# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wichnowski Ignacy REDA Bieg "MALUCHA" Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia free participation
2 Wichnowski Antoni REDA Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 2 reda free participation
3 Shawki Alex Tokary Bieg "MINI MALUCHA" free participation
4 Cierpisz Paweł Reda Bieg "MALUCHA" free participation
5 Choma Adam Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" Chomikovscy free participation
6 Choma Aleksandra Gdańsk Bieg "MALUCHA" Chomikovscy free participation
7 Matyka Witold Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" GTS Borkowo free participation
8 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" GTS Borkowo free participation
9 Shtonda Denys Gdańsk Bieg "MALUCHA" Szkoła podstawowa nr 85 free participation
10 Rybacki Kacper Reda Bieg "MINI MALUCHA" free participation
11 Paszka Bartosz Gdynia Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek free participation
12 Paszka Natalia Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" sp 17 Gdynia free participation
13 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg "MALUCHA" Przedszkole nr 19 w Gdyni free participation
14 Bigos Liliana Sopot Bieg "MINI MALUCHA" free participation
15 Gumowska Lena Banino Bieg "MALUCHA" Gumisie free participation
16 Walęcka Julia Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" free participation
17 Walęcka Aleksandra GDYNIA Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole nr 18 Gdynia free participation
18 Walęcki Kamil GDYNIA Bieg "MALUCHA" Bałtyk Gdynia free participation
19 Chojnacki Mikołaj Sopot Bieg "MINI MALUCHA" FamilyTeam Sopot free participation
20 Leśnik Blanka Gdańsk Bieg "MINI MALUCHA" free participation
21 Leśnik Karol Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
22 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek free participation
23 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
24 Skowronek Amelia Borkowo Bieg "MALUCHA" free participation
25 Radzimowski Wojciech Gdynia Bieg "MINI MALUCHA" Przedszkole Samorządowe Nr 29 w Gdyni free participation
26 Wolańska Julia Rumia Bieg "MALUCHA" SP 9/ Rumski Klub Tenisowy free participation
27 Wolańska Lena Rumia Bieg "MALUCHA" SP 9/ Rumski Klub Tenisowy free participation
28 Charuk Nikodem Rokitnica Bieg "MINI MALUCHA" Stamar free participation
29 Plavinska Aliya Gdynia Bieg "MALUCHA" SGA Gdynia free participation
30 Plavinska Leya Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" SGA Gdynia free participation
31 Walas Daniel Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
32 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni free participation
33 Fot- Gościńska Agnieszka Pruszcz Gdański Bieg "MINI MALUCHA" free participation
34 Elmanowska Natalia Reda Bieg "MINI MALUCHA" free participation
35 Elmanowska Joanna Reda Bieg "MINI MALUCHA" free participation
36 Wesołowski Marcel Malbork Bieg "MALUCHA" free participation
37 Sprengel Hubert Borkowo Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła kowale free participation
38 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
39 Tokarska Laura Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
40 Łukiański Szymon Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
41 Łukiański Marcin Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
42 Miszewski Antoni Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
43 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
44 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
45 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
46 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański free participation
47 Kozikowski Dominik Straszyn Bieg "MINI MALUCHA" free participation
48 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
49 Kacik Olaf Banino Bieg "MINI MALUCHA" free participation
50 Dragan Blanka Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
51 Marciniuk Oliwia Gdynia Bieg "MALUCHA" KFMM Triathlon Team free participation
52 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg "MALUCHA" SP nr 80 w Gdańsku free participation
53 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg "MALUCHA" free participation
54 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim free participation
55 Dampc Nikola Pruszcz Gdański Bieg "MALUCHA" Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim free participation
56 Dampc Natalia Pruszcz Gdański Bieg "MŁODZIEŻOWY" Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim free participation
57 Sołtysiak Julia Banino Bieg "MINI MALUCHA" Łosie free participation
58 Sołtysiak Jakub Banino Bieg "MALUCHA" free participation
59 Teska Patrycja Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" free participation
60 Teska Martyna Gdynia Bieg "MALUCHA" free participation
61 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Bieg "MŁODZIEŻOWY" sp 17 Gdynia free participation
62 Rogocka Nicole Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" GENETIX Team/SP 39 Gdynia free participation
63 Rokita Maja Gdynia Bieg "MŁODZIEŻOWY" LKS Zorza Gdynia free participation
64 Dzik Ksawery Elbląg Bieg "MŁODZIEŻOWY" Sp6 Elbląg free participation


Views: 514

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ