Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kaszyński Miłosz Sopot START z kartą sopocką LightBox runners team paid on-line
2 Lisiecka Dorota Lisiecka Gdynia START paid on-line
3 Mielczarek Justyna Sopot START z kartą sopocką paid on-line
4 Łukaszewicz Sylwia Gdańsk START O-SOWA BIEGA paid on-line
5 Torbicz Piotr Gdansk START 666 paid on-line
6 Felchner Agnieszka Wejherowo START paid on-line
7 Drawc Mieczysław Gdańsk START SPORTEVO paid on-line
8 Kotrych Jarosław Ciechocinek START paid on-line
9 Wróbel Małgorzata Gdańsk START paid on-line
10 Gajowniczek Anna Gdańsk START paid on-line
11 Kreja Łukasz Tczew START Biegający Tczew paid on-line
12 Sosnowska Laura Gdańsk START 65 lat i więcej SKLA sopot free participation
13 Szumielewicz Kinga Banino START BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
14 Gąsiorowski Rafał Banino START BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
15 Pawłowska Beata Elbląg START 50.00 PLN
16 Pawłowski Krzysztof Elbląg START 50.00 PLN
17 Grzeszczak Małgorzata Gdynia START Biegamyrazem.pl paid on-line
18 Dębińska Agnieszka Gdańsk START paid on-line
19 Struk Adam Słuchowo START paid on-line
20 Werbowa Malwina kowale START paid on-line
21 Nowińska Katarzyna Kowale START paid on-line
22 Wojtacki Sławomir Jankowo Gdańskie START Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino paid on-line
23 Grzegorek Małgorzata Gdańsk START paid on-line
24 Cieluch Arkadiusz Sopot START paid on-line
25 Ambroziak Krzysztof Gdańsk START Autopay Sports Team paid on-line
26 Szemberski Szymon Gdańsk START 30.00 PLN
27 Miłkowski Mariusz Gdynia START 30.00 PLN
28 Łudczak Sylwia Gdańsk START Parkrun Gdańsk-Południe paid on-line
29 Łudczak Krzysztof Gdańsk START Parkrun Gdańsk-Południe paid on-line
30 Naczk Leonard lębork START Lęborkie Lwy paid on-line
31 Szymański Mateusz Władysławowo START paid on-line
32 Tyrkin Paweł Gdańsk START Laureate Team paid on-line
33 Regliński Wojciech Regliński Sopot START z kartą sopocką SPK paid on-line
34 Dobrowolska Hanna Gdańsk START paid on-line
35 glombiowski tomasz Gdynia START 30.00 PLN
36 Skibinski Tomasz Gdańsk START Laureate Team paid on-line
37 Krawczuk Agnieszka Gdynia START paid on-line
38 malkov iurii sopot START paid on-line
39 Kuc Michał Gdynia START Uniwersytet Morski Gdynia paid on-line
40 Żyliński Gracjan Bezledy START paid on-line
41 Piasecki Kamik Elbląg START paid on-line
42 Ciszak Dominik Ciszak Elbląg START paid on-line
43 Polikowski Patryk Sopot START z kartą sopocką paid on-line
44 Tuwalska Elżbieta Gdańsk START LKS Zantyr Sztum paid on-line
45 Roczyński Rafał Gdańsk START Laureate paid on-line
46 Dobrowolski Dariusz Gdansk START ADVA OPTICAL paid on-line
47 Zakrzewski Daniel Gdańsk START Laureate paid on-line
48 Disterhoft Kasia Gdansk START Laureate paid on-line
49 Kerlefsen Terje Oslo START paid on-line
50 Arendt Agnieszka Gdańsk START Żarta Wataha paid on-line
51 Cendrowski Tomasz Gdynia START paid on-line
52 Krzeszowiec Adam Gdańsk START paid on-line
53 Pająk Ewelina Reda START paid on-line
54 Czech Przemysław Tczew START paid on-line
55 Błaszczuk Maja Gdynia START TriMama / Morsy Gdyńskie paid on-line
56 Mickiewicz Ilona Wejherowo START paid on-line
57 Wolska Aleksandra Mosty START 45.00 PLN
58 Muller Krzysztof Gdańsk START paid on-line
59 BARYŁA Tomasz GDYNIA START paid on-line
60 sołobodowski maciej sopot START z kartą sopocką paid on-line
61 Kaniewska Emilia Kowale START paid on-line
62 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskiie START Crosselite paid on-line
63 Białka Remigiusz Gdańsk START paid on-line
64 Gach Maciej Gdańsk START Pomorze Biega i Pomaga paid on-line
65 Lipka Paweł Sopot START z kartą sopocką Grand Tenis Sopot paid on-line
66 Ostapczuk Monika Gdynia START paid on-line
67 Ostapczuk Kamil Gdynia START paid on-line
68 Łukowicz Tomasz Gdynia START paid on-line
69 Łukowicz Ewa Gdynia START paid on-line
70 Rychert Oliwia Gdynia START paid on-line
71 Rychert Jan sopot START paid on-line
72 Szady Elżbieta Gdańsk START paid on-line
73 Eliasz Dawid Hel START paid on-line
74 Kharyton Marina Gdańsk START paid on-line
75 Szczukiewicz Krzysztof Gdańsk START paid on-line
76 Dąbrowska Aleksandra Gdańsk START paid on-line
77 Kujawska Katarzyna Gdynia START Mamy-Biegamy paid on-line
78 Kurnatowska Beata Chwaszczyno START paid on-line
79 Marchewicz Jolanta Gdańsk START 65 lat i więcej paid on-line
80 Sławiński Jakub Straszyn START paid on-line
81 KOWALSKI ŁUKASZ Gdańsk START paid on-line
82 Jewiarz Karol Gdańsk START paid on-line
83 Kotłowska-Niszcz Lidia Sopot START z kartą sopocką paid on-line
84 Sawicki Maciej Sopot START z kartą sopocką paid on-line
85 Milas Mariusz Susz START Rozbiegany Susz paid on-line
86 KRÓL BŁAŻEJ KĘBŁOWO START GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA paid on-line
87 Łoś Karolina Gdańsk START Panny z Wilka paid on-line
88 Dąbrowska Magdalena Gdańsk START Panny z Wilka paid on-line
89 Spurgiasz Patryk Mrzezino START 30.00 PLN
90 Psiuk Hubert Rybno START paid on-line
91 Kaminska-Olczak Marta Gdansk START paid on-line
92 Olchowy Ewelina Gdańsk START 1/2 Piątej Galaktyki paid on-line
93 Ostrówka Waldemar Lębork START LKB im BRACI PETK paid on-line
94 Bystrzak Tomasz Gdańsk START Bystry2 paid on-line
95 Guza Jarosław Wejherowo START paid on-line
96 Skrodzka Aleksandra Skowarcz START Bydgoska Szkoła Wyższa paid on-line
97 Jan Dominik Lipski Lębork START 65 lat i więcej LKB im BRACI PETK/ Różanka paid on-line
98 Olejniczak Malgorzata Tczew START 30.00 PLN
99 Naczk Wiktoria Lębork START LKB im BRACI PETK paid on-line
100 Szulc Monika Tczew START Crosselite paid on-line


Views: 4182

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ