Grand Prix Kierunek Ultra o Puchar Folwarku Hutta - vol. 1
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bułach Marek Ciasne Grand Prix - 10.03.2019 Bialostocka Sekta Biegaczy
2 Samojlik Daniel Białystok Grand Prix - 10.03.2019
3 Szwarc Michał Szwarc Białystok Grand Prix - 10.03.2019 paid
4 Kalita Tomek Białystok Grand Prix - 10.03.2019 Białostocka Sekta Biegaczy
5 Gąsiewska Justyna. Augustów Grand Prix - 10.03.2019 paid
6 Cichecka Honorata Białystok Grand Prix - 10.03.2019 paid
7 Sadowski Andrzej Białystok Grand Prix - 10.03.2019 3T BIAŁYSTOK paid
8 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole BEGIMO KLUBAS
9 GALEJNER KAMIL SUWAŁKI Grand Prix - cały cykl Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy paid
10 Kibisz Tomas Sejny Grand Prix - 10.03.2019
11 Niwińska Kinga Białystok Grand Prix - 10.03.2019
12 Kołosza Agnieszka Suwałki Grand Prix - 10.03.2019 paid
13 Aniszko Natalia SUWAŁKI Grand Prix - 10.03.2019 Jaćwingowie Zapomnieni Wojownicy paid
14 Bełdyga Natalia Suwałki Grand Prix - 10.03.2019 Suwałki NanuQ Team paid
15 Strękowski Arkadiusz Augustów Grand Prix - cały cykl POW paid
16 Poźniak Józef Suwałki Grand Prix - 10.03.2019 paid
17 Królak Przemysław Węgorzewo Grand Prix - 10.03.2019 Team Kopeć paid
18 Chomicz Tomasz Suwałki Grand Prix - cały cykl Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy paid
19 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn Grand Prix - 10.03.2019
20 Masalska Anna Suwałki Grand Prix - 10.03.2019
21 Hoffman Marek Białystok Grand Prix - 10.03.2019 3T RUNNERS paid
22 Łada Wiktor Raczki Grand Prix - 10.03.2019 POW paid
23 Włodarczyk Paweł Płaska Grand Prix - 10.03.2019 Stowarzyszenie Woda Las paid
24 Okłota Iza Bielsk Podlaski Grand Prix - 10.03.2019 paid
25 Kulczyniec Grzegorz Olecko Grand Prix - 10.03.2019
26 Iwaniuk Jarosław Grabówka Grand Prix - 10.03.2019 paid
27 Poźniak Konrad Suwałki Grand Prix - 10.03.2019 paid
28 Krzywicki Leszek Suwałki Grand Prix - 10.03.2019 paid
29 Truchan Wiesław Żytkiejmy Grand Prix - 10.03.2019 Płomyk - Żytkiejmy
30 Sznejder Anita_ Suwałki Grand Prix - 10.03.2019 paid
31 Papiernik Maciek Białystok Grand Prix - 3.02.2019 Grupa Szalonych Rowerzystów
32 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok Grand Prix - 3.02.2019 Białostocka Sekta Biegaczy
33 Dębski Krzysztof Suwałki Grand Prix - cały cykl paid
34 LIMBERGER KATARZYNA EŁK Grand Prix - 3.02.2019 Serduszko Team Ełk
35 LIMBERGER Janusz Ełk Grand Prix - 3.02.2019 Serduszko Team Ełk
36 GAWRYLUK MARCIN Białystok Grand Prix - 10.03.2019
37 AUGUSTYNOWICZ PIOTR AUGUSTYNOWICZ EŁK Grand Prix - cały cykl POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA paid
38 Wandzioch Krzysztof Suwałki Grand Prix - 3.02.2019 Wandzioch Team paid
39 Grudkowska Joanna Suwałki Grand Prix - 3.02.2019
40 Gąsiewska Justyna Augustów Grand Prix - 3.02.2019 paid
41 Nowicki Zbigniew Suwałki Grand Prix - cały cykl paid
42 Korytkowski Jacek Suwałki Grand Prix - 3.02.2019 paid
43 Pliszko Anna Augustów Grand Prix - 3.02.2019 paid
44 GOŁOWCZYC Mateusz Suwalki Grand Prix - 3.02.2019 Husaria Race Team paid
45 Nowicki Krzysztof Jeleniewo Grand Prix - cały cykl paid
46 Konopczyński Marcin Lenarty Grand Prix - 10.03.2019 paid
47 Juchniewicz Izabela Suwałki Grand Prix - cały cykl Joyful running team paid
48 Nalepa Marzena Suwałki Grand Prix - cały cykl
49 Karczewska Joanna Suwałki Grand Prix - cały cykl Joyful running team paid
50 Kwiatkowski Michał Augustów Grand Prix - cały cykl Husaria Race Team paid
51 Karczewski Sławomir Suwałki Grand Prix - cały cykl Joyful running team paid
52 WILIWIS Paweł Suwałki Grand Prix - 10.03.2019 sami swoi
53 Falkowska Magdalena Łapy Grand Prix - 3.02.2019 Białostocka Sekta Biegaczy paid
54 Zoń Karolina Suwałki Grand Prix - 3.02.2019 Husaria Race Team paid
55 Maksimowski Krzysztof Augustów Grand Prix - cały cykl paid
56 Bartoszewicz Jan Białystok Grand Prix - cały cykl Bialostocka Sekta Biegaczy paid
57 Zoń Arkadiusz Suwałki Grand Prix - cały cykl Husaria Race Team paid
58 Bochenko Daniel Brzozowa Grand Prix - 10.03.2019 Białostocka Sekta Biegaczy paid
59 Niewiarowski Rafał Białystok Grand Prix - 3.02.2019 Grupa Szalonych Rowerzystów paid
60 Piotrowski Robert Suwałki Grand Prix - 3.02.2019 paid
61 Milewski Radoslaw Suwalki Grand Prix - cały cykl Wigierskie giezy paid
62 Choroszewska Ewa Choroszcz Grand Prix - 3.02.2019 paid
63 Boruta Karol Pietrasze Grand Prix - 3.02.2019 paid
64 Stasiński Wojciech Suwałki Grand Prix - cały cykl paid
65 Starościak Mariusz Warszawa Grand Prix - 3.02.2019
66 FLANK PAWEŁ WROCŁAW Grand Prix - 3.02.2019 paid
67 Burdyn Mateusz Suwałki Grand Prix - cały cykl paid
68 Sękowski Adam Białystok Grand Prix - cały cykl WTF?! Solo Team paid
69 Winckiewicz Maja Suwalki Grand Prix - 3.02.2019 paid
70 Ciszewski Kamil Suwałki Grand Prix - 10.03.2019 Suwałki NanuQ Team paid
71 Bielawska Magdalena Augustów Grand Prix - 10.03.2019 ATP AUGUSTÓW
72 KOPICZKO PRZEMYSŁAW SUWAŁKI Grand Prix - 10.03.2019 paid
73 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK Grand Prix - cały cykl POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
74 Przekop Przemysław Suwałki Grand Prix - 3.02.2019 paid
75 Sznejder Anita Suwałki Grand Prix - 3.02.2019 paid
76 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI Grand Prix - cały cykl - promo paid
77 Skrodzki Jakub Suwałki Grand Prix - cały cykl - promo BF paid
78 Rydzewski Tomasz Krasnopol Grand Prix - cały cykl - promo paid
79 Lewicki Grzegorz Suwalki Grand Prix - cały cykl - promo paid
80 Przychodzki Łukasz Ateny Grand Prix - cały cykl - promo The Recyckings paid
81 Kopiczko Zbigniew Suwałki Grand Prix - cały cykl - promo paid
82 Kwiatkowski Karol Suwałki Grand Prix - cały cykl - promo paid
83 Krajewski Kamil Sumowo Grand Prix - cały cykl paid
84 GICZEWSKI PAWEŁ Suwałki Grand Prix - cały cykl - promo sami swoi paid
85 ZUBOWICZ JANINA Sejny Grand Prix - cały cykl paid
86 Ogórkis Darek Konstantynówka Grand Prix - cały cykl - promo www.fizjoterapia-suwalki.pl paid
87 Mróz Agnieszka Białystok Grand Prix - 3.02.2019 Białostocka Sekta Biegaczy
88 Karaś Sylwia Suwałki Grand Prix - cały cykl paid
89 Skiendziel Katarzyna Suwałki Grand Prix - cały cykl - promo limit reached
90 Olesiak Grzegorz Warszawa Grand Prix - cały cykl Gorce Ultra-Trail paid
91 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Grand Prix - 10.03.2019 Łowcy Przygód Gołdap paid
92 Frybes Agnieszka Białystok Grand Prix - cały cykl Fundacja Kierunek Ultra paid
93 Drażba Łukasz Suwałki Grand Prix - cały cykl - promo www.fizjoterapia-suwalki.pl paid
94 Piotrowska Julita Ciasne Grand Prix - cały cykl - promo Białostocka Sekta Biegaczy paid
95 Talipska Agnieszka Gołdap Grand Prix - cały cykl - promo paid
96 Sowa Iwona Gołdap Grand Prix - cały cykl - promo paid


Views: 4776

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ