Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 80/160 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 duchnowski łukasz ełk Ultra Śledź 80 km 15Giżycka Brygada Zmechanizowana
2 Mazur Andrzej Bojano Ultra Bladzina 160 km KM PSP Gdynia / Zantyr Sztum paid on-line
3 Siemieniuk Krzysztof Dobrzyniewo Duże Ultra Śledź 80 km paid on-line
4 Dygdoń Przemysław Warszawa Ultra Bladzina 160 km Spartanie Dzieciom paid on-line
5 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski Ultra Bladzina 160 km paid on-line
6 Czapliński Michał Ostrołęka Ultra Śledź 80 km paid on-line
7 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Ultra Śledź 80 km paid
8 Kosmęda Pior WArszawa Ultra Śledź 80 km paid on-line
9 Kocik Marcin Wałbrzych Ultra Śledź 80 km Alior Bank Running Team paid on-line
10 CHOMKO ANDRZEJ Bielsk Podlaski Ultra Śledź 80 km paid on-line
11 Ostapczuk Karol Warszawa Ultra Śledź 80 km RUNNERSCLUB.PL paid on-line
12 Kondraciuk Piotr Białystok Ultra Śledź 80 km CROSSFIT Białystok paid on-line
13 Grzelczyk Piotr Ząbki Ultra Śledź 80 km Biegam Bo Lubię Ząbki Team paid on-line
14 Łukaszuk Jacek Białystok Ultra Śledź 80 km Lu.Tech Projekt Team paid on-line
15 Romanów Przemek Rajszew Ultra Śledź 80 km Trucht Tarchomin Team paid
16 Pawlak Marcin Warszawa Ultra Śledź 80 km paid on-line
17 Łajtar Krzysztof KOMARÓWKA PODLASKA Ultra Śledź 80 km paid on-line
18 matys wojtek NiewodnicaKość Ultra Bladzina 160 km wojtek.smigol paid
19 matys wojtek niewodnica kościelna Ultra Śledź 80 km wojtek.killer paid
20 Maksimowski Krzysztof Augustów Ultra Śledź 80 km paid on-line
21 Walczyna Dariusz Warszawa Ultra Śledź 80 km Klub InO STOWARZYSZE paid on-line
22 Szmyt Barbara Warszawa Ultra Śledź 80 km Klub InO STOWARZYSZE paid on-line
23 Jędrzejczyk Sebastian Opoczno Ultra Śledź 80 km paid on-line
24 Kostera Katarzyna Warszawa Ultra Śledź 80 km Vege Runners paid on-line
25 kościuk dorota Białystok Ultra Śledź 80 km paid on-line
26 Kantsavy Artsiom Białystok Ultra Śledź 80 km paid on-line
27 Bąk Jarek Stare Lipiny Ultra Śledź 80 km Zabiegany Wołomin paid
28 Szydlik Adam Łomża Ultra Śledź 80 km Biegamy dla Zdrowia paid on-line
29 Nawrocki Marcin Warszawa Ultra Śledź 80 km Turbacze paid on-line
30 Mojsa Adam Białystok Ultra Śledź 80 km Drużyna Polskiego Radia Białystok paid on-line
31 Jakimiuk Marek BielskPodlaski Ultra Bladzina 160 km Plan PERFECTO paid on-line
32 Kożusik Marek Białystok Ultra Śledź 80 km paid on-line
33 feltowicz jacek białystok Ultra Bladzina 160 km paid on-line
34 Jackowskii Andrzej Czarnocin Ultra Bladzina 160 km paid
35 Pająk Tomasz Warszawa Ultra Śledź 80 km Vege Runners paid on-line
36 Szpakowska Dominika Poznań Ultra Śledź 80 km paid on-line
37 Woźniak Ryszard Borzychy Ultra Śledź 80 km paid on-line
38 Kozioł Mariusz Terespol Ultra Śledź 80 km paid on-line
39 Zmorzyński Jakub Warszawa Ultra Śledź 80 km paid on-line
40 Zdanuczyk Krzysztof Białystok Ultra Śledź 80 km Białystok Biega Team paid on-line
41 Kitlas Dariusz Sochonie Ultra Śledź 80 km paid
42 Bierć Jarek Białystok Ultra Śledź 80 km Pędziwiatr Białystok paid
43 Wardak Ewa Komorów Ultra Bladzina 160 km Impuls Komorów paid on-line
44 Juszczak Marcin Bielany Ultra Śledź 80 km paid on-line
45 Bedkowski Stefan Hajnówka Ultra Śledź 80 km Hajnówka biega paid on-line
46 Budnicki Andrzej Białystok Ultra Śledź 80 km paid on-line
47 Ejsmont Joanna Supraśl Ultra Śledź 80 km paid on-line
48 Chmielewski Józef Ciechanowiec Ultra Śledź 80 km Ciechanowiec Team paid
49 Piotrowski Bartosz Białystok Ultra Śledź 80 km paid on-line
50 Bartoszewicz Jan Białystok Ultra Bladzina 160 km Bialostocka Sekta Biegaczy paid on-line
51 Skoczylas Michał Jaszka Piaseczno Ultra Śledź 80 km Wataha Świętokrzyska paid on-line
52 Kalita Cezary Biała Podlaska Ultra Śledź 80 km KB Biała Biega paid on-line
53 Wołkowycki Maciej Białystok Ultra Śledź 80 km paid on-line
54 Sokół Marcin Białystok Ultra Śledź 80 km paid on-line
55 Szczepaniak Artur Warszawa Ultra Śledź 80 km KB Czesio Biegia paid on-line
56 Bułach Marek Ciasne Ultra Śledź 80 km paid on-line
57 Rusiecki Dawid Sokółka Ultra Śledź 80 km ,,DZIKI WSCHÓD" paid
58 Białoskórski Robert Warszawa Ultra Śledź 80 km paid
59 Bartoszewicz Kamil Białystok Ultra Bladzina 160 km Napieram Na Cel paid on-line
60 Borkertaitė Viktorija Vilkaviškis Ultra Śledź 80 km paid on-line
61 Bezrukovas Nerijus Vilkaviškis Ultra Śledź 80 km paid on-line
62 Żukiewicz Konrad Lublin Ultra Śledź 80 km Strefa Piękna Lublin paid on-line
63 WOŁKOWYCKI PAWEŁ Białystok Ultra Śledź 80 km paid on-line
64 Karpiński Robert Karpiński Marki Ultra Śledź 80 km Spartanie Dzieciom paid on-line
65 Krzywicki Paweł Warszawa Ultra Śledź 80 km Remember Ernest Malinowski! paid on-line
66 Dołęga Anna Białystok Ultra Śledź 80 km paid
67 Łobasiuk Iwona Suwałki Ultra Śledź 80 km Fundacja Kierunek Ultra paid
68 Godlewski Andrzej Borawskie Ultra Śledź 80 km Biegamy dla Zdrowia paid
69 Matwiejczuk Tomasz Białystok Ultra Śledź 80 km paid on-line
70 Horzela Błażej Chorzów Ultra Śledź 80 km Beta-Trans paid on-line
71 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka Ultra Śledź 80 km RKB Hajnówka paid
72 Sewioło Artur Białystok Ultra Śledź 80 km paid on-line
73 Miszta Barbara Ząbki Ultra Śledź 80 km Biegam Bo Lubię Ząbki Team paid on-line
74 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Ultra Śledź 80 km MKB DREPTAK paid on-line
75 Szanecki Jakub Warszawa Ultra Śledź 80 km paid on-line
76 Konopko Artur Kleosin Ultra Bladzina 160 km BiegoStok paid on-line
77 Lewczuk Norbert Łosice Ultra Śledź 80 km Biegacze Pomagacze paid
78 Czajka Karol Krępiec k. Lublina Ultra Bladzina 160 km Białostocka Sekta Biegaczy, O/Lublin, Wydział zamiejscowy Krępiec paid on-line
79 Józefko Arkadiusz Gdynia Ultra Śledź 80 km Kaszëbë paid on-line
80 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki Ultra Śledź 80 km Vege Runners paid on-line
81 Onoszko Mirek Ogrodniczki Ultra Śledź 80 km paid on-line
82 Bibułowicz Paweł Białystok Ultra Śledź 80 km paid on-line
83 Frączek Maciej Piaseczno Ultra Śledź 80 km paid on-line
84 Półtorak Krzysiek Białystok Ultra Śledź 80 km Outdoor Training paid
85 Kuliberda Tomasz Rzeszów Ultra Śledź 80 km paid on-line
86 Reaud Julien Warszawa Ultra Śledź 80 km FRAPOL RAZEM! paid on-line
87 Janiuk Jarosław Białystok Ultra Bladzina 160 km paid on-line
88 Sysuła Janusz Białystok Ultra Bladzina 160 km paid on-line
89 Stankiewicz Krzysztof Zielonka Ultra Śledź 80 km Lechici Zielonka paid on-line
90 Pajdosz Rafał Biała Podlaska Ultra Śledź 80 km paid on-line
91 Kufera Dariusz Warszawa Ultra Śledź 80 km FRAPOL RAZEM! paid on-line
92 Kaszucki Piotr Białystok Ultra Śledź 80 km paid
93 Aleksiejuk Agnieszka Bielsk Podlaski Ultra Śledź 80 km Tim Małego paid on-line
94 Sawczuk Grzegorz Wysoka Ultra Śledź 80 km paid on-line
95 Karpacz Katarzyna Białystok Ultra Śledź 80 km Białostocka Sekta Biegaczy paid
96 Kociołek Krzysztof Piotrków Tryb. Ultra Śledź 80 km Lubrykant Mafia paid on-line
97 Porowski Łukasz Łapy Ultra Śledź 80 km Zwycięzca paid on-line
98 Nigot Krzysztof Kropeczka Gorło Ultra Śledź 80 km Wataha Świętokrzyska paid on-line
99 Kędziora Leszek Opoczno Ultra Śledź 80 km paid on-line
100 Korab Robert Rzeszów Ultra Bladzina 160 km paid


Views: 15666

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ