36. Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański 5,8km LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża paid on-line
2 Koliński Krzysztof Sobącz 5,8km paid on-line
3 Krawczuk Andrzej Gdańsk 5,8km TeamKaraś-Elbląg 45.00 PLN
4 Zarębski Sławomir Elbląg 5,8km Team Karaś -Elbląg 45.00 PLN
5 Kąkolewski Paweł Starogard Gdański 5,8km paid on-line
6 Mateja Janusz Michał Gdańsk 5,8km paid on-line
7 Lewandowski Krystian Starogard Gdański 5,8km paid on-line
8 Mikołajewski Mateusz Zblewo 5,8km paid on-line
9 Przerada Szymon Starogard Gdański 5,8km paid on-line
10 Rekowski Dariusz Starogard Gd. 5,8km paid on-line
11 Jabłoński Jakub Elbląg 5,8km TeamKaraś-Elbląg paid on-line
12 Jaworska Ewa Elbląg 5,8km TeamKaraś-Elbląg paid on-line
13 Adamkowski Jerzy Starogard Gdański 5,8km Malinowa Mamba paid on-line
14 Niemyjska Beata Nowy Dwor Gdanski 5,8km LKS ZANTYR SZTUM 45.00 PLN
15 Januszewski Tomasz Czarna Woda 5,8km paid on-line
16 Ormianin Marcin Tczew 5,8km APATOR METRIX S.A. paid on-line
17 Makowska Małgorzata Makowska Starogard Gdański 5,8km paid on-line
18 Hinz Wojciech Gniew 5,8km DCT DRUŻYNA BIEGOWA paid on-line
19 Nadolski Lukasz Tczew 5,8km BELBAL TEAM 45.00 PLN
20 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie 5,8km BELBAL TEAM 45.00 PLN
21 Kryger Justyna Tczew 5,8km BELBAL TEAM 45.00 PLN
22 Gołąbek Mariusz Tczew 5,8km BELBAL TEAM 45.00 PLN
23 Bzymek Rafał Rokitki 5,8km BELBAL TEAM 45.00 PLN
24 Gurbowicz Jarosław Tczew 5,8km Biegający Tczew paid on-line
25 Barca Emilia Zblewo 5,8km Morsy Zblewo 45.00 PLN
26 Ossowska Ewa Zblewo 5,8km Morsy Zblewo 45.00 PLN
27 Grzonkowski Grzegorz Czersk 5,8km BBL Czersk paid on-line
28 Nieżurawski Robert Czersk 5,8km BBL Czersk paid on-line
29 Nieżurawska Ewa Czersk 5,8km BBL Czersk paid on-line
30 Āboliņa Tatjana Latvija 5,8km Maratona klubs paid on-line
31 Paprocka Ewelina luzino 5,8km paid on-line
32 Arciszewska Magda Gdynia 5,8km LPP Team paid on-line
33 Ruliński Przemysław Gniew 5,8km CzajaTrainingSystem 45.00 PLN
34 Barcikowski Krzysztof Malbork 5,8km EUROFINS paid on-line
35 Kopicka Eliza Gdańsk 5,8km 45.00 PLN
36 Narloch Michał Starogard Gdański 5,8km paid on-line
37 Wrotecki Marcin Bydgoszcz 5,8km paid on-line
38 Kraśniewski Piotr Kraśniewski Nowa Wieś Rzeczna 5,8km paid on-line
39 Kordunowski Tomasz Jeleń 5,8km OSP Jeleń paid on-line
40 Rudnik Tomasz Pszczółki 5,8km ZPS Tczew 45.00 PLN
41 Gabryel Maciej Żabno 5,8km TRI Starogard Gdański paid on-line
42 Kędrak Adrian Stary Las 5,8km paid on-line
43 Ćwikliński Stanisław Rokitki 5,8km paid on-line
44 Patra Katarzyna Elbląg 5,8km 45.00 PLN
45 Kujawska Małgorzata Gniew 5,8km tRUNsformacja Gniewu paid on-line
46 GOŁĘBIEWSKI STEFAN BRANIEWO 5,8km paid on-line
47 Szarmański Andrzej Starogard Gdański 5,8km paid on-line
48 Szarmańska Wioletta Starogard Gdański 5,8km paid on-line
49 Narloch Tomasz Starogard Gdanski 5,8km paid on-line
50 Slisewski Tomasz Starogard Gdański 5,8km Polpharma Run Team paid on-line
51 Wojciechowski Adam Tczew 5,8km 45.00 PLN
52 Shypicyn Artem Старогард-Гданьский 5,8km 45.00 PLN
53 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 5,8km New Village Team paid on-line
54 Prokop Mariusz elbląg 5,8km PROKOPKI paid on-line
55 Prokop Anna Elbląg 5,8km PROKOPKI paid on-line
56 piatek adam elblag 5,8km paid on-line
57 Kukuć-Kwapiszewska Anna Elbląg 5,8km paid on-line
58 Filipiak Beata Elbląg 5,8km Jet System Active Team paid on-line
59 Jaskot Marek Malbork 5,8km EUROFINS paid on-line
60 Iwańska Kinga Bydgoszcz 5,8km RUN Bydgoszcz paid on-line
61 Kiliarska Valentyna Ukraine 5,8km 45.00 PLN
62 Chruściński Bartłomiej Straszyn 5,8km #FitChrustu 45.00 PLN
63 Trygalska Paulina Pinczyn 5,8km KS Sokół Zblewo paid on-line
64 Śliwoń Michalina Grupa 5,8km paid on-line
65 Hinc Stanisław Kowale 5,8km Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON paid on-line
66 lech jacek lubichowo 5,8km paid on-line
67 Brzoskowski Rafał Starogard Gdański 5,8km paid on-line
68 Lipka-Prezlata Agnieszka Starogard Gdański 5,8km paid on-line
69 Kurkowska Elwira Piece 5,8km paid on-line
70 Langmesser Danuta Pinczyn 5,8km paid on-line
71 Rajski Jacek Gdańsk 5,8km SECURITY SERVICE paid on-line
72 Hanzha Anastasiia Gdańsk 5,8km paid on-line
73 Majewska Agnieszka Elbląg 5,8km paid on-line
74 sprega aurelia starogard gdański 5,8km SKL Filippides paid on-line
75 Suszek Krzysztof Gdańsk 5,8km 45.00 PLN
76 Ogonowski Rafał Tczew 5,8km paid on-line
77 Stanisławski Patryk Starogard Gdański 5,8km paid on-line
78 Fierek Leszek Czersk 5,8km paid on-line
79 Wolski Jarosław Tczew 5,8km Dovista Active Team / Biegający Tczew paid on-line
80 Mazella Monika Tczew 5,8km Reebok Run Crew Tczew paid on-line
81 Pękalska Monika Elbląg 5,8km paid on-line
82 Borkowska Justyna Sadlinki 5,8km Traktor Team Gmina Kwidzyn 45.00 PLN
83 Kitowski Janek starogard gdański 5,8km PSP1 Starogard 45.00 PLN
84 Osowicki Ireneusz Starogard Gdański 5,8km Kociewski Klub Biegacza/Zespół Szkół Zawodowych paid on-line
85 Kortas Paweł Starogard Gdański 5,8km paid on-line
86 Groszkowski Marcin Malbork 5,8km 22. Baza Lotnictwa Taktycznego paid on-line
87 Piankowski Piotr Bobowo 5,8km SKL Filippides/BBL Starogard Gd paid on-line
88 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI 5,8km paid on-line
89 Chętnik Krzysztof Kąpino 5,8km paid on-line
90 Konkol Joanna Kąpino 5,8km paid on-line
91 Zakrzewski Andrzej Subkowy 5,8km Biegający Tczew paid on-line
92 Tolla Krzysztof Koteże 5,8km Bo jak nie my to...kto? :)) paid on-line
93 Leśniewski Jan Elbląg 5,8km EL Aktywni paid on-line
94 Klimczewski Mirosław Malbork 5,8km 45.00 PLN
95 Nowakowski Tomasz Kwidzyn 5,8km paid on-line
96 Marszałek Mateusz Dzierzgoń 5,8km paid on-line
97 Adamczyk Karol Brzuśce 5,8km 85.00 PLN
98 Oliński Wojciech Malbork 5,8km Active Malbork paid on-line
99 TOMKIEL Piotr Gdańsk 5,8km paid on-line
100 Kamińska Joanna Malbork 5,8km 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej 45.00 PLN


Views: 11242

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ