36. Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Śmistek Paweł Starogard Gdański 5,8km paid on-line
2 Adamowski Andrzej Elbląg 5,8km UNICORN TEAM paid on-line
3 Delewski Jan Pelplin 5,8km ZKiW Kulice paid on-line
4 Delewski Piotr Rożental 5,8km paid on-line
5 Wojlanis Alicja gdańsk 5,8km LPP TEAM 35.00 PLN
6 Loose Anna Starogard Gdański 5,8km 35.00 PLN
7 Ebertowski Michał Starogard Gdański 5,8km 35.00 PLN
8 Marszalec Mateusz Starogard Gdański 5,8km Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. paid on-line
9 Bigus Anna Gdynia 5,8km 35.00 PLN
10 Wojtaś Jakub Pinczyn 5,8km paid on-line
11 Drząszcz Marek Tczew 5,8km CrossElite EbroGym 35.00 PLN
12 Wesołowska Martyna Owidz 5,8km paid on-line
13 Czapiewski Paweł Czersk 5,8km 35.00 PLN
14 Lubowiecka Alicja Wejherowo 5,8km Unicorn Team paid on-line
15 Szmyt Dawid Starogard Gdański 5,8km AQ BIEG paid
16 Mokwiński Czesław Pelplin 5,8km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid on-line
17 Czapla Natalia Malbork 5,8km 35.00 PLN
18 Wilusz Krzysztof Słupsk 5,8km STOPA Słupsk paid on-line
19 Błaszczak Dominik Sztum 5,8km Bleki TEAM Sztumskie Pole paid on-line
20 Zdziennicki Bartek Sztum 5,8km LKS Zantyr Sztum paid on-line
21 Woods Michael Tczew 5,8km 35.00 PLN
22 Osiak Tomasz Gniew 5,8km RulińskiRunningTeam 35.00 PLN
23 Gerigk Natalia Pinczyn 5,8km KS Sokół Zblewo paid on-line
24 skibiński dawid starogard gdański 5,8km SKL Filippides paid on-line
25 Tuwalski Sławomir Bobowo 5,8km paid on-line
26 Czerwiak Robert Starogard Gdański 5,8km TRI STAROGARD GDAŃSKI paid on-line
27 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 5,8km LKS Zantyr Sztum paid on-line
28 Machnikowska Karolina Zblewo 5,8km Morsy Zblewo/Aktywni Kociewiacy paid on-line
29 Basara Mateusz Stary Las 5,8km TRI Starogard Gdański paid on-line
30 Basara Iwona Stary Las 5,8km TRI Starogard Gdański paid on-line
31 Kargol Dorota Kargol Tczew 5,8km 35.00 PLN
32 Łukomski Andrzej sztum 5,8km LKS Zantyr Sztum paid on-line
33 Sywanycz Ireneusz Gdańsk 5,8km PodTrzepakiem paid on-line
34 Dembek Sławomir Bytonia 5,8km KS Sokół Zblewo paid on-line
35 Najda Sławomir Sztum 5,8km LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
36 Machnikowski Adrian Sztum 5,8km paid on-line
37 Młyński Leszek DEMLIN 5,8km MORSY SKARSZEWY 35.00 PLN
38 Janczynski Karol Janczynski Dąbrówka 5,8km 35.00 PLN
39 Marciniak Izabela Banino 5,8km Kujawscy S7 Runners paid on-line
40 Gulcz Katarzyna Banino 5,8km Kujawscy S7 Runners paid on-line
41 WŁADYMIRUK DARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI 5,8km Pruszcz Biega paid on-line
42 Piskorski Jerzy Pelplin 5,8km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid on-line
43 Legaszewski Roman Skórcz 5,8km RulińskiRunningTeam/MXSkórcz 35.00 PLN
44 Jończyk Anna Starogard gdanski 5,8km BiegamBoLubię 35.00 PLN
45 KISIELEWSKI MAREK ELBLĄG 5,8km paid on-line
46 KISIELEWSKA TERESA ELBLĄG 5,8km paid on-line
47 Szopiński Wiktor Starogard Gdański 5,8km The Szopin Stones Running Team paid on-line
48 Waśniewski Edward Pelplin 5,8km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA paid on-line
49 Duchała Piotr Kwidzyn 5,8km Kwidzyn Biega paid on-line
50 Zalewska Karolina Starogard Gdański 5,8km paid on-line
51 Milewska Edyta Starogard gd 5,8km paid on-line
52 Danielek Tomasz Gdańsk 5,8km paid on-line
53 Łącki Dominik Brzeźno Wielkie 5,8km DOVISTA Active Team paid on-line
54 Lis Oliwia Jabłowko 5,8km Bobowo 35.00 PLN
55 Szyca Mateusz Starogard Gdański 5,8km paid on-line
56 Pepliński Marek Elbląg 5,8km Biegacze Wolności paid on-line
57 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 5,8km paid on-line
58 Wiśniewski Kamil Krąg 5,8km paid on-line
59 Lewandowski Dariusz Pelplin 5,8km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA Active Team paid on-line
60 Kotowicz Bartosz Kwidzyn 5,8km Kwidzyn Biega paid on-line
61 Sroka Marietta Borzechowo 5,8km paid on-line
62 Sroka Jerzy Borzechowo 5,8km Tri Starogard paid on-line
63 Kruszyńska Barbara Tczew 5,8km Biegający Tczew paid on-line
64 Lempkowski Przemysław Zblewo 5,8km paid on-line
65 Lempkowska Joanna Zblewo 5,8km paid on-line
66 Kaca Paweł Kaca Starogard Gdański 5,8km paid on-line
67 Śledź Mikołaj Pelplin 5,8km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid on-line
68 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5,8km paid on-line
69 Wiśniewska Małgorzata Gdynia 5,8km paid on-line
70 Różycki Paweł Gdańsk 5,8km paid on-line
71 Skuczyński Aleksy Starogard Gd. 5,8km AQ Bieg paid
72 Piotrowska Lucyna Wielgłowy 5,8km paid on-line
73 Piotrowska Agata Wielgłowy 5,8km paid on-line
74 Skrzypczak Rafał Zblewo 5,8km AQ Bieg paid
75 Bojan Anna GDYNIA 5,8km paid on-line
76 BOJAN Andrzej Gdynia 5,8km paid on-line
77 Dreszler Małgorzata Żukczyn 5,8km AQ Bieg paid
78 Janikowska Mariola Czersk 5,8km paid on-line
79 Ratajczak Dawid Starogard Gdański 5,8km paid on-line
80 Meller Michał Starogard Gdański 5,8km TRI Starogard Gdański paid on-line
81 Łaszkiewicz Julia Gdynia 5,8km MOLO MOLO CHALLENGE paid on-line
82 Łaszkiewicz Marcin Gdynia 5,8km MOLO MOLO CHALLENGE paid on-line
83 Skalska Anna Bytonia 5,8km KS SOKÓŁ ZBLEWO paid on-line
84 Wajerski Dawid Tczew 5,8km run-log.com paid on-line
85 Korpecki Mateusz Skarszewy 5,8km paid on-line
86 Znarowska Bożena Elblag 5,8km paid on-line
87 Serocki Adam Elblag 5,8km paid on-line
88 Jackowski Piotr Starogard Gdański 5,8km SKL Filippides/BBL Starogard Gd paid on-line
89 Majkowski Tomasz Skórcz 5,8km Aktywni Kociewiacy paid on-line
90 Kruk Agnieszka Szymankowo 5,8km Flex Runners 35.00 PLN
91 Bloch Bartek Starogard Gdański 5,8km PLAY paid on-line
92 Klin Anna Skórcz 5,8km Aktywni Kociewiacy paid on-line
93 Dmuchowski Adam Starogard Gdański 5,8km Pomerania Winter Swimming paid on-line
94 Stosik Sławomir Rożental 5,8km Pomerania Winter Swimming paid on-line
95 Tocha Zbigniew Skórcz 5,8km Aktywni Kociewiacy paid on-line
96 Dziedzic aleksandra Otorowo 5,8km paid on-line
97 Grocki Artur Elbląg 5,8km TeamKaraś-Elbląg paid on-line
98 Bartnicka Anetta Elbląg 5,8km TeamKaraś-Elbląg paid on-line
99 Patelczyk Sławomir Demlin 5,8km paid on-line
100 Dering Marcin Demlin 5,8km Play paid on-line


Views: 2984

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ