | Polska | nordic walking 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | paid on-line | |
63 | Olejniczak Paweł | Gdynia | Polska | bieg 4 km | GKiM | paid on-line |
64 | Treppner Jan | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | paid on-line | |
65 | KUSIAK Maria | Gdańsk | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
66 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | nordic walking 4 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | paid on-line |
67 | Filip Mikołaj | Dębogórze | Polska | bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | noClub | paid on-line |
68 | Jędrzejak Magdalena | Gdynia | Polska | bieg 8 km | BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO | paid on-line |
69 | Filip Krzysztof | Dębogórze | Polska | bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | noClub | paid on-line |
70 | Pienkowska Lucyna | Reda | Polska | bieg 4 km | paid on-line | |
71 | Szymanowska Lucyna | Rumia | Polska | bieg 4 km | limit reached | |
72 | Biegacz-Kresin Magdalena | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
73 | Karwacki Sebastian | Gdańsk | Polska | bieg 4 km | Triladies | paid on-line |
74 | Kramarz Agnieszka | Gdańsk | Polska | bieg 4 km | Triladies | paid on-line |
75 | Bisko Karolina | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | paid on-line | |
76 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | bieg 8 km | GDYŃSKIE MORSY | paid on-line |
77 | Kolesińska Anna | Sopot | Polska | nordic walking 8 km | #biegamydlaMartynki | paid on-line |
78 | Ostrowska Grażyna | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | limit reached | |
79 | Stark Tomasz | Dębogórze | Polska | bieg 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | paid on-line | |
80 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | nordic walking 8 km | CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM | paid on-line |
81 | Gomółka Maria | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | Step by Step Trójmiasto | paid on-line |
82 | Piotrowska Antonina | Pierwoszyno | Polska | bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | paid on-line | |
83 | Piotrowska Monika | Pierwoszyno | Polska | bieg 4 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | paid on-line | |
84 | Polichnowska Natalia | Mosty | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
85 | Polichnowski Michał | Mosty | Polska | bieg 8 km | paid on-line | |
86 | Paga Marcin | Pogórze | Polska | bieg 8 km - mieszkańcy Kosakowa lub osoby niepełnoletnie | paid on-line | |
87 | Glazik Mariusz | Reda | Polska | bieg 8 km | paid on-line | |
88 | Skoczeń Maria | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | paid on-line |
89 | Kreft Aleksandra | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | paid on-line |
90 | Gajda Elżbieta | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | paid on-line |
91 | Ślosowska Lutgarda | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | paid on-line |
92 | Studnicka Jolanta | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | paid on-line |
93 | Chojnicka Zofia | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | paid on-line |
94 | Statuch Joanna | Gdynia | Polska | nordic walking 8 km | Nordic Walking Team Gdynia | paid on-line |
95 | LUBOCKA ELŻBIETA | GDAŃSK | Polska | nordic walking 4 km | TRIMAMA TEAM | paid on-line |
96 | Laga Dorota | Luzino | Polska | nordic walking 8 km | Zmotywowani | paid on-line |
97 | Mielewczyk Justyna | Reda | Polska | nordic walking 8 km | Zmotywowani | paid on-line |
98 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Polska | nordic walking 4 km | TRIMAMA TEAM | paid on-line |
99 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | nordic walking 4 km | paid on-line | |
100 | Dąbkowska Zofia | Gdańsk | Polska | nordic walking 4 km | TriMama Team | paid on-line |
Views: 18809