Tropem Wilczym
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kurzątkowski Paweł Biała Piska 2 km paid
2 Kurzatkowski Pawel Biała Piska 2 km paid
3 Sznajder Beata Pisz 2 km
4 Sobiech Katarzyna Pisz 5 km paid
5 Gentek Marcin Pisz 2 km paid
6 Florczyk Łukasz Pisz 2 km paid
7 Florczyk Krzysztof Pisz 2 km paid
8 Florczyk Elżbieta Pisz 2 km paid
9 Zarzecki Błażej Pisz 2 km
10 Zarzecka Pola Pisz 2 km
11 Zarzecka Katarzyna Pisz 2 km
12 Zarzecki Jacek Pisz 2 km
13 Narucka Agata Pisz 2 km paid
14 Ciborowska Aneta Pisz 5 km Sebasport Pisz paid
15 Ciborowski Sebastian Pisz 5 km Sebasport Pisz paid
16 Dąbrowski Andrzej dąbrowski Dąbrówka 5 km Klub Morsów w Piszu paid
17 Hyjek Karol Giżycko 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid
18 Jaryst Paweł Ryn 5 km paid
19 Wierzbicki Kamil Pruszcz Gdański 5 km paid
20 Cegielski Marcin Szczytno 5 km Aikido/Morsy Szczytno # RESET paid
21 Jaskuła Dariusz Pisz 5 km paid
22 Chilińska Agnieszka Pisz 5 km paid
23 Szymański Łukasz Pisz 2 km paid
24 GWIAZDA TOMASZ GWIAZDA ZALAS 2 km paid
25 Zadroga Joanna Pisz 2 km PASiR paid
26 Zadroga Mariusz Pisz 2 km PASiR paid
27 Orzoł Mirosław Orzoł 2 km MORSY SZCZYTNO #RESET
28 Zaborowska Iza Świętajno 2 km MORSY SZCZYTNO #RESET
29 Kaczmarczyk Monika Szczytno 2 km MORSY SZCZYTNO #RESET paid
30 Kozłowski Edward Łyse 5 km Morsy łyse
31 Rudź Izabela Pisz 2 km paid
32 Pawłowska Angelika Olszewo 2 km paid
33 LASKOWSKI LESZEK GIŻYCKO 5 km SZARY WILK GIŻYCKO
34 Listowski Dawid Pisz 2 km paid
35 Pupek Aleksandra Ruciane-Nida 5 km RunRuciane-Nida
36 Małkowska Monika Ruciane Nida 5 km paid
37 Małkowski Maciej Ruciane Nida 5 km Team Kopeć paid
38 Szulkowski Przemysław Szczytno 5 km paid
39 Łępicka Sylwia Pisz 2 km paid
40 Łępicki Piotr Pisz 2 km paid
41 Łępicki Igor Pisz 2 km paid
42 Miłosek Renata Łupki 2 km paid
43 Lejman Anna Pisz 2 km paid
44 Śniadach Mariusz Szczytno 5 km 8brt paid
45 Majewski Jarosław Szczytno 5 km 8 brt paid
46 Kurpiewska Dorota Pisz 2 km Klub Morsów w Piszu paid
47 Matyjasek Katarzyna Lincoln 5 km
48 Olszewski Michał Szczytno 5 km 8 brt paid
49 Kulesza Radosław Szczytno 5 km 8 brt paid
50 Bruliński Bartek Pisz 5 km
51 Lipiński Michał Pisz 5 km WATAHA Grupa Treningowa/15Bz paid
52 Semeniuk Roberttt Pisz 2 km paid
53 Semeniuk Robertt Pisz 2 km paid
54 Semeniuk Robert Pisz 2 km paid
55 Paulin Margaretaaaaaaa Pisz 2 km paid
56 Paulin Margaretaaaaaa Pisz 2 km paid
57 Paulin Margaretaaaaa Pisz 2 km paid
58 Paulin Margaretaaaa Pisz 2 km paid
59 Paulin Margaretaaa Pisz 2 km paid
60 Paulin Margaretaa Pisz 2 km paid
61 Paulin Margareta Pisz 2 km paid
62 duchnowski łukasz ełk 5 km 15Giżycka Brygada Zmechanizowana
63 Pichal Wioletta Rudka 2 km MORSY SZCZYTNO #RESET paid
64 Bobiński Jerzy Kamionek 2 km MORSY SZCZYTNO #RESET paid
65 Bobińska - Jaźwińska Agnieszka Kamionek 2 km MORSY SZCZYTNO #RESET paid
66 Paulin Filip Pisz 2 km paid
67 Tyc-Paulin Marzena Pisz 5 km paid
68 Kordek Bogumiła Szczytno 2 km MORSY SZCZYTNO#RESET paid
69 Kordek Jarosław SZCZYTNO 2 km MORSY SZCZYTNO#RESET paid
70 Supinski Robert Pisz 2 km paid
71 Kalinowska Hanna Łupki 2 km paid
72 Przewódek Milena Łupki 2 km paid
73 Przewódek Barbara Łupki 2 km paid
74 Przewódek Mateusz Łupki 2 km paid
75 Kiernozek Tomasz Szczytno 5 km OPP Olsztyn paid
76 Cieloszczyk Ilona Pisz 2 km paid
77 Banachowska Paulina Biała Piska 2 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid
78 Tombacher Krzysztof Ełk 5 km Miraz Race Team
79 Siergiej Zbigniew Odoje 5 km paid
80 Siergiej Elzbieta Odoje 5 km paid
81 Buszyniewicz Jerzy Pogobie Średnie 5 km paid
82 Chojnowska Lena Pisz 2 km paid
83 Chojnowska Ewa Pisz 2 km paid
84 Grzyb Radosław Biała piska 2 km
85 Jaszczur Amelia Pisz 2 km PASiR paid
86 Skrobol Mateusz Ruciane-Nida 5 km Krasnowodzk 1945 paid
87 Jelińska Julia Orzysz 2 km Zespół szkół podstawowych w Orzyszu Klub Wikingowie paid
88 Jeliński Jakub Orzysz 2 km Zespół szkół podstawowych w Orzyszu , Klub Wikingowie paid
89 Jeliński Krzysztof Orzysz 2 km 15 GBZ paid
90 Jelińska Sylwia Orzysz 2 km paid
91 Janczewska Aneta Orzysz 2 km 15 GBZ paid
92 Cieśluk Łukasz Pisz 2 km paid
93 Ślubecki Oliwier Kętrzyn 2 km Kętrzyński Klub AIKIDO paid
94 Ślubecki Tomasz Kętrzyn 2 km paid
95 kowalski jacek olsztyn 5 km Opp olsztyn paid
96 Sekściński Michał Nowa Ukta 2 km ZRM paid
97 Gacki Krzysztof Pisz 5 km
98 Lejman Teresa Pisz 5 km Klub Morsów w Piszu paid
99 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz 5 km Klub Morsów w Piszu paid
100 Ferenc Adrian Pisz 5 km paid


Views: 1572

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ