# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jóźwik Jakub Straszyn Bieg "MINI MALUCHA" free participation
2 Radzimowski Wojciech Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole Samorządowe Nr 29 w Gdyni free participation
3 Karwowski Tymoteusz Mosty Bieg "MŁODZIEŻOWY" SP MOSTY free participation
4 Stacharska Wiktoria Gdynia Bieg "MALUCHA" free participation
5 Stacharska Weronika Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
6 Świder Julia Biskupiec Bieg "MŁODZIEŻOWY" Egida Olsztynek free participation
7 Świder Kacper Biskupiec Bieg "MŁODZIEŻOWY" Tęcza Biskupiec free participation
8 Świder Wiktor Biskupiec Bieg "MŁODZIEŻOWY" LKK Warmia Biskupiec free participation
9 Charuk Nikodem Rokitnica Bieg "MINI MALUCHA" Stamar free participation
10 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg "MALUCHA" free participation
11 Walas Daniel Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
12 Leik Wiktor Straszyn Bieg "MALUCHA" Szkoła Podstawowa w Straszynie free participation
13 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg "MALUCHA" free participation
14 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni free participation
15 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
16 Falk Maciej Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk free participation
17 Fot- Gościńska Agnieszka Pruszcz Gdański Bieg "MINI MALUCHA" free participation
18 Elmanowska Natalia Reda Bieg "MINI MALUCHA" free participation
19 Elmanowska Joanna Reda Bieg "MINI MALUCHA" free participation
20 Wesołowski Marcel Malbork Bieg "MALUCHA" free participation
21 Sprengel Hubert Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła kowale free participation
22 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
23 Tokarska Laura Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
24 Łukiański Szymon Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
25 Łukiański Marcin Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
26 Miszewski Adam Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
27 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
28 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
29 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
30 Nowaczyk Nikodem Gdynia Bieg "MALUCHA" free participation
31 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański free participation
32 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg "MALUCHA" SGA Gdynia free participation
33 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" SGA Gdynia free participation
34 Sharma Ayan Sopot Bieg "MALUCHA" free participation
35 Sharma Anisa Sopot Bieg "MINI MALUCHA" free participation
36 Wieczorkowska Dalia? Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" British International School Gdańsk free participation
37 Kozikowski Dominik Straszyn Bieg "MINI MALUCHA" free participation
38 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
39 Kacik Olaf Banino Bieg "MINI MALUCHA" free participation
40 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Bieg "MINI MALUCHA" free participation
41 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole MIŁOBĄDZ free participation
42 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z Bieg "MALUCHA" SP MIŁOBĄDZ free participation
43 Pouch Martyna Reda Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkola Podstawowa nr.3 Reda free participation
44 Dragan Blanka Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
45 Marciniuk Oliwia Gdynia Bieg "MALUCHA" KFMM Triathlon Team free participation
46 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg "MALUCHA" SP nr 80 w Gdańsku free participation
47 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
48 Wolańska Lena Rumia Bieg "MALUCHA" SP 9/ Rumski Klub Tenisowy free participation
49 Wolańska Julia Rumia Bieg "MALUCHA" SP 9/ Rumski Klub Tenisowy free participation
50 Sołtysiak Julia Banino Bieg "MINI MALUCHA" Łosie free participation
51 Sołtysiak Jakub Banino Bieg "MALUCHA" Łosie free participation
52 Teska Patrycja Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
53 Teska Martyna Gdynia Bieg "MALUCHA" free participation
54 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Bieg "MŁODZIEŻOWY" sp 17 Gdynia free participation
55 Rogocka Nicole Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" GENETIX Team/SP 39 Gdynia free participation
56 Rokita Maja Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" LKS Zorza Gdynia free participation
57 Dzik Ksawery Elbląg Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp 6 Elblag free participation


Views: 423

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ