# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bielińska Natalia | Węgle Żukowo 33, 82-325 Markusy | Polska | 5 km Bieg Główny | Przedszkole nr 15 w Elblągu | paid |
2 | Mamczyński Mariusz | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
3 | Cieszyński Artur | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
4 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Active Malbork | paid |
5 | Marzec Leszek | Dudyńce | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
6 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg Główny | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | paid |
7 | Ada Lalikowska | Malbok | Polska | 5 km Bieg Główny | CELA TEAM | paid |
8 | Karczewski Andrzej | Sztutowo | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
9 | Treder Łukasz | Tczew | Polska | Biegi dzieci | Fontanna Marzeń szkoła podstawowa | |
10 | Serafin Bartłomiej | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
11 | Serafin Nikodem | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | ||
12 | Serafin Leon | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | ||
13 | Fil Beata | Tczew | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
14 | Grządka Marcin | Malbork | Polska | Biegi dzieci | SP Nr 3 Malbork | |
15 | Śledziewski Antoni | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | AMO Gdynia | |
16 | Góźdź Zuzanna | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | ||
17 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
18 | Ulatowska Magdalena | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Nyborg-Mawent | paid |
19 | Gadaj Michał | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | ||
20 | Fabiański Tomasz | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Nyborg-Mawent | paid |
21 | Statkiewicz Agnieszka | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Nyborg-Mawent | paid |
22 | Nowakowska Kamila | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Nyborg-Mawent | paid |
23 | Gierszewska Anna | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Nyborg-Mawent | paid |
24 | Dabrowska Karolina | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Nyborg-Mawent | paid |
25 | Bacławski Ksawier | Elbląg | Polska | Biegi dzieci | przedszkole numer 33 | |
26 | Bartnikowski Stanisław | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
27 | Brodzik Martyna | Lisewo Malborskie | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
28 | Brygała Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | ELITE TEAM | paid |
29 | Fiałek Alicja | MALBORK | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
30 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
31 | Pacewicz Szymon | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | SP 2 Gdańsk | |
32 | Drosik Magdalena | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
33 | Ziemba Karolina | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
34 | Podhorodecki Arkadiusz | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT - Elbląg Triathlon Team | paid |
35 | Kownacki Mateusz | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
36 | Lutomski-Juryłowicz Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
37 | Barecka Oliwia | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Sp 2 Malbork | |
38 | Barecka Karolina | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Sp 2 Malbork | |
39 | Skibiński Robert | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
40 | Konefał Dorota | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | paid | |
41 | Smilgin Dariusz | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | paid | |
42 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
43 | Dymińska Natalia | Iława | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
44 | Rapcewicz Marcin | Braniewo | Polska | Biegi dzieci | ||
45 | Laskowska Edyta | Susz | Polska | 5 km Bieg Główny | Lwy Morskie Susz | paid |
46 | Bartczak Magda | Toruń | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT - Elbląg Triathlon Team | paid |
47 | sojka zbigniew | malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
48 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | 5 km Bieg Główny | LKS ZANTYR SZTUM | paid |
49 | Kleczewska Kaja | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
50 | Olęcka Magda | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | paid | |
51 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | 5 km Nordic Walking | paid | |
52 | Paliwoda Wiktor | Łódź | Polska | 5 km Bieg Główny | K.S. Tęcza | paid |
53 | Różalski Piotr | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT - Elbląg Triathlon Team | paid |
54 | Wiśniewska Amelia | Malbork | Polska | Biegi dzieci | AbsofuckinlutelyTeam | |
55 | Szeliga Jan | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
56 | Statkiewicz Mateusz | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Bratek Malbork | |
57 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Step by Step | paid |
58 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT - Elbląg Triathlon Team | paid |
59 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | paid |
60 | Fabianska Zuzanna | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Godlewski Runners | |
61 | Posim Dariusz | Dubiel | Polska | 5 km Nordic Walking | Wataha | paid |
62 | Przypisny Mateusz | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
63 | Krajewski Stanisław | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
64 | Drosik Lena | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
65 | Ziemba Franciszek | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
66 | Ulanowska Michalina | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
67 | Ulanowska Liliana | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
68 | Sajkowska Ewa | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | paid | |
69 | Sajkowski Patryk | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Sokół Malbork | |
70 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | ZANTYR LKS | paid |
71 | Mogiłka Maria | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Oceloty Kruszyn Krajeński | |
72 | Mogiłka Franciszek | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Oceloty Kruszyn Krajeński | |
73 | Mogiłka Jacek | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Oceloty Kruszyn Krajeński | paid |
74 | Góźdź Aleksandra | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | paid | |
75 | Saniuk Edward | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | FACE NORDIC WALKING TEAM | paid |
76 | Sokołowska Dominika | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Katolicka Szkoła Podstawowa Malbork | |
77 | Rohde Judyta | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
78 | Kulik Mateusz | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
79 | Sławecka Zuzanna | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
80 | Sławecki Wojtek | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
81 | Kulik Tomasz | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
82 | Górska Martyna | Toruń | Polska | 5 km Bieg Główny | SORW Malbork | paid |
83 | Kownacka Marta | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
84 | Pegza Robert | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
85 | Bisewski Bartosz | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
86 | Bisewska Magdalena | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
87 | Bisewska Otylia | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
88 | Bisewska Beata | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
89 | Ciachorowska Monika | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła podstawowa nr 8 Malbork | |
90 | Lesiuk Kacper | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ZSP3 Malbork | |
91 | Kalinowski Aleksander | Grudziądz | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa w Węgrowie | |
92 | Sidor Jan | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
93 | Maria Wójtowicz | Pruszków | Polska | Biegi dzieci | ||
94 | Wójtowicz Natalia | Pruszków | Polska | Biegi dzieci | ||
95 | Wójtowicz Szymon | Pruszków | Polska | Biegi dzieci | ||
96 | Grabowska Gabriela | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
97 | Sławecki Wojtek | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | paid | |
98 | Grabowska Zuzanna | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
99 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | 22. Baza Lotnictwa Taktycznego | paid |
100 | Groszkowska Alicja | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Sp 8 Malbork |
Views: 20861