Pizza Rush
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Czerwińska Paulina Czerwińska Gdańsk 3,5 km Run Beach Morning paid on-line
2 Lipińska Dominika Gdańsk 3,5 km paid on-line
3 Dambiec Katarzyna Gdynia 3,5 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
4 Jóźwik Agnieszka Straszyn 3,5 km paid on-line
5 Hoppe Ewelina Sominy 3,5 km paid on-line
6 Hałas Marcin Gdańsk 3,5 km paid on-line
7 Paś Aleksandra Głogów 3,5 km Wkurw_Team paid on-line
8 Lebiedziński Jakub Gdańsk 3,5 km paid on-line
9 Michalkiewicz Joanna Gdańsk 3,5 km paid on-line
10 Werbowa Malwina kowale 3,5 km paid on-line
11 Winkler Kamil Gdynia 3,5 km Różowe Tygryski paid on-line
12 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice 3,5 km paid on-line
13 Kowalski Szymon Gdańsk 3,5 km wkurw_team paid on-line
14 Roman Filip Wielbark 3,5 km paid on-line
15 Baranowski Michal Wejherowo 3,5 km BigYellowFoot Adventure Team paid
16 Piłat Anna Banino 3,5 km paid on-line
17 Rogalska Magdalena Gdansk 3,5 km Run Beach Morning paid
18 Niechoćko Agata Gdańsk 3,5 km paid on-line
19 Kolk Dominika Gdańsk 3,5 km paid on-line
20 Dzióbek Lech Gdańsk 3,5 km paid on-line
21 Karaszewski Sławomir Różankowo 3,5 km paid on-line
22 Karaszewska Sara Różankowo 3,5 km paid on-line
23 Szymański Paweł Gdynia 3,5 km paid on-line
24 Bartsch Aleksandra Gdynia 3,5 km paid on-line
25 Dąbrowska Oliwia Gdańsk 3,5 km Wild Team paid on-line
26 Niedbalski Krzysztof Bydgoszcz 3,5 km paid on-line
27 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 3,5 km CrossElite EbroGym paid on-line
28 Goryńska Daria Gdynia 3,5 km paid on-line
29 Sulek Karolina Rumia 3,5 km paid on-line
30 Rosiejka Korneliusz Gdynia 3,5 km paid on-line
31 Rosiejka Anna Gdynia 3,5 km paid on-line
32 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 3,5 km paid on-line
33 Grądziel Lucyna Gdańsk 3,5 km paid on-line
34 Brokos Tomasz Gdańsk 3,5 km DCT Drużyna Biegowa paid on-line
35 Nadolski Marcin Gdańsk 3,5 km paid on-line
36 Węgrzyn Katarzyna Gdańsk 3,5 km paid on-line
37 Ćwikowski Kamil Augustów 3,5 km paid on-line
38 Knut Magdalena Gdańsk 3,5 km paid on-line
39 Lewandowski Marcin Kielce 3,5 km Sprint Gorzyce paid on-line
40 Skukowska Justyna Gdańsk 3,5 km paid on-line
41 Kulczyk Marcin Gdynia 3,5 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
42 Kulczyk ewa GDYNIA 3,5 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
43 Kotłowski Marcin Gdynia 3,5 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
44 Pilecka Agnieszka Gdańsk 3,5 km agapilecka.pl paid
45 Biegański Bogumił Gdynia 3,5 km BigYellowFoot AdventureTeam paid on-line
46 Łuszcz Dominika Gdynia 3,5 km paid on-line
47 Koschembahr Łyskowska Danuta Sopot 3,5 km BigYellowFoot AdventureTeam paid on-line
48 Lisiecki Jakub Gdańsk 3,5 km Wkurw_Team paid
49 Kowalski Waldemar Borkowo 3,5 km Leasing Polski Team paid on-line
50 Palaschke Michał Gdańsk 3,5 km Sportowy Majkel paid
51 Młodawski Kuba Gdynia 3,5 km Różowe Tygryski paid on-line
52 Kluge Wiktoria Gdynia 3,5 km Różowe Tygryski paid on-line
53 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa 3,5 km paid on-line
54 Phung Thi Ngoc Michałowice 3,5 km paid on-line
55 Kordulasińska Monika Gdańsk 3,5 km Pellowski Team paid on-line
56 Galarda Paweł Gdynia 3,5 km paid on-line
57 Nowakowski Rafał Gdynia 3,5 km paid on-line
58 Kiełpikowski Rafał Świekatowo 3,5 km paid on-line
59 Bubiak Agata Gdańsk 3,5 km paid on-line
60 Jebram Agnieszka Gdansk 3,5 km paid on-line
61 Pogocki Piotr Knurów 3,5 km paid on-line
62 Ostaszewski Grzegorz Gdańsk 3,5 km paid on-line
63 Piórkowski Mariusz Gdańsk 3,5 km Taka RYBA paid on-line
64 Dziczkowska Wioleta Rumia 3,5 km paid on-line
65 Pajura Robert Gdynia 3,5 km DESMART paid on-line
66 Bąk Sybilla Iława 3,5 km Mobilny Motywator paid on-line
67 Cieśla Grzegorz Nowy Dwór Gdański 3,5 km Bright_Devs paid on-line
68 Nicewicz Paweł Gdańsk 3,5 km Nicki paid on-line
69 Formella Martyna Żukowo 3,5 km paid on-line
70 Czerski Krzysztof Chłapowo 3,5 km Greif Team Władysławowo paid on-line
71 Boza Beata Gdynia 3,5 km Greif Team Władysławowo paid on-line
72 Jaźwińska-Curyłło Anna Gdańsk 3,5 km paid on-line
73 Butkiewicz Piotr Gdańsk 3,5 km BigYellowFoot AdventureTeam paid on-line
74 Saczuk Magda Gdańsk 3,5 km Wild Team paid on-line
75 Pasiek Krzysztof Gdańsk 3,5 km Wild Team paid on-line
76 Kopicka Eliza Gdańsk 3,5 km Kopiki paid on-line
77 Knot Martyna Borkowo 3,5 km Piękni i Bestie paid on-line
78 Piątkowski Tomasz Gdynia 3,5 km BigYellowFoot Adventure Team paid
79 Bańkowska Monika Gdynia 3,5 km BigYellowFoot Adventure Team paid
80 Piekunko Adrianna Gdańsk 3,5 km Wild Team paid on-line
81 SZWAMBER KAROLINA Dzierzgoń 3,5 km WildTeam paid on-line
82 Charkiewicz Monika Sztum 3,5 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
83 Serkowska Natalia Gdańsk 3,5 km paid on-line
84 Roguski Rafał Gdańsk 3,5 km Wild Team paid on-line
85 Macioch Martyna Gdańsk 3,5 km Wild Team paid on-line
86 Śmigaj Sebastian Gdańsk 3,5 km Wild Team paid on-line
87 Hoppe Katarzyna Sominy 3,5 km paid on-line
88 Buczko Ewelina Gdynia 3,5 km Wild Team paid on-line
89 Gajowniczek Anna Gdańsk 3,5 km Zespół Szkół Energetycznych paid on-line
90 Nowak MONIKA ANNA Gdańsk 3,5 km paid on-line
91 Czerwińska Paulina Gdańsk 3,5 km Run Beach Morning due date passed
92 Hryncewicz Paulina Gdańsk 3,5 km LPP TEAM due date passed
93 Wojlanis Alicja gdańsk 3,5 km LPP TEAM due date passed
94 Rudek Małgorzata Rumia 3,5 km due date passed
95 Toporek Aleksandra Gdynia 3,5 km Elite Team due date passed
96 Chowaniec Jakub Chowaniec Gdańsk 3,5 km due date passed
97 Hoppe Ewelina Sominy 3,5 km due date passed
98 Głombiowska Zuzanna Gdynia 3,5 km BigYellowFoot Adventure Team due date passed
99 Wysocki Tomasz Otomino 3,5 km Warbud Running Team due date passed
100 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia 3,5 km Gdynskie dziewuchy due date passed


Views: 1992

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ