# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pasieka Kamil | Rytel | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
2 | Wojowska Magdalena | Żukowo | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
3 | Leszczyńska Wioletta | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
4 | Ryllman Robert | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
5 | Benderski Grzegorz | Kwidzyn | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
6 | Mączkowska Wioletta | REDA | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid | |
7 | Fukiet Mateusz | Brzeg | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
8 | Renusz Mikołaj | Wejherowo | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid | |
9 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
10 | Kretschmann Renata | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
11 | Bohdanowicz Karolina | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
12 | Rożniak Dawid | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
13 | sołtys urszula | gdansk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
14 | Pawełczak Karolina | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | JAtrenuje | paid |
15 | Bicki Dawid | Kamesznica | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | Husaria Race Team | |
16 | Bork Dorota | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
17 | Filipowicz Tomasz | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | Gdańskie Centrum Kontaktu | paid BM |
18 | Dzionk Łukasz | Sopieszyno | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
19 | Dąbrowicz Agnieszka | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
20 | Pietrzak Lucyna | Reda | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
21 | Rowiński Rafał | Luzino | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
22 | Kuczmarski Patryk | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
23 | Byczkowski Krystian | Kiełpino | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
24 | Banach Jakub | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | V LO Gdańsk | paid BM |
25 | Kłapyta Klaudia | Katowice | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
26 | Bujakowski Jacek | Katowice | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
27 | Ciemka Sławomir | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
28 | NARLOCH WOJCIECH | Pawłówko | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | Florian Chojnice | paid BM |
29 | Jabłońska Antonina | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
30 | Zygarłowski Jan | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
31 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | paid BM |
32 | Gozdek Aleksandra | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | O-SOWA BIEGA | paid BM |
33 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
34 | Kułakowski Piotr | Konstancin-Jeziorna | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | Człapacze | paid BM |
35 | Madziąg Natalia | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
36 | Szturo Maciej | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
37 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
38 | Witkowski Przemysław | Malbork | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
39 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
40 | STANISZEWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
41 | Saulewicz Robert | Skowarcz | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
42 | Pacyno Inga | gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
43 | Jasiczek Paulina | Gdansk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
44 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
45 | Kulik-Czerwiec Ksenia | Rumia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
46 | Klosinska Magdalena | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | M&MM's team | paid BM |
47 | Ustowska Dominika | Żukowo | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
48 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
49 | Wandtke Karol | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | Alo Gdynia | paid BM |
50 | DOMIŃCZAK DARIUSZ | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
51 | Goralewska Sylwia | Grudziądz | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
52 | Romska Karolina | Żukowo | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
53 | Zięba Olga | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
54 | Pallach Oliwia | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
55 | Sikorski Jakub | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
56 | Kotowski Kacper | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
57 | Skibiński Mateusz | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
58 | Barc Zofia | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
59 | Laskowska Nikola | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
60 | Wrzesińska Adrianna | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
61 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | Deaf team | paid BM |
62 | Piotrowski Marek | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | BigYellowFoot AdventureTeam | paid BM |
63 | Mikołajczuk Paweł | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
64 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | MartatonKa | paid BM |
65 | Frymus Agnieszka | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
66 | Werner Karolina | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | CZACHA TEAM | paid BM |
67 | Czachor Łukasz | Bolszewo | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | CZACHA TEAM | paid BM |
68 | Zmarzly Darek | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
69 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
70 | Stankiewicz Karolina | Bartoszyce | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | Husaria Race Team | paid BM |
71 | WIECZORKIEWICZ IWONA WIECZORKIEWICZ | GDAŃSK BRZEŹNO | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
72 | PALIWODA ILONA | WOCŁAWY | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | Wocławianki | paid BM |
73 | Szczesny Damian | Babi Dół | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
74 | Wesołowski Maciej | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
75 | Domżalski Marek | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
76 | Gajewska Paulina | Łódź | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
77 | Uliasz Jacek | Korczyna | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | N/Z | paid BM |
78 | Socha Oscar | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
79 | Socha Joanna | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
80 | Marszałek Mateusz | Dzierzgoń | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
81 | Plata Tom | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
82 | Plata Karolina | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
83 | WOŁKOWSKA DOROTA | MALBORK | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | ||
84 | Jankowski Mateusz | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
85 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | paid BM |
86 | Betlej Karolina | Bydgoszcz | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
87 | Rychter Magdalena | Sopot | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
88 | Grabowski Grzegorz | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
89 | Mieczan Karolina | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
90 | Mieczan Piotr | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
91 | Kuklis Tomasz | Gdańsk | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
92 | Godlewski Marek | Malbork | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | Godlewski Runners | paid BM |
93 | Godzieba Anna | Barczewo | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
94 | Godzieba Marek | Barczewo | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
95 | PRONIEWICZ ROBERT | GDYNIA | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
96 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | BBKTS | paid BM |
97 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
98 | KOBUS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
99 | Łobocka Monika | Mezowo | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM | |
100 | Cyplik Anita Cyplik | Kiełpino | Polska | strefa mieszana (start w dowolnym stroju) | paid BM |
Views: 29607