# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warzecha Michał | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
2 | Warzecha Michał | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Wojsko Polskie | |
3 | Kunz Dominik Kunz | Luzino | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Wojsko Polskie | paid BM |
4 | Chorąży Piotr | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Wojsko Polskie | paid BM |
5 | Kortas Jan | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
6 | Weryszko Marek | Banino | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
7 | Kontek Patrycja | Gdansk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
8 | Lewandowski Zbigniew | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Biegam Bo Lubię Stadion Energa | paid BM |
9 | Babicki Maciej | Łódź | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | I LO Łódź | paid BM |
10 | Szkolniak Patryk | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Wojsko Polskie | paid BM |
11 | Stasiak Anna | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | ||
12 | Dziudziel Maciej | WRONKI | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | ||
13 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | CrossElite | paid BM |
14 | Stramek Łukasz | Torun | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
15 | Dzioba Mateusz | Sopot | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | IX LO Gdańsk | paid BM |
16 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
17 | Zając Łukasz | Bydgoszcz | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
18 | Małek Andrzej | Kąpino | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
19 | Sorensen Flemming | Gdańsk | Dania | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
20 | Narloch Damian | Kocierzyna | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | REMUS KOŚCIERZYNA | paid BM |
21 | Kapała Paweł | częstochowa | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | PRESS GLASS Biegamy i wspieramy | |
22 | Kot Łukasz | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Fizjoidea | paid BM |
23 | Zwalińska katarzyna | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
24 | Drozd Magdalena | gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
25 | Lisicki Waldemar | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
26 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
27 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Piękni i Bestie | paid BM |
28 | Kruk Grzegorz | czestochowa | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Press Glass Biegamy i Wspieramy | paid BM |
29 | Łabiak Dawid | Sopot | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
30 | Grązka Ewa | Bydgoszcz | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
31 | Waszczyk Michał | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
32 | Wawrzonkoska Joanna | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | ||
33 | soszynska gosia soszynska | warszawa | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
34 | Szerszenowicz Jarosław | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
35 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
36 | Buczek Mateusz | Sopot | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | ||
37 | Kownacka Marta | Malbork | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
38 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | ||
39 | Wolska Aleksandra | Mosty | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
40 | Angel Andrzej | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
41 | Angel Patrycja | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
42 | Skrouba Magdalena | Chwaszczyno | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | ||
43 | Wielgat Sławomir | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
44 | Waśkiewicz Sebastian | Lipno | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
45 | wicek aneta | Starogard Gdański | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
46 | Budzki Joanna | Juszkowo | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
47 | Budzki Krzysiek | Juszkowo | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
48 | Kucharski Alex | Elbląg | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
49 | Gniazdowska Zuzanna | Elbląg | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
50 | Gniazdowski Wojciech | Elbląg | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
51 | Gajger Aneta | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
52 | Wroniecka Anna | Sopot | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
53 | toczek dariusz | gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | RKS HUWDU | paid BM |
54 | Gawin Marta | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
55 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
56 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Morsy Zblewo | paid BM |
57 | Okoński Marcin | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
58 | Kowalska Ania | Debrzno Wieś | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | ||
59 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Run Beach Morning | |
60 | Pawłowski Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | allforcamp.pl | paid BM |
61 | Skrzyńska Emilia | Gniewino | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
62 | Łapiński Paweł | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Vege Runners | paid BM |
63 | Sabinairz Marcelina | Pinczyn | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | MORSY ZBLEWO | paid BM |
64 | Wójcik Maciej | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
65 | Wójcik Izabela | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
66 | Klass Marta | Gościcino | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
67 | Ulczyńska Beata | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | I Akademickie Liceum Ogólnokształcące | paid BM |
68 | Janczak Agata | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Padł Na Ryj Team | paid BM |
69 | Pawłowska Julia | Białystok | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
70 | Kiełtyka Bożena | Pinczyn | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Morsy Zblewo | paid BM |
71 | Sabinarz Beata | Pinczyn | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | MORSY ZBLEWO | paid BM |
72 | Nierzwicki Piotr | Janowo | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Samrun Stg | paid BM |
73 | Pierzchała Marta | Elblag | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
74 | Antczak Klaudia | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
75 | Wojda Sylwia | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid | |
76 | Pluciński Sylwester | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
77 | Weber Sylwia | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
78 | Loose Anna | Starogard Gdański | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Morsy Zblewo Run Team | paid BM |
79 | Szyca Mateusz | Starogard Gdański | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
80 | Ossowska Ewa | Zblewo | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | MORSY ZBLEWO | paid BM |
81 | Barca Emilia | Zblewo | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Morsy Zblewo | paid BM |
82 | Zieliński Marcel | Elbląg | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
83 | Szlas Radosław | tuchom | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | KUJAWSCY RUNNERS | paid BM |
84 | Pieron Zbigniew | Zabrze | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
85 | Sikora Ewelina | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
86 | Szweda Grażyna | ZBLEWO | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | MORSY ZBLEWO | paid BM |
87 | SZWEDA MAREK | ZBLEWO | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | MORSY ZBLEWO | paid BM |
88 | bukowska aleksandra | gdansk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | ||
89 | Malinowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
90 | Walkusz Mirosław | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
91 | Walkusz Mariola | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
92 | Nawrocka Justyna | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
93 | Gemba Magdalena Ewa | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
94 | Nowak Katarzyna | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
95 | Wszeborowska Wioleta | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
96 | Niemczyk Małgorzata | Gdynia | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | paid BM | |
97 | Wrotkowska Maria | Gdańsk | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | Padł Na Ryj Team | paid BM |
98 | Szarmach anna | lubichowo | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | szarmach team | |
99 | Szarmach grzegorz | Ocypel | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | ||
100 | Szarmach Sylwia | Ocypel | Polska | strefa biała (start w białym stroju) | szarmach team |
Views: 29757