Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Teschner Marcel Poznań START paid on-line
2 Teschner Marta Poznań START paid on-line
3 Grzesik Marcin Kowale START paid on-line
4 Dziemian Jakub Gdańsk START paid on-line
5 Tołoczko Magdalena Sopot START z kartą sopocką paid on-line
6 Sowulewski Oliver Sowulewski Sopot START z kartą sopocką LightBox runners team paid on-line
7 Zawadziński Łukasz Gdańsk START paid on-line
8 Płusa Monika Warszawa START paid on-line
9 Stankiewicz Paweł Gdynia START Ambitious Runners Team paid on-line
10 Wolny Malgorzata Rotmanka START paid on-line
11 Wolny Marcin Rotmanka START paid on-line
12 Karpińska Karolina Cieplewo START paid on-line
13 wasilewski grzegorz sopot START z kartą sopocką DUDYCZ run paid on-line
14 Ozimkowski Krzysztof Gdańsk START paid on-line
15 Wawrzyniak Jolanta Gdańsk START paid on-line
16 Mika Magdalena Gdynia START paid on-line
17 Fryga Patryk Gdańsk START paid on-line
18 Jurczak Jakub Gdańsk START GKK Hanza paid on-line
19 Własów Joanna Sopot START z kartą sopocką paid on-line
20 Karnabal Hubert Sopot START z kartą sopocką paid on-line
21 Cichosz Aleksandra Gdańsk START paid on-line
22 Parandyk Marlena Juszkowo START paid on-line
23 Pochopień Mira Gdańsk START Wataha-Łączy nas bieganie paid on-line
24 Waśkowiak Wojciech Gdynia START Biegam bo mi żona karze paid on-line
25 Gehrke Tomasz Gdynia START paid on-line
26 Wątor Rafał Słupsk START paid on-line
27 Yaremenko Oleksii 80-209 Chwaszczyno, Kaszubska Droga 27E/3 START paid on-line
28 Kotala Marta Gdańsk START paid on-line
29 Żywluk Adriana Gdańsk START Laureate paid on-line
30 Pliszka Łukasz Gdańsk START paid on-line
31 Marchenko DENYS Gdynia START
32 Osipiak Magdalena Gdynia START paid on-line
33 Mydlarski Jarosław Gdynia START paid on-line
34 Kaczmarek Daria Gdańsk START paid on-line
35 Kozaczek Marcin Gdańsk START paid on-line
36 Andrzejewska Ewa Wierzbinek START paid on-line
37 Górtowski Remigiusz Kretki Małe START NestRun paid on-line
38 Stramek Łukasz Sopot START Crossfit trójmiasto paid on-line
39 Guzowski Dariusz Trzebielino START Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom paid on-line
40 Waśkowiak Agnieszka Gdynia START paid on-line
41 Błaszczak Waldemar Gdańsk START 65 lat i więcej paid on-line
42 Grążawski Piotr Gdynia START Grą Biegiem Rowerem paid on-line
43 Nowakowska Monika Gdańsk START paid on-line
44 Stukan Maciej Sopot START z kartą sopocką paid on-line
45 Stukan Joanna Sopot START z kartą sopocką paid on-line
46 Dzioba Michał Sopot START z kartą sopocką Tri Dzioba Team paid on-line
47 Sobczyk Mariusz Sobczyk Słupsk START paid on-line
48 Suszyńska Anna Gdynia START 65 lat i więcej Morsy Gdyńskie
49 Malchow Erik Sopot START z kartą sopocką paid on-line
50 Szydłowski Paweł Sopot START z kartą sopocką Cafe FERBER SOPOT paid on-line
51 Dyrdowski Mateusz Gdynia START paid on-line
52 Wendykowski Tomasz Sopot START z kartą sopocką paid on-line
53 Wendykowska Honorata Sopot START z kartą sopocką paid on-line
54 Tarasiewicz Ryszard Braniewo START 65 lat i więcej
55 Wierciński Robert Malbork START paid on-line
56 Borcowski Janusz Gdynia START weterynek.pl/Bike U Up paid on-line
57 Rucińska Agnieszka Gdynia START paid on-line
58 Potrykus Magdalena Reda START paid on-line
59 Gajdus Wiktor Gdańsk START DCT Drużyna Biegowa paid on-line
60 Pietrasiuk Marcin Gdańsk START 20.00 PLN
61 Bukowski Dariusz Sopot START z kartą sopocką AZS UG paid on-line
62 Grygorowicz Bartosz Gdańsk START KULIK&KUREK paid on-line
63 Dziuba Monika Gdańsk START paid on-line
64 Zwoliński Łukasz Gdańsk START Calypso Sopot paid on-line
65 Tomys Ryszard Szemud START 65 lat i więcej
66 Żwirowski Adam Gdańsk START paid on-line
67 Dampc Ania Wejherowo START
68 Czechowska Magdalena Gdansk START paid on-line
69 rogalska Magdalena Gdansk START Run Beach Morning
70 Mattik Damian Sopot START z kartą sopocką paid on-line
71 Ostrowski Grzegorz Ostrowski Elbląg START paid on-line
72 Zamarripa Karolina Gdynia START z kartą sopocką LKS Zorza Gdynia; NeuroSana
73 García Castro Iván Manuel Gdynia START paid on-line
74 Czapiński Michał Reda START EUROPELL - BIKE U UP paid on-line
75 Popiel Marek Gdańsk START
76 Robakowska Ewa Sopot START z kartą sopocką Biegowy Świat paid on-line
77 Szczecińska Marta Szczecińska Kielce START bieganiezwozkiem.pl paid on-line
78 Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński START LKS Zorza Gdynia
79 Patkowska Agata Gdynia START paid on-line
80 Łabiak Dawid Wilkanowo START paid on-line
81 Simlat Katarzyna Złocieniec START FoxEnergy paid on-line
82 Mosiejczyk Jakub Prabuty START paid on-line
83 Turska Barbara Gdańsk START paid on-line
84 Plisińska Katarzyna Pogórze START paid on-line
85 Pietrzak Kamil Gdynia START Biegowa Rodzinka paid on-line
86 Oseńko Adam Wejherowo START BUSPRESTIGE paid on-line
87 Szczęsny Tadeusz Gdańsk START Kacpery paid on-line
88 Kazyaka Katarzyna Gdynia START biegamyrazem.pl Gdynia paid on-line
89 Giembicki Jan Sztum START LKS Zantyr Sztum paid on-line
90 Kucharska Liliana Gdańsk START paid on-line
91 Kucharski Błażej Gdańsk START paid on-line
92 Sietiewiniec Sabina Wejherowo START paid on-line
93 Czapiewski Michał Gdańsk START paid on-line
94 Sietiewiniec Wojciech Wejherowo START paid on-line
95 Sarwińska Dorota Gdańsk START paid on-line
96 Komorowski Szymon Gdańsk START paid on-line
97 Połeć Arkadiusz Gdynia START paid on-line
98 Gajda Maciej Gdynia START MAM TĘ MOC TEAM paid on-line
99 Zeszutek Natalia Gdynia START z kartą sopocką Complexsports paid on-line
100 Kapeluch Sławomir Gdańsk START Back to Run paid on-line


Views: 7933

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ