XI Bieg Piaśnicki
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bradtke Romualda Bradtke Lubkowo 10 km Drużyna Radość Biegania paid on-line
2 Dolecki Andrzej Reda 10 km Marynarka Wojenna paid on-line
3 Pawelec Anna Kębłowo 10 km paid on-line
4 Kaczmarek Maciej Gdańsk 10 km Omida Run Team 44.00 PLN
5 Wydmuch Rafal Gdynia 10 km paid on-line
6 Halman Mirosława Luzino 10 km paid on-line
7 Dawidowski Roman Puck 10 km 44.00 PLN
8 Kwiatkowska Joanna Wejherowo 10 km Samochodówka paid on-line
9 Maj-Roksz Maria Wejherowo 10 km Samochodówka paid on-line
10 Izydorczak Michał Wejherowo 10 km IRON.RAM paid on-line
11 Michalowska Barbara Pierwoszyno 10 km Wymiatacze paid on-line
12 Maj Adam Puck 10 km paid on-line
13 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk 10 km Taka Ryba paid on-line
14 Słowiński Roman GDYNIA 10 km paid on-line
15 Kania Jarek Gdynia 10 km OjcowskaStronaMocy.pl paid on-line
16 Pilecka Malgorzata Rumia 10 km Runeda paid on-line
17 dmochowska julita rybno 10 km paid on-line
18 Richert Jarosław Luzino 10 km Maja Team paid on-line
19 Fornal Marek Fornal Kąpino 10 km paid on-line
20 BIERNACKI MIROSŁAW POZNAŃ 10 km PANKRATION POZNAŃ paid on-line
21 Trusiuk Tomasz Lębork 10 km paid on-line
22 Labuda Marek Lębork 10 km paid on-line
23 Rompca Dariusz Luzino 10 km GKS KASZUBI LUZINO 44.00 PLN
24 Brzeski Adam Wejherowo 10 km paid on-line
25 Łaga Michal Wejherowo 10 km Elektro-Install paid on-line
26 Labuda Karol Orle 10 km paid on-line
27 Suchomski Sławomir Rumia 10 km Sucharki paid on-line
28 Bieszke Izabela Mosty 10 km Wymiatacze paid on-line
29 Stankiewicz Estera Rekowo Górne 10 km paid on-line
30 Zeman Marek Łężyce-Głodówko 10 km paid on-line
31 Kaminski Krzysztof Gdańsk 10 km paid on-line
32 van Es Pieter Paul Chocielewko 10 km paid on-line
33 Sosnowski Adam Reda 10 km paid on-line
34 Reiter Piotr Bolszewo 10 km Porta Active Team paid on-line
35 van Es Emiel Lebork 10 km paid on-line
36 Rzepa Maciej Gdynia 10 km paid on-line
37 Novak Aleksandr Lębork 10 km paid on-line
38 Dargacz Maciej Bolszewo 10 km paid on-line
39 Ruksztełło Michał Reda 10 km paid on-line
40 Marczyńska Iwona Wejherowo 10 km Maja Team paid on-line
41 Kochanek Paweł Dębogórze 10 km paid on-line
42 Kochanek Agata Dębogórze 10 km paid on-line
43 Gaffke Weronika Żarnowiec 10 km paid on-line
44 Gaffke Henryk Żarnowiec 10 km King Oscar Gniewino paid on-line
45 Gaffke Paulina Żarnowiec 10 km AWFiS Gdańsk paid on-line
46 Korth Tomasz Odargowo 10 km Drużyna Radość Biegania paid on-line
47 Muttka Karolina Odargowo 10 km Drużyna Radość Biegania paid on-line
48 Kaczykowski Karol Żelistrzewo 10 km Korona Żelistrzewo Biega paid on-line
49 Krukowska Anna Puck 10 km paid on-line
50 Myszk Dariusz Janowice 10 km paid on-line
51 Wasiak Tomasz Elbląg 10 km Waniewski Coaching paid on-line
52 Bystram Aleksandra Puck 10 km TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO paid on-line
53 DAMPC Aleksandra Wejherowo 10 km paid on-line
54 KRÓL BENEDYKT WERBLINIA 10 km UKS SIÓDEMKA RUMIA paid on-line
55 Stromidło Jan Swarzewo 10 km paid on-line
56 Miedzińska Iwona Rumia 10 km paid on-line
57 Gleinert Jakub Żukowo 10 km paid on-line
58 Willner Waldemar Domatówko 10 km LZS Domatówko paid on-line
59 MISIEC Przemysław Wejherowo 10 km Runeda paid on-line
60 Kubawska Agnieszka Łebcz 10 km WYMIATACZE paid on-line
61 SZMIGIERO Sebastian Słupsk 10 km W.P.K SŁOŃ TEAM 44.00 PLN
62 Nowak Maria Gdynia 10 km paid on-line
63 Jułkowski Marcin Gdynia 10 km paid on-line
64 Gbyl Klaudia Władysławowo 10 km 44.00 PLN
65 Sekuła Jacek Kąpino 10 km paid on-line
66 Nowak Piotr Starzyno 10 km 44.00 PLN
67 bronowicki sławomir rumia 10 km paid on-line
68 Siadak Arkadiusz Koszalin 10 km paid on-line
69 Hewelt Krzysztof Wejherowo 10 km Wejherowska Akademia Biegania paid on-line
70 Hewelt Tomasz Wejherowo 10 km Wejherowska Akademia Biegania paid on-line
71 Witka Piotr Garczegorze 2/2 10 km Łeba Mors Poland paid on-line
72 Witka Grażyna Garczegorze 2/2 10 km Łeba Mors Poland paid on-line
73 Stefaniak Piotr Lębork 10 km Łeba Mors Poland paid on-line
74 Wasilewski Marcin Gdynia 10 km Apteka Gemini Team paid on-line
75 Milewska Weronika Sąpolno 10 km paid on-line
76 Kwiatek Maciek Miłakowo 10 km paid on-line
77 Świgoński Paweł Olsztyn 10 km paid on-line
78 Pieper Daniel Wejherowo 10 km paid on-line
79 Gertner Anna Łeba 10 km Błękitne Morsy Łeba paid on-line
80 Babińska Joanna Łeba 10 km paid on-line
81 Wolszon Sławomir Połczyno 10 km paid on-line
82 Miotk Michal Gdynia 10 km paid on-line
83 Kryża Arkadiusz Władysławowo 10 km 273 paid on-line
84 Adrianowicz Bożena Bolszewo 10 km BKR cyklista paid on-line
85 Burszczan Mariusz Siemirowice 10 km paid on-line
86 Cich Patrycja Rotmanka 10 km Anatomówki paid on-line
87 Bielas Tomasz KOSAKOWO 10 km paid on-line
88 Jedynak Paweł Wejherowo 10 km Straight outta Wwo paid on-line
89 Szalaty Marcin Siemirowice 10 km Baza 44 paid on-line
90 Kepka Grzegorz Wejherowo 10 km Maja Team paid on-line
91 Kwidzińska Elwira Łubiana 10 km 44.00 PLN
92 Małek Andrzej Kąpino 10 km paid on-line
93 Telszewski Maciej Mała Piaśnica 10 km Wagabunda Mała Piaśnica paid on-line
94 Kowalski Piotr Wejherowo 10 km MTB - Małe Trójmiasto Biega paid on-line
95 Litwin Jarosław Rumia 10 km Run-passion.pl 44.00 PLN
96 dutkiewicz andrzej Gdańsk 10 km riviera brzeźnieńska paid on-line
97 Albecka Olimpia Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
98 Szweda Mieczysław Swarzewo 10 km Turystyczne Swarzewo paid on-line
99 Dutkiewicz Krzysztof Gdańsk 10 km Riviera Brzeźnieńska paid on-line
100 STOPA ANNA ELBLĄG 10 km paid on-line


Views: 5524

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ