# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wandzioch Katarzyna | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | paid | |
2 | Ciborowski Itan | Pisz | Polska | Biegówki na biegunie | sebasport Pisz | paid |
3 | Ciborowska Aneta | Pisz | Polska | Biegówki na biegunie | sebasport Pisz | paid |
4 | FURMAN Magdalena | Rutka-Tartak | Polska | Biegówki na biegunie | Nadleśnictwo Suwałki | paid |
5 | Ciborowski Sebastian | Pisz | Polska | Biegówki na biegunie | sebasport Pisz | paid |
6 | Krupińska Agnieszka Małgorzata | Rajgród | Polska | Biegówki na biegunie | paid | |
7 | ZUBOWICZ Łukasz | OKÓŁEK | Polska | Biegówki na biegunie | OKÓŁEK | paid |
8 | Krupiński Robert | Rajgród | Polska | Biegówki na biegunie | paid | |
9 | Zubowicz Tomasz. | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Nadleśnictwo Suwałki - Biegówki na Biegunie | paid |
10 | Korsakowski Tadeusz | Krasnopol | Polska | Biegówki na biegunie | Bieg Wśród Krasnych Pól | paid |
11 | Paszkowska Barbara | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Góra Rowerska | paid |
12 | Jutkiewicz Waldemar | Krzywe | Polska | Biegówki na biegunie | paid | |
13 | Jutkiewicz Jędrzej | Krzywe | Polska | Biegówki na biegunie | paid | |
14 | Kozielski Arkadiusz | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
15 | Żamojtuk Daniel | Gołdap | Polska | Biegówki na biegunie | paid | |
16 | Lewandowicz Zofia | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
17 | OŁOWNIUK NATAN | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | SP 11 Suwałki | paid |
18 | OŁOWNIUK Amelia | SUWAŁKI | Polska | Biegówki na biegunie | SP 11 Suwałki | paid |
19 | OŁOWNIUK Adam | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
20 | Ostrowska Bernadetta | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
21 | Ostrowski Hubert | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
22 | Kalejta Julia | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
23 | Kalejta Bartosz | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
24 | Miklińska Marta | Augustów | Polska | Biegówki na biegunie | paid | |
25 | Ulikowski Grzegorz | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | paid | |
26 | Ulikowska Lucyna | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | paid | |
27 | Kamiński Stanisław | Płociczno-Tartak | Polska | Biegówki na biegunie | MTB Suwałki | paid |
28 | Kołosza Agnieszka | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | paid | |
29 | Sajewski Przemek | Białystok | Polska | Biegówki na biegunie | paid | |
30 | RUKŚĆ KATARZYNA | SUWAŁKI | Polska | Biegówki na biegunie | paid | |
31 | Ostrowska Bożenna | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
32 | Choroszko Dominik | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
33 | Radziszewski Krzysztof | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
34 | Ostrowska Natalia | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
35 | Ostrowska Dorota | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
36 | Ostrowska Paulina | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
37 | Jankowski Damian | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
38 | Macianis Stanisław | Sejny | Polska | Biegówki na biegunie | paid | |
39 | Ostrowski Wiktor | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
40 | Zieliński Michał | Filipów | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
41 | Sienkiewicz Łukasz | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
42 | Żuryński Damian | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
43 | Jurewicz Dawid | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
44 | Rodziewicz Krystian | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach | paid |
45 | Ostrowski Marcin | Suwałki | Polska | Biegówki na biegunie | SOSW nr1 | paid |
46 | Przyłucki Krzysztof | Łękuk Mały | Polska | Biegówki na biegunie | paid |
Views: 16312