# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warzecha Michał | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
2 | Warzecha Michał | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Wojsko Polskie | |
3 | Kunz Dominik Kunz | Luzino | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Wojsko Polskie | paid BM |
4 | Miąskowski Jacek | Banino | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Dynamic Event | paid BM |
5 | Chorąży Piotr | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Wojsko Polskie | paid BM |
6 | Kortas Jan | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
7 | Pasieka Kamil | Rytel | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
8 | Olejnik Adriana | Gowidlino | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
9 | Wojowska Magdalena | Żukowo | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
10 | Leszczyńska Wioletta | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
11 | Ryllman Robert | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
12 | Weryszko Marek | Banino | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
13 | Kontek Patrycja | Gdansk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
14 | Lewandowski Zbigniew | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Biegam Bo Lubię Stadion Energa | paid BM |
15 | Babicki Maciej | Łódź | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | I LO Łódź | paid BM |
16 | Witek Dawid Witek | Dzierzgoń | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
17 | Benderski Grzegorz | Kwidzyn | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
18 | Mączkowska Wioletta | REDA | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid | |
19 | Szkolniak Patryk | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Wojsko Polskie | paid BM |
20 | Fukiet Mateusz | Brzeg | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
21 | Renusz Mikołaj | Wejherowo | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid | |
22 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
23 | Kretschmann Renata | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
24 | Bohdanowicz Karolina | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
25 | Rożniak Dawid | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
26 | sołtys urszula | gdansk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
27 | Wawrykiewicz Jan | Bąkowo | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
28 | Borowska Monika | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
29 | Pawełczak Karolina | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | JAtrenuje | paid |
30 | Stasiak Anna | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | ||
31 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | paid BM |
32 | Gorlak Agnieszka Gorlak | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
33 | Knut Magdalena | Pruszcz Gdanski | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
34 | Dziudziel Maciej | WRONKI | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | ||
35 | Bicki Dawid | Kamesznica | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | Husaria Race Team | |
36 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | CrossElite | paid BM |
37 | Tyminska Ewa | GDAŃSK | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
38 | Stramek Łukasz | Torun | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
39 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
40 | Bork Dorota | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
41 | Szpejewski Paweł | Dzierzgoń | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
42 | Filipowicz Tomasz | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | Gdańskie Centrum Kontaktu | paid BM |
43 | Dzioba Mateusz | Sopot | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | IX LO Gdańsk | paid BM |
44 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
45 | Zając Łukasz | Bydgoszcz | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
46 | Małek Aleksandra | Kąpino | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Run Babys | paid BM |
47 | Małek Andrzej | Kąpino | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
48 | Sorensen Flemming | Gdańsk | Dania | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
49 | Narloch Damian | Kocierzyna | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | REMUS KOŚCIERZYNA | paid BM |
50 | Pawlak Bartosz | GDANSK | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
51 | Kapała Paweł | częstochowa | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | PRESS GLASS Biegamy i wspieramy | |
52 | Kot Łukasz | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Fizjoidea | paid BM |
53 | Drążkiewicz Andrzej | GDYNIA | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
54 | Dzionk Łukasz | Sopieszyno | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
55 | Zwalińska katarzyna | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
56 | Drozd Magdalena | gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
57 | Dąbrowicz Agnieszka | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
58 | Pietrzak Lucyna | Reda | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
59 | Lisicki Waldemar | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
60 | Schulz Monika | Kowale | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Euro Styl | paid BM |
61 | Czerwińska Dorota | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
62 | Rowiński Rafał | Luzino | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
63 | Kuczmarski Patryk | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
64 | Byczkowski Krystian | Kiełpino | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
65 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Polbruk Run Team | paid BM |
66 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
67 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Piękni i Bestie | paid BM |
68 | Banach Jakub | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | V LO Gdańsk | paid BM |
69 | Trzaskalski Kamil | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | LPP Team | paid BM |
70 | Kruk Grzegorz | czestochowa | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Press Glass Biegamy i Wspieramy | paid BM |
71 | Mroske Miłosz | Wejherowo | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid | |
72 | Kłapyta Klaudia | Katowice | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
73 | Bujakowski Jacek | Katowice | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
74 | Łabiak Dawid | Sopot | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
75 | Ciemka Sławomir | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
76 | NARLOCH WOJCIECH | Pawłówko | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | Florian Chojnice | paid BM |
77 | Muller Tadeusz | Wejherowo | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
78 | Grązka Ewa | Bydgoszcz | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
79 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | Safe Sport Team | paid BM |
80 | Drążkiewicz Zuzanna | Gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
81 | Mosiejczyk Jakub | Prabuty | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | paid BM | |
82 | Waszczyk Michał | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
83 | Jabłońska Antonina | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
84 | Zygarłowski Jan | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
85 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | paid BM |
86 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | strefa czerwona (start w czerwonym stroju) | PROCAR Gdynia | paid BM |
87 | Wawrzonkoska Joanna | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | ||
88 | Gozdek Aleksandra | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | O-SOWA BIEGA | paid BM |
89 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
90 | soszynska gosia soszynska | warszawa | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
91 | Kułakowski Piotr | Konstancin-Jeziorna | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | Człapacze | paid BM |
92 | Madziąg Natalia | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
93 | Szturo Maciej | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
94 | Szerszenowicz Jarosław | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
95 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
96 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
97 | Buczek Mateusz | Sopot | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | ||
98 | Kownacka Marta | Malbork | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
99 | Witkowski Przemysław | Malbork | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
100 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM |
Views: 29585