# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | KUKS Remus | |
2 | Kubicki Antoni | Gdansk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
3 | Szwelnik Andrzej | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
4 | Gorzewski Grzegorz | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
5 | Wanionek Anna | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
6 | Wanionek Tymoteusz | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
7 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ZSP nr 3 | |
8 | Woźniak Milena | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
9 | Bąkała Michalina | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
10 | Tasior Amelia | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
11 | Papke Marcel | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
12 | Śmiechowska Weronika | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
13 | Nastały Jan | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
14 | Lodzińska Martyna | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
15 | Szreder Martyna | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
16 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
17 | Hermann Oliwia | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
18 | Pobudkiewicz Zuzanna | GMINA WICKO | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Ekoludek Szczenurze | |
19 | Gleinert Jakub | Żukowo | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
20 | Rudź Lena | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp Banino | |
21 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
22 | Fierek Kalina | Rębiechowo | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
23 | Modelski Dawid | Baniocha | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
24 | Siedlecki Tymek | Leźno | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
25 | Wanionek Mateusz | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
26 | Gulcz Basia | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
27 | Gierszewski Igor | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
28 | Gierszewska Lena | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
29 | Dulian Tymon | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
30 | Bucewka Michalina | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
31 | Tusk Agnieszka | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
32 | Thrun Kamil | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
33 | Thrun Weronika | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
34 | Kubicka Julia | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
35 | Kubicka Amelia | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
36 | Siuda Franciszek | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
37 | Mocarska Weronika | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
38 | Teska Lena | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS BANINO | |
39 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | LKS Zorza Gdynia | |
40 | Głowacki Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | MUKOwaleczni | |
41 | Halman Nikola | Luzino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
42 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 8 Sopot | |
43 | Kreft Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 50 Gdańsk | |
44 | Kosznik Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Portowiec Gdańsk | |
45 | Kosznik Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Portowiec Gdańsk | |
46 | Pakura Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Dream Tri Team Kids / SP 79 Gdańsk | |
47 | Pakura Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Dream Tri Team Kids / SP 79 Gdańsk | |
48 | Treder Łukasz | Tczew | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Fontanna Marzeń szkoła podstawowa | |
49 | Żmija Michalina | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
50 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SKLA Sopot | |
51 | Wybieralska Martyna | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
52 | Pieniążek Jakub | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
53 | Metera Konrad | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
54 | Gołąbowicz Oliwa | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
55 | Przepiórka Artur | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
56 | Labuda Łucja | Maszewo Lęborskie | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
57 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
58 | Zwara Julia | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | MUKOwaleczni/ UKS Żabianka | |
59 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
60 | Urban Paulina | Bojano | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SKLA Sopot | |
61 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
62 | Górecki Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
63 | Witkiewicz Lena | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP nr 33 Gdynia | |
64 | Szwed Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | GZSiSS / SP92 | |
65 | Dzięcielski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni | |
66 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
67 | Gołąbko Szymon | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | As Piłeczka Pruszcz Gdański | |
68 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | GTS Borkowo | |
69 | Sprengel Hubert | Borkowo | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła kowale | |
70 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
71 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
72 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
73 | Falk Maciej | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk | |
74 | Tuźnik Filip | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim | |
75 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SGA Gdynia | |
76 | Piechowski Jakub | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP9 | |
77 | Motyka Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
78 | Jelnicki Stanisław | GDAŃSK | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | GIM 49 | |
79 | Jelnicki Franciszek | GDAŃSK | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 89 | |
80 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 27 Gdańsk | |
81 | Wieczorkowska Dalia | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | British International School Gdańsk | |
82 | Szostak Gabriela | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
83 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Active Family Pasłęk | |
84 | Szarkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
85 | Żakowiecki Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | As Piłeczka Pruszcz Gdański | |
86 | Pouch Martyna | REda | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkola Podstawowa nr.3 Reda | |
87 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
88 | Żochowska Liliana | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SKLA Sopot | |
89 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 34 Gdynia | |
90 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | sp 17 Gdynia | |
91 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | GENETIX Team/SP 39 Gdynia | |
92 | Rokita Maja | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | LKS Zorza Gdynia | |
93 | Dzik Ksawery | Elbląg | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 6 Elblag | |
94 | Wera Dominik | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | As Piłeczka Pruszcz Gdański |
Views: 8638