# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wichnowski Ignacy REDA Bieg "MALUCHA" Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia free participation
2 Wichnowski Antoni REDA Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 2 reda free participation
3 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" LKS Zorza Gdynia free participation
4 Heynar Jan Sopot Bieg "MALUCHA" free participation
5 Heynar Martyna Sopot Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
6 Gorzelak Maja Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" free participation
7 Kuliński Markus Sopot Bieg "MALUCHA" k3racingpl free participation
8 Gasperowicz Anna Gdańsk Bieg "MALUCHA" SP 5 Gdańsk free participation
9 Dąbrowska Alicja Gdańsk Bieg "MALUCHA" SP 5 Gdańsk free participation
10 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP 44Gdynia free participation
11 Artiomow Piotr Sopot Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 4 w Sopocie free participation
12 Shawki Alex Tokary Bieg "MINI MALUCHA" free participation
13 Waszczuk Emilka Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" Guderskiego team free participation
14 Kamiński Franek Gdańsk Bieg "MALUCHA" Guderskiego team free participation
15 Kamińska Zosia Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" Guderskiego team free participation
16 Przybyszewski Paweł Gdańsk Bieg "MALUCHA" Sp 8 Gdańsk free participation
17 Maj Magdalena Rumia Bieg "MŁODZIEŻOWY" RKS Rumia free participation
18 Płotka Aleks Gdynia Bieg "MALUCHA" free participation
19 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg "MALUCHA" OSP KŁOSOWO free participation
20 Krawczyk Aniela Kłosowo Bieg "MINI MALUCHA" OSP KŁOSOWO free participation
21 Tabisz Szymon Sopot Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 4 w Sopocie free participation
22 Tabisz Kuba Sopot Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP9 SOPOT free participation
23 Langowska Ewa Otomino Bieg "MALUCHA" free participation
24 Rozmus Filip Sopot Bieg "MŁODZIEŻOWY" FamilyTeam Sopot free participation
25 Rozmus Hania Sopot Bieg "MALUCHA" FamilyTeam Sopot free participation
26 Świacka Zuzanna Słupsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP2 słupsk free participation
27 Świacka Zofia Słupsk Bieg "MINI MALUCHA" free participation
28 Sawicka Alicja Sopot Bieg "MALUCHA" Szkoła podstawowa nr 8 w Sopocie free participation
29 Sawicki Maurycy Sopot Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 10 w Sopocie free participation
30 Zawadziński Oliwier Radunica Bieg "MINI MALUCHA" free participation
31 Zawadzińska Maja Radunica Bieg "MINI MALUCHA" free participation
32 Górzna Kornelia Sopot Bieg "MALUCHA" SASP free participation
33 Górzny Rafał Sopot Bieg "MŁODZIEŻOWY" SASP free participation
34 Twarowska Milena Suchy Dwór Bieg "MŁODZIEŻOWY" Do Pogorze free participation
35 Ben Younes Monika Oliwa Bieg "MINI MALUCHA" free participation
36 Buko Janina Poznań Bieg "MALUCHA" Publiczne Przedszkole Misia Colargola w Poznaniu free participation
37 Mikielska Natalia Wocławy Bieg "MINI MALUCHA" free participation
38 Sitny Nikodem Rumia Bieg "MALUCHA" free participation
39 Becker Igor Reda Bieg "MALUCHA" Chatka Puchatka free participation
40 Gierszewski Janek Banino Bieg "MINI MALUCHA" UKS Banino free participation
41 Wiesner Maciej Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
42 Ludek Julia Gdynia Bieg "MALUCHA" free participation
43 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg "MALUCHA" Sp 8 Gdańsk free participation
44 Leik Marta Gdańsk Bieg "MALUCHA" Sp 8 Gdańsk free participation
45 WRAGA OLIWIA GDAŃSK Bieg "MALUCHA" PRZEDSZKOLE NR 68 W GDAŃSKU free participation
46 PERKA Bartosz Sopot Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP9 SOPOT free participation
47 Lewandowski Filip Lębork Bieg "MŁODZIEŻOWY" SKLA Sopot free participation
48 Lewandowska Sonia Lębork Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
49 Falk Natalia Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
50 Falk Julia Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
51 Ostrowski Nathan Elbląga Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sportowa szkoła podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczykow free participation
52 Dembek Ksawier Bolszewo Bieg "MŁODZIEŻOWY" Kujony free participation
53 Malinowska Nadia Sopot Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 8 w Sopocie free participation
54 Malinowski Michał Sopot Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole nr 8 w Sopocie free participation
55 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP 16 Gdynia free participation
56 Czoska Jakub Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
57 Choma Adam Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" Chomikovscy free participation
58 Choma Aleksandra Gdańsk Bieg "MALUCHA" Chomikovscy free participation
59 Ubrych Szymon Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp 21 Gdynia free participation
60 Ubrych Miłosz Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" AP KP Gdynia free participation
61 Matyka Witold Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" GTS Borkowo free participation
62 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" GTS Borkowo free participation
63 Kwiatkowska Marta Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole nr 58 w Gdyni free participation
64 Kwiatkowska Magdalena Gdynia Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 53 w Gdyni free participation
65 Buko Wiktor Sopot Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 2 w Sopocie free participation
66 Żórawska Wiktoria Gdynia Bieg "MALUCHA" Przedszkole "Pod Żaglami" free participation
67 Żórawska Magdalena Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole "Pod Żaglami" free participation
68 Kaźmierczak Maja Gdynia Bieg "MALUCHA" free participation
69 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg "MALUCHA" free participation
70 Szczerba Agata Gdynia Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 13 w Gdyni free participation
71 Szczerba Wojciech Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole nr 13 w Gdyni free participation
72 Witkowski Filip Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" free participation
73 Witkowska Zofia Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
74 Shtonda Denys Gdańsk Bieg "MALUCHA" Przedszkole pozytywka free participation
75 Baranowska Oliwia Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP Banino free participation
76 Koza-Zatoński Dorian Banino Bieg "MALUCHA" UKS Banino free participation
77 Hinca Franciszek Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
78 Bolin Jagoda Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
79 Szreder Martyna Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
80 Fierek Kalina Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
81 Fierek Nela Banino Bieg "MALUCHA" UKS Banino free participation
82 Fierek Olek Banino Bieg "MALUCHA" UKS Banino free participation
83 Baranowski Adam Banino Bieg "MALUCHA" UKS Banino free participation
84 Kołakowski Remi Banino Bieg "MALUCHA" UKS Banino free participation
85 Thrun Kamil Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
86 Thrun Weronika Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
87 Wątka Jakub Banino Bieg "MALUCHA" UKS Banino free participation
88 Teska Lena Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
89 Poliwka Alicja Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
90 Siuda Franciszek Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
91 Selewska Magdalena Banino Bieg "MALUCHA" UKS Banino free participation
92 Selewska Kornelia Banino Bieg "MINI MALUCHA" UKS Banino free participation
93 Gulcz Barbara Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
94 Gulcz Magdalena Banino Bieg "MALUCHA" UKS Banino free participation
95 Gulcz Alicja Banino Bieg "MALUCHA" UKS Banino free participation
96 Dulian Tymon Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
97 Kubicka Amelia Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
98 Kubicka Julia Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
99 Tokarczyk Piotr Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation
100 Gierszewski Igor Banino Bieg "MŁODZIEŻOWY" UKS Banino free participation


Views: 1618

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ