# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Głowacki Szymon Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" MUKOwaleczni free participation
2 Mikolajewski Tymon Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole free participation
3 Siwicki Hubert Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" free participation
4 Halman Nikola Luzino Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
5 Kuchta Antoni Sopot Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp 8 Sopot free participation
6 Kreft Hanna Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP 50 Gdańsk free participation
7 Kosznik Mikołaj Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Portowiec Gdańsk free participation
8 Kosznik Maciej Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Portowiec Gdańsk free participation
9 Kosznik Franek Gdańsk Bieg "MALUCHA" Przedszkole 15 Niezapominajka Gdańsk free participation
10 Pakura Maciej Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Dream Tri Team Kids / SP 79 Gdańsk free participation
11 Pakura Szymon Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Dream Tri Team Kids / SP 79 Gdańsk free participation
12 Miszewski Tymon Gdansk Bieg "MALUCHA" Dream Tri Team Kids / III STO Gdańsk free participation
13 Blumkowska Lilianna Rumia Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole pod Topola free participation
14 Krajewski Jacek GDANSK-OLIWA Bieg "MINI MALUCHA" free participation
15 Treder Łukasz Tczew Bieg "MŁODZIEŻOWY" Fontanna Marzeń szkoła podstawowa free participation
16 Żmija Michalina Lębork Bieg "MŁODZIEŻOWY" Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego free participation
17 Lewandowski Filip Lębork Bieg "MŁODZIEŻOWY" SKLA Sopot free participation
18 Wybieralska Martyna Lębork Bieg "MŁODZIEŻOWY" Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego free participation
19 Pieniążek Jakub Lębork Bieg "MŁODZIEŻOWY" Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego free participation
20 Metera Konrad Lębork Bieg "MŁODZIEŻOWY" Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego free participation
21 Gołąbowicz Oliwa Lębork Bieg "MŁODZIEŻOWY" Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego free participation
22 Przepiórka Artur Lębork Bieg "MŁODZIEŻOWY" Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego free participation
23 Labuda Łucja Maszewo Lęborskie Bieg "MŁODZIEŻOWY" Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego free participation
24 Gruźlewski Filip Gdańsk Bieg "MALUCHA" Przedszkole 82 Gdańsk free participation
25 Charuk Nikodem Rokitnica Bieg "MINI MALUCHA" Stamar free participation
26 Lewandowska Sonia Lębork Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
27 Budziński Bartosz Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" free participation
28 Becker Igor Reda Bieg "MALUCHA" Chatka Puchatka Punkt Przedszkolny free participation
29 Grabowski Andrzej Sopot Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 5 w Sopocie free participation
30 Kordek Paweł Gdańsk Bieg "MALUCHA" Przedszkole Nr 7 w Gdańsku free participation
31 Kordek Robert Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole Nr 7 w Gdańsku free participation
32 Torbicz Henryk Gdansk Bieg "MALUCHA" SP 76 free participation
33 Zwara Julia Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" MUKOwaleczni/ UKS Żabianka free participation
34 Oryńczak Aleksander Gdansk Bieg "MALUCHA" Przedszkole 82 Gdańsk free participation
35 Łochińska Joanna Pasłęk Bieg "MINI MALUCHA" Active Family Pasłęk free participation
36 Łochiński Antoni Pasłęk Bieg "MALUCHA" Active Family Pasłęk free participation
37 Walas Daniel Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
38 Urban Paulina Bojano Bieg "MŁODZIEŻOWY" SKLA Sopot free participation
39 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg "MALUCHA" free participation
40 Gurzęda Kacper Rumia Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
41 Gurzęda Eryk Rumia Bieg "MALUCHA" free participation
42 Górecki Mateusz Pruszcz Gdański Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
43 Górecka Agata Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" free participation
44 Wasilke Paulina Wejherowo Bieg "MINI MALUCHA" free participation
45 Wasilke Julia Wejherowo Bieg "MALUCHA" free participation
46 Duda Jasiek Gdynia Bieg "MALUCHA" free participation
47 Żórawska Magdalena Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" free participation
48 Żórawska Wiktoria Gdynia Bieg "MALUCHA" Przedszkole "Pod Żaglami" free participation
49 Leik Wiktor Straszyn Bieg "MALUCHA" Szkoła Podstawowa w Straszynie free participation
50 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg "MALUCHA" free participation
51 Witkiewicz Lena Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP nr 33 Gdynia free participation
52 Leszczyńska Milana Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
53 Gorzelak Maja Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" free participation
54 Szwed Dominik Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" GZSiSS / SP92 free participation
55 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni free participation
56 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
57 Leik Marta Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
58 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
59 Dudek Ewa Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Rotmanka free participation
60 Gołąbko Szymon Pruszcz Gdański Bieg "MŁODZIEŻOWY" As Piłeczka Pruszcz Gdański free participation
61 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" GTS Borkowo free participation
62 Nawrot Lena Malbork Bieg "MALUCHA" free participation
63 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" free participation
64 Olszewska Zuzanna Pasłęk Bieg "MALUCHA" Active Family Pasłęk free participation
65 Olszewski Jakub Pasłęk Bieg "MALUCHA" Active Family Pasłęk free participation
66 Burliński Xawery Pasłęk Bieg "MINI MALUCHA" Active Family Pasłęk free participation
67 Burlińska Katarzyna Pasłęk Bieg "MALUCHA" Active Family Pasłęk free participation
68 Elmanowska Natalia Reda Bieg "MINI MALUCHA" free participation
69 Elmanowska Joanna Reda Bieg "MINI MALUCHA" free participation
70 Wesołowski Marcel Malbork Bieg "MALUCHA" free participation
71 Janiszewska Kinga Banino Bieg "MALUCHA" free participation
72 Janiszewska Michalina Banino Bieg "MINI MALUCHA" free participation
73 Sprengel Hubert Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła kowale free participation
74 Tokarska Laura Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
75 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
76 Łukiański Szymon Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
77 Łukiański Marcin Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
78 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" free participation
79 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
80 Falk Maciej Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk free participation
81 Miczka Mikołaj Siemianowice Śląskie Bieg "MALUCHA" free participation
82 Królik Wojciech Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
83 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
84 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański free participation
85 Rapa Jakub Kowale Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp Kowale free participation
86 Rapa Zuzanna Kowale Bieg "MALUCHA" Przedszkole Kowale free participation
87 Tuźnik Filip Pruszcz Gdański Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim free participation
88 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg "MALUCHA" SGA Gdynia free participation
89 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" SGA Gdynia free participation
90 Piechowski Jakub Sopot Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP9 free participation
91 Motyka Martyna Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła Podstawowa Nr 76 free participation
92 Motyka Weronika Gdańsk Bieg "MALUCHA" Szkoła Podstawowa Nr 76 free participation
93 Sharma Ayan Sopot Bieg "MALUCHA" free participation
94 Sharma Anisa Sopot Bieg "MINI MALUCHA" free participation
95 Dybowski Oskar Rumia Bieg "MALUCHA" Komando Flaki free participation
96 Dybowski Hubert Rumia Bieg "MALUCHA" Komando Flaki free participation
97 Bójczuk Piotr Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
98 Jelnicki Stanisław GDAŃSK Bieg "MŁODZIEŻOWY" GIM 49 free participation
99 Jelnicki Franciszek GDAŃSK Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP 89 free participation
100 Jelnicki Jan GDAŃSK Bieg "MALUCHA" przedszkole "Kubuś Puchatek" free participation


Views: 1054

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ