# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gołąbowicz Oliwia | LĘBORK | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
2 | Żmija Michalina | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
3 | Glezman Maja | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
4 | Roda Oskar | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
5 | Pietrzak Hanna | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
6 | Kwarciak Bartłomiej | Reda | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
7 | Goss Diana | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 9 Sopot | |
8 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Active Family Pasłęk | |
9 | Dzioba Joanna | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 77 Gdańsk | |
10 | Dzioba Mateusz | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 77 Gdańsk | |
11 | Głodowski Mateusz | Reda | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
12 | Brzostek Patrycja | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP nr 9 w Sopocie | |
13 | Niemczyk Maja | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa nr 9 w Sopocie /KL Gdynia | |
14 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ZSP nr 3 | |
15 | Czajkowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | BCT Team Gdynia | |
16 | Czechowska Paulina | Gdansk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | sp 80 Gdańsk | |
17 | Czechowski Dominik | Gdansk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | sp 80 Gdańsk | |
18 | Bieńkowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Żabianka | |
19 | Bieńkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Żabianka | |
20 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP1 Elbląg | |
21 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP1 Elbląg | |
22 | Kucharski Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa Lokomotywa w Sopocie | |
23 | Kucharska Helena | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła Podstawowa Lokomotywa w Sopocie | |
24 | Pachnik Szymon | sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła podstawowa nr 7 w Sopocie | |
25 | Balewander Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
26 | KULIK KAJA | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SKLA Sopot | |
27 | Kuncewicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | sp 80 Gdańsk | |
28 | Lis Szymon | Borkowo | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
29 | GŁOMBIOWSKI Janek | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
30 | Wilczkowski Konrad | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
31 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP nr 9 w Sopocie | |
32 | Gorzewska Kasia | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
33 | Gorzewski Grzegorz | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
34 | Koza-Zatońska Laura | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
35 | Lisiecka Eliza | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP20 Gdynia | |
36 | Łaszkiewicz Franciszek | Malbork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
37 | Sosnowska Laura | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SKLA sopot | |
38 | Godlewski Mateusz | Tolkmicko | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Ukstolkmicko | |
39 | Godlewska Anna | Tolkmicko | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Ukstolkmicko | |
40 | Karolczak Szymon | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
41 | Diaz Borkowska Layla | sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
42 | Tartas Zofia | REDA | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Uks 1 REDA | |
43 | Wolska Agata | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
44 | Pieniążek Jakub | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk /Lekkoatletyka dla każdego | |
45 | Kubicz Martyna | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
46 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | LKS Zorza Gdynia | |
47 | Heynar Martyna | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
48 | Miliszkiewicz Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 44Gdynia | |
49 | Maj Magdalena | Rumia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | RKS Rumia | |
50 | Tabisz Kuba | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP9 SOPOT | |
51 | Rozmus Filip | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | FamilyTeam Sopot | |
52 | Świacka Zuzanna | Słupsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP2 słupsk | |
53 | Górzny Rafał | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SASP | |
54 | Twarowska Milena | Suchy Dwór | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Do Pogorze | |
55 | Wiesner Maciej | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
56 | PERKA Bartosz | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP9 SOPOT | |
57 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SKLA Sopot | |
58 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
59 | Falk Julia | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
60 | Ostrowski Nathan | Elbląga | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sportowa szkoła podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczykow | |
61 | Dembek Ksawier | Bolszewo | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Kujony | |
62 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 16 Gdynia | |
63 | Czoska Jakub | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
64 | Ubrych Szymon | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 21 Gdynia | |
65 | Ubrych Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | AP KP Gdynia | |
66 | Matyka Witold | Borkowo | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | GTS Borkowo | |
67 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | GTS Borkowo | |
68 | Baranowska Oliwia | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP Banino | |
69 | Hinca Franciszek | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
70 | Bolin Jagoda | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
71 | Szreder Martyna | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
72 | Fierek Kalina | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
73 | Thrun Kamil | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
74 | Thrun Weronika | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
75 | Teska Lena | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
76 | Poliwka Alicja | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
77 | Siuda Franciszek | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
78 | Gulcz Barbara | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
79 | Dulian Tymon | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
80 | Kubicka Amelia | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
81 | Kubicka Julia | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
82 | Tokarczyk Piotr | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
83 | Gierszewski Igor | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
84 | Gierszewska Lena | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
85 | Mocarska Weronika | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
86 | Bucewka Michalina | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
87 | Tusk Agnieszka | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
88 | Woźniak Martyna | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
89 | Woźniak Milena | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
90 | Markowska Patrycja | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
91 | Hajdel Damian | Banino | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | UKS Banino | |
92 | Andrzejczak Bruno | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
93 | Paszka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Sp 17 gdynia | |
94 | Zwara Julia | GDAŃSK | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | MUKOwaleczni/ UKS Żabianka | |
95 | Karolewski Eryk | Wejherowo | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
96 | Piechowski Jakub | Sopot | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP9 SOPOT | |
97 | Berdys Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | ||
98 | Śliwiński Szymon | Głogowo | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | Morsy z Zalesia | |
99 | Gigowska Ewelina | Gdynia | Polska | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP 43 Gdynia | |
100 | Pitak Szymon | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg "MŁODZIEŻOWY" | SP nr 1 Pruszcz Gdański |
Views: 12945