Bieg Tropem Wilczym
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kita Piotr Gleba 1963m+5km #teamKeeta paid
2 Pażych Klaudia Olszewo-Borki 1963m (do 2003r.) UKS Siódemka Ostrołęka paid
3 Nalewajk Tomasz Kadzidło 1963m+5km paid
4 Kacprzak Michał Gdańsk 1963m (2002r. i starsi) paid
5 Drabot Kamil Ostrołęka 1963m (do 2003r.) UKS Siódemka Ostrołęka paid
6 Barca Henryk Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Fc Barcelona paid
7 Kacprzak Michał Gdańsk 1963m (2002r. i starsi) paid
8 Zając Zofia Ostrołęka 1963m (do 2003r.) MKKK OSTROŁĘKA paid
9 Zając Agnieszka Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) MKKK OSTROŁĘKA paid
10 Zając Marian Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) MKKK OSTROŁĘKA paid
11 Skarzyński Łukasz Czerwin 1963m (do 2003r.) SP Czerwin paid
12 Skarzyński Jakub Czerwin 1963m (do 2003r.) SP Czerwin paid
13 Duszak Marysia Olszewka 1963m (do 2003r.) SP 1 Ostrołęka paid
14 Kuklińska Aleksandra Ostrołęka 1963m (do 2003r.) UKS Siódemka Ostrołęka paid
15 Kulesza Bartosz Daniszewo 1963m (do 2003r.) Gimnazjum w Rzekuniu paid
16 Nalewajk Tomasz Kadzidło 1963m+5km paid
17 Serowik Patryk Ostrołęka 1963m (do 2003r.) paid
18 Sokołowska Justyna Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Gimnazjum w Rzekuniu/BBL Ostrołęka paid
19 Bałdyga Matthew Czarnowiec 1963m (do 2003r.) Gimnazjum w Rzekuniu paid
20 Tomaszewski Bartłomiej Rzekuń 1963m (do 2003r.) Gimnazjum w Rzekuniu paid
21 Majkowski Szymon Rzekuń 1963m (do 2003r.) Gimnazjum w Rzekuniu paid
22 Sokołowska Amelia Ostrołęka 1963m (do 2003r.) OTPS Nike/SP6 paid
23 Żebrowska Kinga Dzbenin 1963m (do 2003r.) Gimnazjum w Rzekuniu paid
24 Szymańska Oliwia Drwęcz 1963m (do 2003r.) Gimnazjum w Rzekuniu paid
25 Sokołowski Kacper Ostrołęka 1963m (do 2003r.) APN Ostrołęka paid
26 Sendal Łucja Łazy 1963m (do 2003r.) paid
27 Sendal Bernard Łazy 1963m (2002r. i starsi) paid
28 Sendal Albert Łazy 1963m (do 2003r.) paid
29 Marciniak Damian Rzekuń 1963m+5km paid
30 Mulawka Michał Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) 52 Batalion Lekkiej Piechoty w Komorowie paid
31 Wojnar Barbara Kruki 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka paid
32 Romanik Tomasz Ostrołęka 1963m+5km paid
33 Wojnar Dariusz Kruki 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka paid
34 Gołaszewski Łukasz Zabrodzie 1963m+5km paid
35 Macko Mariusz Białobiel 1963m+5km Morsy Ostrołęka paid
36 Macko Olgierd Białobiel 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa w Białobieli paid
37 Olender Kinga Rżaniec 1963m (2002r. i starsi) paid
38 Mierzejewski Rafał Zabrodzie 1963m (2002r. i starsi) paid
39 Wołosz Wiktor Ostrołęka 1963m (do 2003r.) SP 1 Ostrołęka paid
40 Szczubełek-Rykowska Ewelina Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka paid
41 Więch Igor Ostrołęka 1963m (do 2003r.) SP 1 Ostrołęka paid
42 Kobyłecki Bartosz Ostrołęka 1963m (do 2003r.) SP 1 Ostrołęka paid
43 Sala Szymon Ostrołęka 1963m (do 2003r.) SP 1 Ostrołęka paid
44 Kwiatkowski Tomasz Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) SP 1 Ostrołęka paid
45 Załęska Marta Ostrołęka 1963m+5km 52 Batalion Lekkiej Piechoty w Komorowie paid
46 Balcerak Adam Ostrołęka 1963m+5km paid
47 Kowalewski Krzysztof Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce paid
48 Wilkowski Mirosław Ostrołęka 1963m+5km AGRO-METAL Ostrołęka paid
49 Bogdanowski Tomasz Ostrołęka 1963m+5km 52 Batalion Lekkiej Piechoty w Komorowie paid
50 Balazy Ines Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Biegam Bo Lubię Ostrołęka paid
51 Kamińska Natalia Zabiele Piliki 1963m (do 2003r.) paid
52 Ropiak Ryszard Myszyniec 1963m+5km KURPIE Myszyniec paid
53 Stolarczyk Roksana Ziomek 1963m (do 2003r.) paid
54 Tworkowska Gosia Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Reebok Run Crew Ostrołęka paid
55 Tworkowski Mariusz Ostrołęka 1963m+5km Urząd Miasta Ostrołęki paid
56 Ogonowski Sebastian Ostrołęka 1963m+5km OSM PIATNICA OSTROŁĘKA paid
57 Płoska Oliwia Baranowo 1963m (2002r. i starsi) paid
58 Płoska Klaudia Baranowo 1963m (2002r. i starsi) paid
59 Wojtkowski Konrad Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai paid
60 Tabaka Paweł Baranowo 1963m (2002r. i starsi) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai paid
61 Bruszewska Sara Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai paid
62 Bruszewska Laura Baranowo 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai paid
63 Bruszewska Iwona Baranowo 1963m (2002r. i starsi) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai paid
64 Stolarczyk Krzysztof Ziomek 1963m+5km paid
65 Mrozek Sławomir Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka paid
66 Wieczorek Przemysław Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) paid
67 Siedlecki Stanisław Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) paid
68 Długołęcki Kamil Ostrołęka 1963m+5km Daleko jeszcze ? paid
69 Kojtek Paulina Kopaczyska 1963m+5km Następny Krok/nastepnykrok.pl paid
70 Stolarczyk Tomasz Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka paid
71 Krzyna Janek Rzekuń 1963m+5km paid
72 Balcerzak Adam Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Morsy Ostrołęka paid
73 Mrówka Katarzyna Ostrołęka/Antonie 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka paid
74 Rochniak Bogdan Ostrołęka 1963m+5km paid
75 Ziemak Konstanty Siarki 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce paid
76 Ziemak Andrzej Siarki 1963m (2002r. i starsi) paid
77 Kur Laura Ostrołęka 1963m+5km II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce paid
78 Niedźwiecka Patrycja Chojniki 1963m+5km paid
79 Bloch Kacper Rzekuń 1963m (do 2003r.) paid
80 Jakubczyk Edyta Pułtusk 1963m+5km paid
81 Budziszewski Wiktor Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce paid
82 Szymańska Alicja Rzekuń 1963m (2002r. i starsi) UKS Clan Ostrołęka/II LO paid
83 Wołosz Karolina Szwendrowy Most 1963m (do 2003r.) UKS Clan Ostrołęka/II LO paid
84 Kotowski Paweł Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) paid
85 Kotowski Krzysztof Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) paid
86 Pawłowski MIchał Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai paid
87 Idzikowska Marta Młynarze 1963m+5km I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce paid
88 Białczak Marcin Piaseczno 1963m+5km paid
89 Jóźwiak Marta Ostrołęka 1963m+5km paid
90 Jóźwiak Karolina Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) paid
91 Kuć Hanna Ostrołęka 1963m+5km Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Reebok Run Crew Ostrołęka paid
92 Kowalewski Dariusz Ostrołęka 1963m (2002r. i starsi) paid
93 Budziszewski Adam Ostrołęka 1963m+5km paid
94 Paudyna Filip Ostrołęka 1963m (do 2003r.) 9 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "KRES" paid
95 Tutas Michał Ostrołęka 1963m+5km paid
96 Kożuch Tomasz Legionowo 1963m+5km 5 MBOT paid
97 Bandzul Miłosz Ostrołęka 1963m+5km paid
98 Chojnowski Arkadiusz Rzekuń 1963m+5km Morsy Ostrołęka paid
99 Doda Jakub Ostrołęka 1963m (do 2003r.) Ostrołęcki Kluba Karate Kyokushinkai paid
100 Twardy Kacper Czerwin 1963m (do 2003r.) Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie paid


Views: 11492

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ