# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Hikiert Dominik Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów paid
2 Rachocki Jarek Płońsk Bieg 10km paid
3 Przybyszewski Łukasz Płońsk Bieg 10km paid
4 Szot Maria Ujazd Bieg 10km Brak paid
5 Bińczycki Mariusz Podsmardzewo Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU paid
6 Kornatowski Mateusz Płońsk Bieg 10km AGR PŁOŃSK paid
7 Lisowska Magdalena Warszawa Bieg 10km paid
8 Szarmach Andrzej Płock Bieg 10km PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT paid
9 Słupecka Liwia Zakroczym Bieg 10km Klub Bokserski Huragan paid
10 Banaszewski Kamil Kuchary Królewskie Bieg 10km paid
11 Opałka Julita Płońsk Bieg 10km J@K Team paid
12 Pokwicka Janina Płońsk Bieg 10km NORDIC WALKING paid
13 Kamińska Maria Płońsk Bieg 10km NORDIC WALKING paid
14 Rȯżańska Helena Płońsk Bieg 10km NORDIC WALKING paid
15 Malicka Monika Malicka Płońsk Bieg 10km paid
16 Zarako-Zarakowska Jadwiga PŁOŃSK Bieg 10km NORDIC WALKING paid
17 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg 10km NORDIC WALKING paid
18 Piórkowski Marek Piórkowski Płońsk Bieg 10km paid
19 KUREK KRZYSZTOF Płock Bieg 10km paid
20 Brzeszkiewicz Damian Płońsk Bieg 10km paid
21 Kamiński Wiesław Warszawa Bieg 10km Nasielsk Baszta Team paid
22 Kaniewski Grzegorz Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów paid
23 Woliński Michał Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów paid
24 Saganek Michał Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów paid
25 Saganek Radosław Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów paid
26 Opałka Jan Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
27 Śliwiak Justyna Ciechanów Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów paid
28 Kociński Adrian Płońsk Bieg 10km paid
29 Ferski Andrzej Płońsk Bieg 10km Amatorska Grupa Rowerowa. paid
30 Gołaszewski Kamil Płońsk Bieg 10km paid
31 obrębska Elżbieta płońsk Bieg 10km NORDIC WALKING CZŁAPSKI TEAM paid
32 Dzwonkowski Stanisław Warszawa Bieg 10km paid
33 Słupski Damian Warszawa Bieg 10km paid
34 Gajek Ireneusz Ciechanów Bieg 10km paid
35 Dłużniewski Sławomir Ciechanów Bieg 10km paid
36 Pazdrąg Karolina Ciechanów Bieg 10km TKKF PROMYK CIECHANÓW paid
37 Balcerowski Rafał Ząbki Bieg 10km BIEGam Bo Lubię Ząbki Team paid
38 Szymczak Jacek Ząbki Bieg 10km BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM paid
39 Zalewska Małgorzata Ząbki Bieg 10km paid
40 Trojanowski Rafał Ząbki Bieg 10km BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM paid
41 Jeziak Przemysław Jeżewo Bieg 10km paid
42 Raczkowski Łukasz Płońsk Bieg 10km paid
43 Małgorzata Zakrzewska Warszawa Bieg 10km paid
44 Michalik Maksymilian Warszawa Bieg 10km paid
45 Krzemińska Monika Krzemińska Joniec Bieg 10km paid
46 Zakrzewski Marcin Warszawa Bieg 10km paid
47 Pierzynowski Artur Płońsk Bieg 10km paid
48 Jezierski Piotr Nowe Miasto Bieg 10km Nowe Miasto biega paid
49 Michalak Jerzy Plonsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
50 Mielczarski Bartosz Warszawa Bieg 10km Pomijalni paid
51 Zimowski Maciej Ciechanów Bieg 10km paid
52 Żerek Dariusz CiechanóW Bieg 10km paid
53 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
54 Paprota Przemysław Płońsk Bieg 10km AGR PŁOŃSK paid
55 Paczuski Mariusz Słupno Bieg 10km Słupno Biega paid
56 Szabrański Piotr Słupno Bieg 10km TKKF WIŚLANIE SŁUPNO paid
57 Gromek Mariusz Warszawa Bieg 10km paid
58 Michalik Julia WARSZAWA Bieg 10km paid
59 Dzięgielewska Małgorzata Dłużniewo Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
60 Dzięgielewski Marek Dłużniewo Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
61 Niemirska Katarzyna Plonsk Bieg 10km paid
62 Grzelak Robert Zdziarka Bieg 10km paid
63 MARCZAK Grażyna Warszawa Bieg 10km Leczo Team paid
64 Krajewski Przemysław Warszawa Bieg 10km LECZO TEAM paid
65 Turczyńska Monika Warszawa Bieg 10km LECZO TEAM paid
66 Chowaniec Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki Bieg 10km paid
67 Popławska Urszula Płock Bieg 10km paid
68 Osiecka Judyta Ciechanów Bieg 10km paid
69 Długołęcki Mariusz Ciechanów Bieg 10km paid
70 Karpińska Agnieszka Sochocin Bieg 10km paid
71 Maranowska Jolanta Radzanowo Bieg 10km paid
72 Kuchta Bogumiła Słupno Bieg 10km paid
73 Anowski Adrian Drochowo Bieg 10km paid
74 Warchoł Artur Kuchary Królewskie Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
75 Majkowski Łukasz Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
76 Pawełas Marta Warszawa Bieg 10km paid
77 Krawczyk Paweł Winnica Bieg 10km Lider Winnica paid
78 Zaborowski Łukasz Płock Bieg 10km Active Runners Płock paid
79 Kacprzak Maciej Pawłowo Bieg 10km paid
80 Banaszkiewicz Marcin Nasielsk Bieg 10km Lider Winnica paid
81 Czeremański Rafał Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
82 Idzikowski Robert Plonsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
83 Piekut Andrzej Nowy Dwór Maz. Bieg 10km KB JOGGER paid
84 Pluta Marek Warszawa Bieg 10km paid
85 Golacik Adrian Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
86 Grzelak Małgorzata Płońsk Bieg 10km Mazovia ProActiv Ciechanów paid
87 Wudarczyk Tomasz Władysławowo Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów paid
88 Grabowski Jacek Dębowo Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów paid
89 Pawlak Andrzej Cichanów Bieg 10km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW paid
90 Lubińska Aneta Ciechanów Bieg 10km paid
91 Bryśkiewicz Jacek Winnica Bieg 10km Lider Winnica paid
92 Partyka Jolanta Płońsk Bieg 10km paid
93 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg 10km paid
94 Osial Anita Płońsk Bieg 10km paid
95 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg 10km paid
96 Wielgosz Maria Lublin Bieg 10km 6x6 Team - śladami 4 łap paid
97 Rosiński Eugeniusz Milanówek Bieg 10km STO-nogi Milanówek paid
98 Rosińska Barbara Milanówek Bieg 10km STO-nogi Milanówek paid
99 Łebkowski Marek Ciechanów Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów paid
100 Kolibczynski Dariusz Płock Bieg 10km Płock Biega No Age Limit paid


Views: 3989

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ