# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | 100km | Pruszcz Biega | paid on-line | |
2 | Cieszyński Andrzej Cieszyński | Lębork | 30km | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | paid on-line | |
3 | Dawidowski Jacek | Gdańsk | 30km | paid on-line | ||
4 | Łazarek Daniel | Sopot | 30km | Kawaler Wieczorową Porą | paid on-line | |
5 | Chałupa Daniel | Bytów | 30km | Klub Biegacza GOCH | paid on-line | |
6 | Cieszyński Mariusz | Lębork | 30km | BEAUTY-STUDIO LĘBORK | paid on-line | |
7 | Szczególski Marcin | Reda | 30km | Runeda | paid | |
8 | Jedlewski Krzysztof | Lublin | 30km | paid on-line | ||
9 | Gruszecki Damian | Gdańsk | 30km | paid on-line | ||
10 | Rompczyk Andrzej | Gdansk | 30km | BRAK | paid | |
11 | Jeremicz Marcin Jeremicz | Gdańsk | 30km | paid on-line | ||
12 | Grabowski Szymon | Gdynia | 30km | paid on-line | ||
13 | Romanowski Łukasz | Gdańsk | 30km | Alpa! | paid on-line | |
14 | Kik Andrzej | Gdańsk | 30km | Nie Marnuj Tlenu/ZKM Gdańsk | paid | |
15 | Żołna Jakub | Gdańsk | 30km | paid on-line | ||
16 | Piernicka Krystyna | Chwaszczyno | 30km | paid on-line | ||
17 | Wasiński Bartosz | Pruszcz Gdański | 100km | Pruszcz Biega | paid on-line | |
18 | Szalska Elżbieta | Wągrowiec | 30km | Muchy na zębach | paid on-line | |
19 | Wojtaszek Marcin | Toruń | 30km | Muchy na zębach | paid on-line | |
20 | Nikodemczyk Patrycja | Gdynia | 30km | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line | |
21 | Łącki Jarosław | Kościerzyna | 100km | paid on-line | ||
22 | Maliński Marek | Gdańsk | 30km | paid on-line | ||
23 | Pettke Rafał | Gdańsk | 30km | paid on-line | ||
24 | RODZIŃSKI DAMIAN | SŁUPSK | 30km | STOPA SŁUPSK | paid | |
25 | Jabłoński Michał | gdańsk | 30km | BigYellowFoot AdventureTeam | paid on-line | |
26 | Worzała Aleksandra | Gdańsk | 30km | OIRP Gdańsk | paid on-line | |
27 | Borówka Ryszard | Gdynia | 30km | paid on-line | ||
28 | Pagórski Łukasz | Mława | 30km | paid on-line | ||
29 | Dordzik Katarzyna | Gdynia | 30km | |||
30 | Słowiński Roman | GDYNIA | 30km | paid on-line | ||
31 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | 30km | BCT TEAM | paid on-line | |
32 | Łuc Grzegorz | Otwock | 100km | Yienu | paid on-line | |
33 | Wojcieszek Andrzej | Sopot | 30km | Gemini Sopot Team | paid on-line | |
34 | szpunar maciej | Gdynia | 100km | Gdyńskie Morsy | paid | |
35 | Targiel Damian | 80-365 | 100km | INVICTUS 3CITY | paid | |
36 | Banach-Cyra Anna | Gdynia | 30km | Bojano Biega | paid | |
37 | Brauer Magdalena | Gdańsk | 100km | paid on-line | ||
38 | Ptaszyński Wojciech | Frombork | 100km | paid on-line | ||
39 | Matusiak Bartłomiej | Reda | 100km | jedynka Reda | paid on-line | |
40 | Sztybor Joanna | Gdańsk | 30km | #TRENER .LOKALNY | paid on-line | |
41 | sztygiel Maciej | Wejherowo | 100km | Porta KMI | paid on-line | |
42 | jamróz renata | gdynia | 30km | paid on-line | ||
43 | Sambożuk Michał | Gdańsk | 30km | Kuffel Running Team | paid on-line | |
44 | Bieszke Rafał | Gdynia | 30km | Wymiatacze | paid on-line | |
45 | Wiśniewski Michał | Gdańsk | 30km | Gemini Sopot Team / Najlepszykumpeldobiegania | paid on-line | |
46 | Zygry-Wiśniewska Karolina | Gdańsk | 30km | Gemini Sopot Team/ Najlepszykumpeldobiegania | paid on-line | |
47 | Szczepaniak Artur | Warszawa | 100km | KB Czesio Biegia | paid | |
48 | Jerchewicz Tomasz | Gdynia | 30km | KS KRYZA | paid on-line | |
49 | Kołodziejska Lucyna | Gdańsk | 100km | Accelerating Poland | paid | |
50 | Worzala Wojciech | Gdynia | 30km | Gym Boxing Ring Raiders Gdynia | paid on-line | |
51 | Zaroda Zbyszek | Konin | 100km | KB AKTYWNI KONIN | ||
52 | Tunowski Daniel | Poznań | 30km | Drimm Timm | paid on-line | |
53 | Gapski Mateusz | Gdańsk | 30km | programistabiega.pl | paid on-line | |
54 | Bogdanowicz Beata | Gdańsk | 30km | paid | ||
55 | Kujawska-Frejlich Joanna | 81-534 | 30km | paid on-line | ||
56 | Brzeski Marcin | Rumia | 30km | M & P | paid on-line | |
57 | Kostera Katarzyna | Warszawa | 30km | paid on-line | ||
58 | Bogusz Marietta | Słupsk | 30km | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | paid | |
59 | Stolarczyk Maciek | Gdańsk | 30km | paid on-line | ||
60 | Nowakowski Łukasz | Gdynia | 100km | LOTOS Team | paid on-line | |
61 | karolak asia | Słupsk | 30km | stopa | paid | |
62 | Horszczaruk Jacek | Warszawa | 30km | |||
63 | wojciechowski michal | gdynia | 30km | paid on-line | ||
64 | Wolański Tomasz | Rumia | 30km | WOLAŃSKI COUNSELS/ OIRP GDAŃSK | paid on-line | |
65 | Siekanowicz Paweł | Nowy Świat | 100km | paid | ||
66 | Urbala Marek | Gdańsk | 30km | paid on-line | ||
67 | Bartkowski Mariusz | Mszanowo | 100km | paid on-line | ||
68 | Mazurek Michal | Gdańsk | 100km | FABER TEAM GDANSK | ||
69 | Dzikiewicz Krzysztof | Bojano | 30km | Bojano Biega | paid | |
70 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Sobącz | 100km | paid on-line | ||
71 | Król Maciej | Reda | 100km | WiRan Team / AstMa Team | paid on-line | |
72 | Klarecki Adrian | Reda | 100km | WiRan Team / AstMa Team | paid on-line | |
73 | FOGT Monika | Gdynia | 30km | Klocki Gdynia | paid on-line | |
74 | Borski Adam | Wejherowo | 100km | 42.195 Wejherowo | paid on-line | |
75 | Kurpisz-Kasprzak Magda | Gdynia | 30km | psiebiegi.pl | paid on-line | |
76 | Gierlach Jacek | Słupsk | 100km | Stopa Słupsk | paid on-line | |
77 | Szymerowski Łukasz | Wejherowo | 30km | FizjoRun TEAM | paid on-line | |
78 | glegoła sonia | gdansk | 100km | |||
79 | Kowalewski Jarosław | Gdynia | 30km | paid on-line | ||
80 | Stefaniak Damian | Pruszcz Gdański | 30km | 49 Baza Lotnicza | paid on-line | |
81 | Grzenkowicz Jacek | Gdynia | 30km | paid on-line | ||
82 | Kamiński Mateusz | Sopot | 30km | 10 CREW | paid on-line | |
83 | Grzemski Arkadiusz | Rumia | 30km | Parkrun Rumia | paid on-line | |
84 | Lange Borys | Gdynia | 30km | WiRan Team | paid on-line | |
85 | Macholl Adam | Rokitki Tczewskie | 30km | Biegający Tczew | paid on-line | |
86 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | 30km | GZHM FOLWARSCY | paid on-line | |
87 | Borusińska Aleksandra | Słupsk | 100km | Stopa Słupsk | paid on-line | |
88 | Borusiński Piotr | Słupsk | 100km | Stopa Słupsk | paid on-line | |
89 | breszka tomek | Darłowo | 30km | Captain America vs The Flash | paid | |
90 | Topolski Piotr | Sopot | 100km | Biegam z Sercem ... dla Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci | paid on-line | |
91 | Gurbowicz Jarosław | Tczew | 100km | |||
92 | LESZCZYŃSKI CEZARY | GDAŃSK | 100km | PALPITARE PANKURONIUM | paid on-line | |
93 | Zgiet Radek | Czartajew | 100km | paid on-line | ||
94 | Korduła Zbigniew | Gdańsk | 100km | Wybrzeże Team / biegowyswiat.pl | paid | |
95 | Kłosowska Ewa | Gdańsk | 30km | TriBabeczki | paid on-line | |
96 | Jedlewski Krzysztof | Lublin | 30km | |||
97 | smaruj igor | zielona góra | 100km | paid | ||
98 | WINCZURA LESZEK | GDAŃSK | 30km | paid on-line | ||
99 | Dziubiński Michał | Mosty | 100km | Family Extreme | paid on-line | |
100 | Kowalkowski Krzysztof | Gdańsk | 30km | Lufthansa Systems Poland Runners | paid on-line |
Views: 34058