# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wolnik Mateusz | Lyski | Polska | Bieg długi 10km | Aktywni Lyski | limit reached |
2 | Lech Miłosz | Jaworzno | Polska | Bieg długi 10km | KB MCKiS Jaworzno | limit reached |
3 | Początek Maria | Gliwice | Polska | Bieg długi 10km | KiZK | limit reached |
4 | Żak Arkadiusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Nordic Walking 5km | limit reached | |
5 | König Olek | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg długi 10km | Lotajonce Muzykanty Orkiestry Kamiliańskiej | limit reached |
6 | Stafin Justyna | Bielsko-Biała | Polska | Bieg długi 10km | limit reached | |
7 | Koziarz Przemysław | Jankowice | Polska | Bieg długi 10km | limit reached | |
8 | Ćwiertnia Monika | Bielsko-Biała | Polska | Bieg długi 10km | limit reached | |
9 | Sarnik Łukasz | Jaworzno | Polska | Bieg długi 10km | limit reached | |
10 | Stochmiałek Dominik | Bytom | Polska | Bieg długi 10km | Bytom Film Festival | limit reached |
11 | Chuchla Jacek | Bytom | Polska | Bieg długi 10km | Miechowicka Grupa Biegowa | limit reached |
12 | Łoaza Krzysztof | Pyskowice | Polska | Bieg długi 10km | Night Runners Pyskowice | limit reached |
13 | witkowska marta | będzin | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
14 | Korpak Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
15 | Janczyk Grzegorz | Rybnik | Polska | Bieg długi 10km | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | limit reached |
16 | Pankiewicz Ewelina | Żędowice | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
17 | Zych Sylwia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Nordic Walking 5km | Gitfit | limit reached |
18 | Czapran Magdalena | Katowice | Polska | Bieg długi 10km | limit reached | |
19 | Szymski Marek | Imielin | Polska | Nordic Walking 5km | Hop do Przodu | limit reached |
20 | PIETRZYKOWSKI ADAM | Zabrze | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
21 | Lerach-Pietrzykowska Anna | Zabrze | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
22 | Pańkowski Bartłomiej | Będzin | Polska | Bieg z psem | Tymbar Team | limit reached |
23 | Miszczak Damian | Imielin | Polska | Bieg długi 10km | limit reached | |
24 | Krajewska Monika | Świętochłowice | Polska | Bieg krótki 5km | Śląsk Runners | limit reached |
25 | Zabłocka Bernadeta | Ruda Śląska | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
26 | Sarna Iza | Gliwice | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
27 | Sosnowska Lidia | Gdynia | Polska | Bieg długi 10km | limit reached | |
28 | Luboń Jarek | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg krótki 5km | Crossfit Sparta Rage/Dzik Ekstreme Kettlebel Team | limit reached |
29 | Kudyniuk Marcin | Katowice | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
30 | Wyleciał Dorota | Katowice | Polska | Bieg długi 10km | Truchtacz Mysłowice | limit reached |
31 | Bartosińska Katarzyna | Sosnowiec | Polska | Bieg długi 10km | Dzik z duszą sarenki | limit reached |
32 | Szurlej-Węglarz Ewa | Olkusz | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
33 | Gorczycki Arkadiusz | Chorzów | Polska | Bieg krótki 5km | Miechowicka Grupa Biegowa | limit reached |
34 | Tamiola grazyna | katowice | Polska | Nordic Walking 5km | STADION ŚLĄSKI | limit reached |
35 | Knol Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
36 | Górecki Adam | Katowice | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
37 | Kapitan Joanna | Katowice | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
38 | Panuś Artur | Katowice | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
39 | Szwed Anna | Bytom | Polska | Bieg długi 10km | Miechowicka Grupa Biegowan | limit reached |
40 | Magnuszewska Izabela | Knurów | Polska | Bieg krótki 5km | Carbon OCR Racing Team | limit reached |
41 | Tkaczewska Agnieszka | Będzin | Polska | Bieg krótki 5km | #byledomety | limit reached |
42 | Banasiewicz Damian | Będzin | Polska | Bieg krótki 5km | #byledomety | limit reached |
43 | Piwowarczyk Natalia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
44 | Krawczyk Pawel | Ruda slaska | Polska | Bieg długi 10km | Śląsk RUNNERS | limit reached |
45 | Młynarczyk Elżbieta | BRZEG | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
46 | Wężowska-Stasica Beata | Zabrze | Polska | Bieg z psem | limit reached | |
47 | Pyrek Małgorzata | Laryszów | Polska | Nordic Walking 5km | TOROS DE ESPANA | limit reached |
48 | Wojdyła Jakub | Janów | Polska | Nordic Walking 5km | KABEX Podkowa Janów | limit reached |
49 | Pyrek Marek | Laryszów | Polska | Nordic Walking 5km | TOROS DE ESPANA | limit reached |
50 | Pudelko Wojciech | Imielin | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
51 | Pudelko Dominika | Imielin | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
52 | Posz Aleksandra | Katowice | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
53 | Szczyrba Izabela | Ruda Śląska 9 | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
54 | Płaczek Bogdan | Piekary Śląskie | Polska | Bieg krótki 5km | Lecymy Durś | limit reached |
55 | MUSZER Agata | Katowice | Polska | Nordic Walking 5km | HURAGAN LIGOTA | limit reached |
56 | Wątroba Agnieszka | Libiąż | Polska | Nordic Walking 5km | limit reached | |
57 | Woźnicka Aleksandra | Bytom | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
58 | Gucma Małgorzata | Bytom | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
59 | Węglorz Mariusz | Rybnik | Polska | Bieg długi 10km | limit reached | |
60 | Gucma Łukasz | Bytom | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
61 | Zachciał Karol | Wojkowice | Polska | Biegi dla dzieci | limit reached | |
62 | Sakwerda Hanna | Ruda Śląska | Polska | Biegi dla dzieci | limit reached | |
63 | Sakwerda Alicja | Ruda Śląska | Polska | Biegi dla dzieci | limit reached | |
64 | Szczepara Kevin | Pstrążna | Polska | Biegi dla dzieci | Szk.im Kazimierza Wielkiego w Pstrążnej | limit reached |
65 | Szczepara Nikola | Pstrążna | Polska | Biegi dla dzieci | Szk.im Kazimierza Wielkiego w Pstrążnej | limit reached |
66 | Puławska Natalia | Ruda Śląska | Polska | Biegi dla dzieci | limit reached | |
67 | Zioła Seweryn | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci | limit reached | |
68 | Ściańska Aleksandra | Wolbrom | Polska | Bieg krótki 5km | Wolbrom Team | limit reached |
69 | Pawłowska Lena | Chorzów | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa | limit reached |
70 | Pawłowska Alicja | Chorzów | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa | limit reached |
71 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
72 | Olesiak Rafał | Czestochowa | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
73 | Wolny Aleksandra | Będzin | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
74 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Nordic Walking 5km | limit reached | |
75 | Grzywna Grzegorz | Lubliniec | Polska | Bieg krótki 5km | Wkb meta Lubliniec | limit reached |
76 | Zak Anna | KATOWICE | Polska | Bieg z psem | limit reached | |
77 | Kania Bartek | Gliwice | Polska | Biegi dla dzieci | limit reached | |
78 | Stacherska Nicola | Gliwice | Polska | Biegi dla dzieci | limit reached | |
79 | Zawadzka Wiktoria | Gliwice | Polska | Biegi dla dzieci | limit reached | |
80 | Zawadzka Nikola | Gliwice | Polska | Biegi dla dzieci | limit reached | |
81 | Zawadzka Milena | Gliwice | Polska | Biegi dla dzieci | limit reached | |
82 | Kościński Filip | Gliwice | Polska | Biegi dla dzieci | limit reached | |
83 | Sichma Karol | Świetochlowice | Polska | Biegi dla dzieci | limit reached | |
84 | Przybylska Halina | Siemianowice Śląskie | Polska | Nordic Walking 5km | limit reached | |
85 | Mazur Jakub Mazur | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg krótki 5km | Benteler | limit reached |
86 | Malara Dalia | Zabrze | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
87 | Świderska Anna | Wola | Polska | Bieg krótki 5km | PoWoli do Celu | limit reached |
88 | Nabiałek Aleksandra | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg krótki 5km | FitOlaa | limit reached |
89 | Dziadkowiec Krzysztof | Niepołomice | Polska | Bieg krótki 5km | FitClub24 Niepołomice | limit reached |
90 | Kulawiak Julia | Trzebinia | Polska | Biegi dla dzieci | KS Victoria Trzebinia | limit reached |
91 | Kapica Rafał | Katowice | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached | |
92 | Siwiec Artur | Katowice | Polska | Nordic Walking 5km | MK team | limit reached |
93 | KOBUS EWELINA | KATOWICE | Polska | Bieg krótki 5km | Mk team | limit reached |
94 | Sitko Anastazja | Żywiec | Polska | Bieg długi 10km | limit reached | |
95 | Paliga Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg długi 10km | Uniwersytet Śląski | limit reached |
96 | Ziomek Sandra | Ruda Śląska | Polska | Biegi dla dzieci | limit reached | |
97 | Białoskórska Violetta | Piekary Śląskie | Polska | Nordic Walking 5km | Lecymy Durś | limit reached |
98 | Szewczyk Kamila | Dzimierz | Polska | Biegi dla dzieci | ZSP Pstrążna | limit reached |
99 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg krótki 5km | Lecymy Durś | limit reached |
100 | Bulińska Małgorzata | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Bieg krótki 5km | limit reached |
Views: 61744